روند ثبت شرکت طراحی سایت در کرج

[ad_1]

برای انجام پروسه ثبت شرکت طراحی سایت در کرج و برنامه نویسی دقت و تجربه زیادی نیاز می باشد .فرد متقاضی ، جهت ثبت شرکت در کرج خود به شرکت ثبتی مطمئنی نیاز دارد و متقاضی جهت پیدا کردن این نوع شرکت ، به احتمال زیاد سراغ جستجو در مرورگر ها خواهد رفت زیرا امروزه عصر تکنولوژی می باشد و بیشتر مردم کار خود را با استفاده از تکنولوژی انجام می دهند .

ثبت شرکت همانند دیگر کارهای اداری دارای روندی مرحله‌ای و بر اساس اصول و قواعد خاصی است. با پیشرفت تکنولوژی باعث شده روند ثبت شرکت خیلی سرعت پیدا کند برای مثال در گذشته شما مجبور بودید برای ثبت شرکت به سازمان ثبت شرکت‌های استان خود مراجعه کنید ولی هم‌اکنون شرایطی پدید آمده شما می‌توانید با ورود به سامانه ثبت شرکت‌ها مراحل ثبت شرکت را انجام دهید هرچند راه حلی ساده تر مقابل پای شماست، آن هم تماس با دفاتر ثبت شرکت‌ها که در کمترین زمان شرکت شما را به ثبت می‌رسانند.موسسه ثبت شرکت در کرج روند کار شما را ساده تر خواهد کرد ودیگر شما نیازی به گرفتن وکیل در کرج و روند پیگیری توسط خود را ندارید و آنها روند را توسط وکیل موسسه پیگیری خواهند نمود

مراحل ثبت شرکت طراحی سایت در کرج

نام‌ مناسب برای شرکت طراحی وب سایت :

به نامی که می‌خواهید برای شرکتتان انتخاب کنید خوب فکر کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که اگر از نام خودتان برای برند شرکت استفاده کنید مراجعین شما تصور می‌کنند با یک شخص حقیقی طرف هستند و این برای آن‌ها به این معنا است که انعطاف بیشتری در کار وجود خواهد داشت؛ دسترسی آسان‌تری به شما خواهند داشت و در مقایسه با همکاری با یک شرکت باسابقه هزینه کمتری صرف خواهند کرد

قالب های متعددی وجود دارد اما با توجه به نوع فعالیت مورد نظر بهترین قالب ثبتی را  می توان درقالب های شرکت سهامی خاص و یا شرکت با مسئولیت محدود که از جمله رایج ترین و متداول ترین انواع قالب ها به شمار می آید و با استقبال بیشتری روبه رو هستند را جهت ثبت شرکت اقدام نمود.

در اقدام بعدی باید به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و یا شهرستان محل سکونت مراجعه نموده و مجوز فعالیت خود را گرفته و پس از فعالیت خود را آغاز نمایید.

به موجب دستورالعمل سازمان نظام صنفی رایانه ای، شرکت هایی به عضویت نظام صنفی رایانه ای استان پذیرفته خواهند شد که دارای شرایط زیر باشند :

    موضوع فعالیت آن ها به موجب اساسنامه شرکت صرفاَ یکی از فعالیت های رایانه ای مندرج در بند ۱ باشد.

    دارای مدیر عامل ( تمام وقت ) با حداقل مدرک کارشناسی باشند.

    در استان مورد تقاضا به ثبت رسیده باشند.

    مرکز اصلی شرکت در استان مورد تقاضا قرار داشته باشد.

