رونمایی از نماهنگ «دو همراه» به مناسبت روز مقاومت اسلامی

رونمایی از نماهنگ «دو همراه» به مناسبت روز مقاومت اسلامی

[ad_1]

گروه فرهنگ-رجانیوز: محمدعلی مومنی‌ها، دبیر کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام در گفتگو با خبرنگار رجانیوز، گفت: امسال در روز مقاومت اسلامی و به منظور بزرگداشت دو فرمانده شهید جبهه مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، نماهنگ دو زبانه «دو همراه» (النبلاء) به صورت گسترده در رسانه‌های عمومی منتشر خواهد شد.

 

دکتر مومنی‌ها افزود: در شعر این اثر، علاوه بر به تصویر کشیدن رفاقت و مجاهدت های شهید ابومهدی و شهید حاج قاسم، به رابطه دیرینه و صمیمی دو ملت ایران و عراق اشاره شده که با شهادت این دو سردار، فصل جدیدی از پیوند برادری میان دو ملت آغاز شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: در این نماهنگ از تصاویر دیده نشده از دو شهید نیز استفاده شده که برای نخستین بار در فضای رسانه¬ای منتشر می شود.

 

مومنی ها در پایان گفت: بیش از نیمی از هزینه های این نماهنگ توسط خیرین و کمک¬های مردمی تأمین شده که سرآغاز خوبی در تولید آثار رسانه¬ای با مشارکت فضای مردمی است.

 

۲۳ مردادماه سالروز پیروزی غرورآفرین حزب الله لبنان در برابر رژیم جعلی صهیونیستی است و به همین خاطر به عنوان روز مقاومت اسلامی در تقویم ملی نامگذاری شده است.

 

گفتنی است این نماهنگ، در ساعت 1:20 بامداد جمعه هفته جاری، در رسانه های عمومی منتشر خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *