راهنمای خرید بهترین مارک و برند تردمیل

۱. موتور تردمیل: در بخش جلویی تردمیل و زیر پوشش جلویی موتور وجود دارد که مهمترین بخش ترد میل نیز میباشد و در هنگاه خرید به قدرت و کیفیت آن بسیار باید توجه کنید، این موتور محرک اصلی ترد میل است و قدرت آن بر اساس اسب بخار تعیین میگردد. استحکام تردمیل: در هنگام دویدن روی وسیلهای مثل دو ثابت یا دو برقی، داشتن تعادل و ثبات بسیار ضروری است. دکترشهرام فیروز مرنی،در زمینه استفاده از این دستگاه ورزشی که دوستداران زیادی هم دارد معتقد است: تردمیل در سرعت های بالا به زانو آسیب وارد می کند اما اگر کمتر از 20 دقیقه و با سرعت پایین از این دستگاه ورزشی استفاده کنیم خطری بدن را تهدید نمی کند. دکترشهرام فیروز مرنی، در زمینه استفاده از این دستگاه ورزشی که دوستداران زیادی هم دارد معتقد است: تردمیل در سرعتهای بالا به زانو آسیب وارد میکند اما اگر کمتر از 20 دقیقه و با سرعت پایین از این دستگاه ورزشی استفاده کنیم خطری بدن را تهدید نمیکند. زمانی که خسته هستید و پیادهروی معمول به عنوان مثال در پارک انجام میدهید، سرعت راه رفتن از طریق گیرندههای مغزی تنظیم می شود و به صورت طبیعی از مفاصل شما محافظت می شود اما زمانی که بر تردمیل هستید حرکت ریل تردمیل شما را وادار به راه رفتن یا دویدن با سرعت ثابتی می کند بنابراین تنظیمات مغزی در اینجا کارآمد نیستند.

تردمیل توربو فیتنس 2200
برای این کار میتوانید با سرعت ۱٫۵ تا ۲ کیلومتر در ساعت، قبل و بعد استفاده از تردمیل پیادهروی داشته باشید.(تمرینات فوقالعاده موثر برای گرم کردن بدن) ۶ دستهایتان را حرکت دهید :به هیچوجه با دیدن دستههای جلوی تردمیل وسوسه نشوید که همه تمریناتتان را با دستهای ثابت انجام دهید. ما در وانت بار تهران ضامن کیفیت و امنیت باربری همراه با تعرفه و قیمت های باور نکردنی وانت بار از تهران به هر منطقه دیگری هستیم. فاکتورهایی که باعث انتخاب مدل خاصی از تردمیل از طرف شما میشود عبارتند از: وزن، قد، استطاعت مالی و فضای در نظر گرفته برای تردمیل. با استفاده از تردمیل خانگی میتوان در هر زمان از روز و حتی نیمه شب به ورزش و پیاده روی پرداخت. همچنین صفحهٔ نمایشگر آنها میبایست بزرگ بوده که خواندن سرعت، شیب، زمان و مسافت را برایتان آسانتر کند. دلیل دیگری که افراد تردمیل را ترجیح میدهند این است که بدون آمادهسازی زیاد قبلی میتوانند در هر زمان از روز که دوست داشتند با تردمیل پیادهروی کنند و یا بدوند. ایده ساخت ترد میل در سال ۱۸۷۵ توسط کشاورزانی که در پی راهی برای تولید نیرو در بخش کشاورزی تردمیل حرفه ای خانگی بودند مطرح شد.

خطای کد چهار: این ارور با موتور شیب در ارتباط است و بیشتر هم در مواقعی که سیم برق موتور شیب قطع شده باشد نمایش داده میشود. در ادامه نگاهی به ۱۰ تردمیل برتر در رده کوچک و تاشو خواهیم انداخت. علاوه بر این نمیخواهید راحتی ورزش در خانه را با هیچ چیز دیگری عوض کنید به همین دلیل تصمیم گرفتهاید که تردمیل خانگی تاشو را به عنوان جایگزین احتمالی باشگاه بدنسازی بررسی کنید. در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی جهان مراجعه به باشگاه های ورزشی می تواند برای سلامتی افراد خطرآفرین باشد، به همین دلیل افراد کثیری به دنبال تهیه انواع تردمیل چند کاره خانگی هستند تا با استفاده از آن ها بتوانند سلامتی خود را در منزل حفظ نمایند. فعالیت های ورزشی مجموعاً به انواع هوازی و بی هوازی تقسیم می شوند. با تردمیل شما می توانید انواع مختلفی از حرکت ها را انجام دهید که می تواند شامل: راه رفتن آهسته، پیاده روی سریع، دویدن آهسته یا دویدن سریع باشد.

ترد میل یک تسمه دارد که چرخش آن باعث به حرکت درآمدن صفحه این دستگاه میشود. پیادهروی و دویدن روی بتون یا آسفالت در صورت ابتلا به زانو درد، بد است زیرا این سطوح ضربات را جذب نمیکنند، چمن یک گزینه خوب است زیرا ضربه را جذب میکند اما ممکن است ناهموار باشد. اصطحکام این بخش یک فاکتور مهم در انتخاب ترد مبل خوب است. این تمرین را با تمرینات مقاومتی ( وزنه، کش یا ورزش های بدون وسیله). 1. قبل از اینکه خودتان بدون نیاز به تعمیرکار یا تکنسین شروع به تعمیر تردمیل کنید مطمئن شوید که دستگاه کاملا خاموش بوده و حتی از پریز برق هم کشیده باشد تا در اثر روشن شدن آسیب خطرناکی به شما وارد نشود. ضمن اینکه هزینه تعمیر هر یک از بورد های تردمیل با یکدیگر فرق می کند و بسته به نوع بورد و میزان خرابی که در آن بوجود آمده است، قیمت تعمیر تردمیل متفاوت می باشد. با استفاده از تردمیل شما با لباس های دلخواه و حتی نامناسب خود هم میتوانید ورزش و پیاده روی کنید ، کاری که در خیابان ها و پارک ها و حتی باشگاه ها برای افراد و به خصوص خانم ها اصلا امکان پذیر نیست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *