راه برای دریافت ترافیک رایگان

[ad_1]

کلمات مخلوط معانی. ترافیک در جاده ها است همه کابوس اما در کسب و کار به ویژه ترافیک آنلاین اشاره به بازدید کنندگان به وب سایت خود را, بنابراین قطعا باید داشته باشند! در واقع تمام وب سایت ها نیاز به ترافیک یا بازدید کنندگان به منظور تصویب خود را در اطلاعات و ایجاد فروش است.

وجود دارد راه های بسیاری برای بهبود نه تنها وب سایت خود را, اما برای تشویق بازدید کنندگان به ماندن و به اطراف نگاه کنید و همچنین بازگشت اغلب این را تشویق به تعامل خوب با شما. اما در ابتدا ما باید دریافت آنها وجود دارد!

خواهد 101 راه برای دریافت ترافیک رایگان به شما کمک کند ؟ شما می توانید انتخاب کنید پرداخت می شود و یا ترافیک رایگان و یا بهتر است هنوز هم استفاده از هر دو روش. آلی ترافیک ایجاد شده در طول زمان و به شکل یک پس زمینه قوی این است که ساخت تا از به رسمیت شناختن نام تجاری و ترافیک رایگان.

مقاله بازاریابی یک شکل از بازاریابی محتوا و رایگان است; برخی از احساس آن است که مورخ اما اگر شما می خواهم به نوشتن مقالات و قرار دادن آنها را در دایرکتوری ها آنها گردش می تواند برای سال ها به عنوان طولانی به عنوان آنها جالب و آموزنده است. مهمان وبلاگ نویسی و وبلاگ نویسی بیشتر خشمگین جایگزین. مهمان وبلاگ نویسی است که با دست در تماس با وب سایت های دیگر و قرار دادن مقالات اصلی در وب سایت خود را در ازای یک لینک به شما است. اگر آن را بسیار محبوب در وب سایت خود را در تو رفتگی در دیوار شما به احتمال زیاد برای به دست آوردن یک مقدار عادلانه از بازدید کننده های جدید به وب سایت خود را.

برای پاسخ سریع, انفرادی, تبلیغات ارائه نتایج فوری خوب برای ساخت یک لیست از خریداران آینده نگر. خوب پیشنهاد رایگان مورد نیاز است برای جلب کردن آنها. Udimi یک وب سایت نیز Facebook یا گروه های مرجع تخصصی ارائه خدمات. ایمیل های فرستاده شده از طرف شما با یک لینک به شما رایگان ارائه دهد.

انجمن بازاریابی در حال حاضر محبوب. پیدا کردن مناسب انجمن ها با تایپ کردن به گوگل فروم به علاوه تو رفتگی در دیوار شما. مطمئن شوید که شما به دنبال قوانین انجمن re ارسال و انتخاب بسیار فعال فروم برای نتایج. امضای خود را به یک لینک به وب سایت شما و ارائه.

یوتیوب و تصویری بازاریابی می تواند بسیار موثر باشد هر دو با استفاده از تبلیغات و با ایجاد یک سری از فیلم ها که منجر مردم را به شما ارائه می دهد از طریق یک لینک. با گرفتن لینک از قدرت وب سایت شما می توانید بهبود خود را با نام تجاری و به نظر می رسد در صفحات گوگل در نتیجه ایجاد آگاهی بیشتر.

وجود دارد صدها نفر از راه های جذب بازدید کننده به وب سایت خود را. مطمئن شوید آن است که ارزش بازدید اضافه کردن مطالب روزانه را ساده SEO با تگ ها و تصاویر و مطالب جالب و آموزنده. درمان prospectives نسبتا با خود را ارائه می دهد و نمی oversell. مردم می خواهم به خرید چون آنها چیزی مشاهده نمی شود به فروش می رسد. ساخت یک رابطه, دادن, مشتریان چه می خواهند و شما بدست می آورید آنچه شما می خواهید – یک نقل قول از “One Minute Manager”- کمی کتاب ارزش خواندن!

مفید خواندن:

99 راه برای سیل وب سایت خود را با ترافیک” توسط میک ماکرو.

“SEO گام به گام” با Caimin جونز. بزرگ برای مبتدیان

“500 Social Media Marketing Tips” توسط اندرو Macarthy

“سودآور بازاریابی رسانه های اجتماعی” توسط تیم آشپزخانه & Tashmeem میرزا

& “چگونه برای رسیدن به بالای گوگل”

“ایمیل اجبار” توسط ایان برودی. بیشتر استراتژی های پیشرفته

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.