روانشناسی اسم مریم

روانشناسی اسم مریم

مریم

مریم نام گلى خوشبو و سمبل پاكى است.اگر تا به حال فكر مى كرده اید خانم ها در امور مادى و به خصوص روابط تجارى همیشه پشت سر مردها قرار داشته اند، مریم این فرضیه شما را به طور كلى باطل خواهد كرد و لذا تیم آهنگ چین به شما پیشنهاد میکنم این مطلب را همراه با دانلود آهنگ مریم بخوانید.

او به همان خوبى كه مادیات و مسائل مربوط به آن را درك مى كند، توانایى انجام امور تجارى و هدایت كردن دیگران را نیز داراست.

بنابراین شغل مناسب براى او مدیریت یك شركت یا سازمان است.

از آنجا كه مریم شم اقتصادى خوبى دارد، تنها چیزى كه تضمین كننده بدون قید و شرط موفقیت اوست بالا بردن آستانه تحملش مى باشد.

در این صورت خواهید دید كه مریم به لحاظ موفقیت در كار تجارت چندین و چند پله جلوتر از دیگر آقایان قرار خواهد گرفت.مریم طبیعتاً اهل عمل است و كمتر شعار مى دهد. اما در عین حال پیچیدگى هاى خاص وجود او را هیچ كس درك نخواهد كرد. بعلاوه مریم دوست دارد در محیطى قرار بگیرد كه با افراد موفق و پیشرو قرار داشته باشد و این را میتونین با اهنگ مریم و ترانه های مریم که سروده شده است مشاهده کنید.

معلوم نیست این خواست مریم است كه باعث مى شود شخصاً در اطراف اینگونه افراد قرار بگیرد، یا اینكه طبیعت نیروى جذب كننده خاصى به مریم بخشیده كه اینگونه افراد را به سمت خود جلب مى كند.

یكى از نیازهاى اصلى مریم ارتقاى سطح زندگى اش مى باشد و تصور مى كند ارتباط با افراد موفق مى تواند چنین شرایطى را براى او فراهم كند. این وضعیت براى مریم بسیار مهم و حیاتى است و به او احساس بهترى نسبت به زندگى مى دهد.

آشنایى با افراد با نفوذ هم جزو علایق خاص مریم به شمار مى رود كه بى ارتباط با طبیعت مادى او نیست.

اما مریم براى اینكه بتواند اثر خوبى بر شخصیت هاى مهم دور و برش بگذارد یك قانون غیر قابل تخطى دارد: همیشه مرتب لباس مى پوشد و ظاهرش آراسته است.

معنی نام مریم

مريم : 1- (در گياهي) گل سفيد خوشه‌اي خوشبو و داراي عطر با دوام، و نيز گياهي علفي، پايا و زينتيِ اين گل كه از خانواده‌ي سوسن است و پياز دارد؛ 2- (اَعلام) 1) نام سوره‌ي نوزدهم از قرآن كريم داراي نود و هشت آيه؛ 2) [قرن اول میلادی] مريم عذرا مادر عيسي(ع) دختر عِمران و از نسل داوود؛ 3) مریم [قرن اول میلادی] از نخستین پیروان حضرت عیسی(ع)؛ 4) مریم مجدلیه: [قرن اول میلادی] بنا بر روایت های مسیحی زنی که به راه راست هدایت شد یا به وسیله‌ي حضرت عیسی(ع) از دیوانگی نجات یافت.

حتما برای دانلود آهنگ مریم اقدام کنید و این فرصت عالی را از دست ندید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *