ردیاب چگونه کار می کند؟

اگر شرکتی که ردیاب حیوانات را از آن خریداری میکنید خدمات پشتیبانی را ارائه ندهد، پس از اولین مشکل نمیتوانید از آن استفاده کنید و کسی پاسخگوی شما نیست. با خرید ردیاب حیوانات خانگی می توان به بهترین نحو از حیوان خانگی مراقبت کرد. بهعنوان مثال، Link AKC از بلوتوث برای ارتباط با ردیاب حیوانات بهره میبرد و بهمحض اینکه ارتباط با بلوتوث قطع شود یعنی حیوان خانگی زیاد دور شده است و از دسترس خارج شده است. مدل دوم ردیاب سگ و ردیاب گربه ، ردیاب رایج قلاده ای حیوانات است که براحتی به دور گردن سگ و گربه نصب شده و با هر بار شارژ کردن حدود 3 روز میتوانید از ردیاب قلاده ای گربه استفاده نمایید.

براساس آمار سالانه بیشتر از 10 میلیون سگ و گربه در کشور آمریگا گم می شوند که البته در ایران به علت بررسی نشدن موضوع آمار دقیقی در دسترس نیست. هر سال بیش از ۱۰ میلیون گربه و سگ گم میشوند، یا به سرقت میروند. ردیاب حیوانات خانگی ردیاب سگ : از قابلیت های بسیار مهم و کاربردی این ردیاب ها تعیین محدوده مشخصی جهت حرکت و قرار گیری حیوان است . برای این اثر ممکن است از “شبکه جمعی” نیز استفاده شود – یعنی اگر کاربر دیگری از همان ردیاب در نزدیکی حیوان خانگی شما باشد ، می توانند موقعیت حیوان خانگی شما را نیز بدست آورند و به طور خودکار داده ها را به شما منتقل کنند.

کارفرمایان می توانند با استفاده از امکانات نظارت و مانیتورینگ نرم افزار های ردیابی، موقعیت لحظه ای پرسنل خود را ملاحظه نموده و در صورت نیاز برای کارمندان و یا خودروها مسیر و منطقه خاصی را مشخص و وظایف روزانه را از طریق نرم افزار به اطلاع آنان برسانند. ردیاب حیوانات خانگی ردیاب سگ : این ردیاب ها با استفاده از ماهواره جی پی اس موقعیت لحظه ای حیوان را دریافت و به وسیله سیم کارتی که از قبل در آن تعبیه شده برای ما ارسال می کند . این ردیاب ها با وصل شدن به قلاده حیوانات میتوانند موقعیت لحظه ای حیوان را به ما اطلاع دهند و همچنین امکان گم شدن ردیاب به دلیل وصل شدن به قلاده بسیار کم می شود .

اگر در منطقه ای با پوشش جی پی اس هستید، ردیاب مکان حیوان خانگی شما را به برنامه همراه خود می فرستد. همیشه آنی نیست – ممکن است چند دقیقه تأخیر وجود داشته باشد تا زمانی که دستگاه متوجه شود حیوان خانگی شما خارج از منطقه امن است. این زمان برای فرار یک حیوان خانگی سریع کافی است، دستگاههای ردیاب سگ و ردیاب گربه مدل G910 ، با توجه به عمر باتری، اندازه کوچک و قیمت مقرون به صرفه، ممکن است گزینههای خوبی برای حیوانات خانگی به نظر برسند. اما دستگاه های مخصوص حیوانات خانگی برای یقه و بصورت قلاده ای ساخته شده اند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از میکروچیپ ردیاب حیوانات ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *