روند که به شما مجموعه جدا: تکنیک های SEO که هر طراح وب باید بداند

[ad_1]

اگر آن را یک دهه به عقب و سپس به مدت 'سئو' و طراحی وب می't رفته موازی. اما امروز چیزی که چیزی متفاوت است. وب سایت-هوشمند جهان می خواهد بیشتر از ما و منحصر به فرد است که برای اولین بار نیاز مشتریان. بافته شده کسب و کار در یک راه هوشمند همراه با تزئینات و طراحی وب سایت برای یک تازه ارتقاء جدید در حال حاضر.

طراحی وب سایت شامل تعداد زیادی از strategical وظایف و اجرای آنها را یکی یکی افزایش جلویی زیبایی از وب سایت. آن را ترکیبی از یک مقدار زیادی از کار با چارچوب های زبان های برنامه نویسی CMS یا سیستم مدیریت محتوا قبل از تزیین, قالب, طراحی وب, ابزار و میزبانی وب پلت فرم. از سوی دیگر در آن طول می کشد مقدار زیادی از برنامه ریزی, طرح گرافیکی, طراحی و استراتژی ساختمان برای طراحی وب سایت است. یک شرکت طراحی وب سایت اعزام حرفه ای و با تجربه طراحان وب که انجام تمام این وظایف را به تنهایی.

عمده کار یک طراح وب است که به تولید کامل UI & UX طرح است که جذبه بینندگان با طراحی منحصر به فرد. اما امروز بسیاری از طراحان وب نیاز به دانستن در مورد یک کمی از جستجوگرها است که کمک خواهد کرد که آنها را به درک اهمیت آن از نظر تولید ترافیک به وب سایت و اجازه می دهد تا آنها را به درک اهمیت آن در طراحی زمینه است.

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو شامل فرایند بهینه سازی وب سایت با تجزیه و تحلیل سایت خود را. این است که متصل به طراحی و برنامه نویسی وب سایت که طراحان باید در عمل از این روش است. بنابراین به همین دلیل است که طراحان باید نگه دارید در ذهن برخی از چیزهایی که قبل از طراحی وب سایت.

طراحی پاسخگو تلفن همراه
تقاضا برای همراه اول, طرح های گرفته شده به نفع مصرف کنندگان با توجه به تغییر عمده ای در جستجوی روش ها از کامپیوتر به تلفن همراه. به عنوان تعداد زیادی از مشتریان است که با استفاده از گوشی های هوشمند امروزه و جستجو تقریبا همه چیز را از گوشی های هوشمند خود را به جای تعویض خود را در کامپیوترهای رومیزی و رایانه های شخصی طراحی وب سایت های پاسخگو تبدیل شده است یک ضرورت برای کارآفرینان برای افزایش دید وب سایت خود را. ظهور گوگل's تلفن همراه پسند الگوریتم نیز تسهیل تلفن همراه, پاسخگو, جستجو, نتایج هل دادن به عقب nonresponsive وب سایت از نظر ملایمت.

این استناد طراحان به استفاده از تلفن همراه, پاسخگو, قالب ها و ابزار. طراحان باید با استفاده از برنامه نویسی و برنامه نویسی است که کاملا مناسب برای موبایل. مطالب باید متناسب وضوح صفحه نمایش تلفن همراه و طرح باید همراه اول برای صاف دسترسی از گوشی های هوشمند و یا پلت فرم متقابل دستگاه های.

آدرس جهت
موتورهای جستجو می't پیدا کردن مبهم و مبهم URL هویت. روشن فرمت URL وب سایت خود را در جستجوگرها. با آدرس شانس گرفتن این دید به بینندگان تر هستند. علاوه بر این ترکیب عبارات کلیدی با آدرس اینترنتی اجازه می دهد تا کاربران خود را برای شناسایی و پیدا کردن آدرس ها به راحتی و به سرعت. یک طراح باید بدانید در مورد این کار به طوری که آنها به راحتی می توانید همکاری با سومین تیم خود و شرکت های محترم.

افزایش سرعت وب سایت
بهبود سرعت سایت است که بخش عمده ای از جستجوگرها. گوگل's الگوریتم پشتیبانی از وب سایت هایی که خوب سرعت بارگذاری و disapproves سایت که سرعت بارگذاری هستند بدترین! دلیل این است که کاربران don't مانند وب سایت با کم ترین سرعت بارگذاری و احتمال افزایش تندرست رای نیز بالا می برد ، در نتیجه بهبود سرعت سایت خود را بسیار مورد نیاز چیزی است که می't be بهینه سازی شده و بدون کمک از طراحان. سرعت تقویت روند نهفته در back-end خدمات ارائه شده توسط طراحان که شامل بهینه سازی پایگاه داده به حداقل رساندن درخواست های HTTP, فشرده سازی تصاویر, کاهش سرور درخواست minifying منابع را قادر می سازد مرورگر انبارها و دسترسی به یک CDN یا شبکه تحویل محتوا.

بدون کامل دانش سئو و بدون درک اهمیت سرعت بارگذاری سایت در جستجوگرها, طراحان برنده't درک اهمیت آن است. پس برای کامل, همکاری, آگاهی از سرعت بارگذاری سایت مورد نیاز است برای طراحان.

مربوط به برچسب عنوان
منحصر به فرد و مربوط تگهای مهم برای تعبیر آنلاین سند و کسانی که در برچسب عنوان تنها استفاده می شود در قطعه غنی پس. این برچسب عنوان نمایش داده شده در SERPs در مرورگر و در وب سایت های خارجی و باید در اندازه کوچکتر به طوری که گوگل به راحتی می توانید آنها را گرفتن ،

معتبر HTML5 و CSS3 استفاده
HTML5 و CSS3 را قادر می سازد وب سایت خود را به تناسب در هر قطعنامه. HTML5 پیشرفته با ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به HTML و CSS3, افزایش سرعت دانلود از صفحه. تصدیق HTML5 و CSS3 کمک می کند تا در اجرای خوب برنامه نویسی است که بهینه سازی در جستجوگرها-صفحه به راحتی.

در بسیاری از شرکت طراحی وب سایت مناسب, همکاری, سئو و طراحی وب سایت تیم های عمده مورد نیاز خود را به دلیل هماهنگی بهینه سازی کل سایت که در نتیجه در آوردن شفافیت در جلو (front-end سایت با هدف افزایش ترافیک بیشتر و افزایش نرخ تبدیل.

[ad_2]

Source by RL Ganguly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.