اگر مدیر عامل مدرک کارشناسی نداشته باشد، باید شامل یکی از موارد زیر باشد :

-به مدت ۴ سال مدرک فوق دیپلم در رشته کامپیوتر با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات

-به مدت ۶ سال مدرک فوق دیپلم در رشته های مرتبط با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات

-به مدت ۸ سال مدرک فوق دیپلم در سایر رشته ها با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات

به مدت ۱۰ سال مدرک دیپلم با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات

ثبت شرکت طراحی سایت در قالب سهامی خاص

-همه‌ی سرمایه آن به طور انحصار توسط موسسین تامین می‌گردد

-سرمایه آن به سهام تقسیم شده ومسئولیت صاحبان سهام،محدود به مبلغ اسمی آنهاست

-حداقل سه نفر عضو +دو نفر بازرسین که نباید از اعضا باشند

-حداقل سرمایه صد هزار تومان

-حداقل ۳۵%سرمایه نقدا پرداخت شود

مدارک لازم جهت ثبت شرکت طراحی سایت :

-اصل گواهی عدم سوءپیشینه

-تصویر مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه)

-امضاءاقرارنامه

-اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

-تنظیم وکالت نامه به نام وکیل درصورتی که امورثبت توسط وکیل انجام شود.)

ثبت شرکت طراحی سایت با مسئولینت محدود

-متشکل از بین دو یا چند نفر برای امور تجاری

-حداقل سرمایه۱۰۰۰٫۰۰۰ریال

-تعهد به پرداخت کل سرمایه

-درنام شرکت بایدعبارت (بامسئولیت محدود)قید شود

هزینه‌های مورد نیاز برای ثبت شرکت طراحی سایت

هزینه های ثبت شرکت با توجه به نوع شرکتی که ثبت می کنید تعیین می شود. این نکته را نیز یادآور می شویم که اگر شما خودتان قصد پیگیری امور اداری، تهیه فرم ها، مراجعه به سازمانهای مورد نظر و … را داشته باشید هزینه ثبت شرکت شما نسبت به زمانی که کلیه این امور را به وکیل خود سپرده یا از کمک موسسات مشاور بهره مند شوید متفاوت است. 

برای مثال هزینه هایی که برای ثبت شرکت مسئولیت محدود باید پرداخت شود شامل این موارد است:

1-هزینه درخواست ثبت که باید به اداره ثبت شرکت ها بپردازید.

2-هزینه تعیین نام در سامانه

3-هزینه تهیه پاکت و پست مدارک

4-هزینه حق¬الثبت در اداره ثبت شرکت ها 

5-سایر هزینه ها پس از ثبت شرکت مثل هزینه پلمپ دفاتر و …

لازم به تذکر است که امر تعیین نام، فقط در تهران انجام می‌شود و شرکت‌هایی که در سایر شهرها ثبت می‌شوند؛ نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی می‌شوند. در صورت کامل بودن مدارک تقدیمی، کارشناس اداره‌ی ثبت شرکت‌ها اقدام به تهیه‌ی پیش‌نویس آگهی ثبت نموده و به متقاضیان ثبت یا یکی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت تحویل می‌شود.

لازم به ذکر است درصورتی‌که کارشناس اداره، موضوع شرکت را نیازمند کسب مجوز از مرجع خاصی بداند از مرجع مزبور، استعلام می‌نماید. سپس متقاضی باید مبلغی که بابت حق‌الثبت و حق‌الدرج آگهی، معین می شود؛ ‌به بانک و حساب تعیین‌شده، واریز کند و پس از آن فیش پرداخت حق‌الثبت و حق آگهی را به «‌واحد حسابداری» ‌اداره، تحویل و واحد مذکور، این امر را در ذیل برگه‌ی تقاضانامه، درج می‌کند و بعد مدارک به «واحد ثبت تأسیس و تغییرات» اداره‌ی ثبت شرکت‌ها تحویل و شرکت، ثبت‌می‌شود و امضایی دال بر «برابر بودن ثبت با سند» ‌از شرکا یا وکیل رسمی شرکت، اخذ می‌گردد. سپس دو نسخه آگهی به امضای رئیس اداره رسیده و یک نسخه از تمامی مدارک در پرونده‌ی شرکت، ضبط و نسخه‌ی دوم جهت نگهداری در شرکت به متقاضی داده می‌شود و این سند «سند ثبت شرکت» ‌است، که این موارد توسط وکیل پرونده انجام میشود

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.