راهنمای سوال را بررسی کنید !

هنرجویان گرامی در ادامه میتوانید چند مورد از نمونه سوالات پرتکرار آیین نامه را که وب سایت تست درایو برای شما جمع آوری نموده است را مشاهده نمایید. در این بخش به قسمتی از نمونه سوالات مهم آیین نامه رانندگی می پردازیم که در دسته نمونه سوالات پرتکرار آیین نامه نیز قرار دارند. در این چالش میتوان سه دسته سوال را برشمرد که نسبت به هر کدام باید تمهیدات مناسب اتخاذ شود. کسی که تا به حال به عنوان یک راننده در چهارراه نبوده باید تصور کند که در این وضعیت است و تشخیص دهد که چه کسی حق تقدم دارد. چنانچه یک متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی بپرسد که برای قبولی در آیین نامه چه باید کرد؟ برای دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی روی دکمه ی زیر کلیک کنید و یک آزمون آیین نامه اصلی را که در قالب pdf در آورده ایم مطالعه کنید و با سوالات آشنا شوید بعد از آن میتوانید با اطمینان بسته ی کامل سوالات آیین نامه اصلی را دانلود کنید. سوال ۶۴: کدام یک از موارد زیر وظیفه قطع و وصل کردن مدار آب از موتور به رادیاتور را به عهده دارد ؟

پس چه کار کنیم تا جزو قبول شدگان باشیم ؟
۵- تابلوی انتظامی زیر به چه چیزی اشاره می کند؟ سریع تر از وسیله نقلیه دیگر حرکت می کند. مطالعه نمونه سوالات مهم آیین نامه رانندگی می تواند نیاز شما به خواندن کل کتاب قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را برطرف کند. 3- تمدید اعتبار قانونی گواهی نامه رانندگی. ” پاسخ خواهیم داد و همین طور تعدادی از سوالات آيین نامه اصلی با جواب را با هم خواهیم دید. با جواب دادن به سوالات اختصاصی این بخش امکان خطا کاهش مییابد. 3- به طرف راست رفته و با گردش کامیون به راه خود ادامه می دهید. ✅جواب: پاشنه پا را روی کف اتومبیل گذاشته و با پنجهی پا پدال ترمز را فشار دهید. ۵ – اولین اقدامی که برای روشن کردن اتومبیل باید انجام داد چیست؟ ۶ – پس از روشن شدن اتومبیل و آماده بودن برای حرکت، ابتدا باید کدام عمل را انجام داد؟ پس چه کار کنیم تا جزو قبول شدگان باشیم ؟ ما در اینجا سعی می کنیم تعدادی از نمونه سوالات امتحان ایین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی با پاسخ را با همدیگر ببینیم .

آزمون راهنمایی رانندگی ✅جواب: توقف کامل نموده و با رعایت احتیاط، کاهش سرعت و رعایت حق تقدم عبور می کنیم. با سلام خدمت هنرجویان گرامی و همراهان همیشگی تست درایو؛ با شما هستیم با معرفی سوالات آیین نامه رانندگی در واقع سوالات پرتکرار آیین نامه رانندگی با ما همراه شوید. شما نیز میتوانید سوالات پرتکرار آیین نامه که از نگاه شما مهم و پرتکرار است را جهت استفاده دیگر هنرجویان ارسال نمایید. 1- راهی است که حداقل دارای سه خط عبور در هر طرف بوده و ترافیک دو طرف آن به وسیله موانع فیزیکی از هم جدا شده باشد و به طور معمول دارای تقاطع های غیر همسطح است. نکته مهم: اگر به دنبال سوالات سخت آیین نامه،نمونه سوالات مهم آیین نامه رانندگی و همچنین سوالات فنی آیین نامه رانندگی هستید، پیشنهاد تست درایو به شما هنرجوی گرامی استفاده از سوالات آیین نامه و آزمون های آنلاین تست درایو است، ما افتخار داریم که تمامی هنرجویان تست درایو با نمره عالی از آزمون آیین نامه رانندگی سربلند بیرون آمده اند. در این صورت حق ندارند بیرون معبر ویژه عبور و مرور نمایند.

آزمون رانندگی چند مرحله است؟ 3- راهی است که حداقل دارای دو خط عبور در هر طرف بوده و ترافیک دو طرف آن به وسیله موانع فیزیکی از هم جدا شده باشد و به طور معمول دارای تقاطع های غیر همسطح است. حرکت کردن از روی خطوط هاشور در حاشیه راهها که معمولاً کناره اتوبانها، آزادراهها، بزرگراهها و تونلها کشیده میشوند، … رانندگان کلیه وسایل نقلیه موظفاند از کدام خط عبور راه حرکت نمایند؟ رانندگان وسیله نقلیه با دیدن چراغ چشمک زدن زرد در تقاطع و گذر گاه پیاده چه عملی را باید انجام دهند؟ ✅جواب: رانندگی در شب بدلیل وجود میدان دید طبیعی کمتر، عدم تشخیص فاصله و سرعت وسایل نقلیه و کم شدن تشخیص عابر پیاده مشکل تر می باشد. آزمون رانندگی چند مرحله است؟ ابتدا چند سوال از بسته ی ما را مطالعه کنید سپس بسته نمونه سوالات امتحان آیین نامه مقدماتی را دانلود کنید . با توجه به تجربیات چند ساله ما و نیز مطالعه و تحقیقات صورت گرفته ، معلوم شده است که ضریب موفقیت در آزمون آیین نامه در افرادی که سوالات آزمون های پیشین را مرور کرده اند بسیار بالاتر از مابقی شرکت کنندگان است . 3- از کامیون فاصله میگیرید تا جائی که بهتر بتوانید ببینید.

گواهی نامه رانندگیهنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سوالات آزمون آیین نامه جدید ۱۴۰۰ وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *