راهنمایی جستجوگرها است که آنها Don't می خواهم شما بدانید در مورد

[ad_1]

اگر شما در حال تلاش برای گرفتن وب سایت خود را به زمین شما می دانید که شما نیاز به ترافیک به منظور به دست آوردن وجود دارد. بدون فروش هیچ کسب و کار و شما نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به آزادی مالی است. بدون چشم رفتن به وب سایت شما برنده't به فروش شما می خواهید. وجود دارد تنها یک راه برای افزایش ترافیک آلی که از طریق بهینه سازی موتور جستجو. خوانده شده در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

در اینجا 5 راهنمایی جستجوگرها است که شما نیاز به دانستن قبل از شروع کسب و کار اینترنتی:

1. اگر شما سعی می کنید برای فریب موتورهای جستجو به باور شما چیزی است که شما نمی, شما گرفتار خواهد شد و سایت شما می تواند در ممنوع از موتور است که به آن معنا است که آن را برنده't نشان می دهد تا اگر کسی به جستجوی آن است.

2. شما نیاز به ایجاد صفحه خود را در اطراف یک کلمه یا عبارت جستجو. شما می توانید't فقط تفنگ ساچمهای اینترنت با یک دسته از کلمات کلیدی یش تا در صفحه خود را. این موتور باید واقعی انسان است که به صورت دوره ای نگاهی به سایت های ذکر شده و اگر انسان در پیدا کردن هر چیزی است که به نظر می رسد ماهی و سپس bye bye صفحه.

3. شما نیاز به ایجاد غالبا به روز رسانی محتوا برای خوانندگان خود را. اگر شما در حفظ و ارائه مطالب تازه و به موتورهای جستجو و سپس آن را می دانم که آن را نیاز به ارسال آن عنکبوت به صفحات خود را کاملا اغلب. اگر موتور جستجو می تواند ارائه محتوای فعلی به مشتریان خود و محتوای آن است که مشتری می خواهد و سپس شما برنده شوید.

4. شما نیاز به ارائه محتوا در یک راه است که مانند موتورهای. وبلاگ در حال راه های زیادی برای ارائه محتوا است که موتور جستجو دوستانه و شما برنده't مجبور به انجام هر کاری اضافی فقط پست شما اطلاعات در نوشتن قالب وبلاگ و پست های خود را می تواند موتور آماده است.

5. به منظور رسیدن به رتبه بالاتر در راه جدی شما نیاز به دریافت لینک از منابع دیگر. وجود دارد بسیاری از راه های انجام این کار, اما یکی از ساده ترین است برای نوشتن مقالات است. هنگامی که شما ایجاد یک مقاله در آن قرار داده شده است بر روی اینترنت برای زندگی است. ناشران می توانید مطالب خود را و انتشار آن به مشتریان خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها شامل اطلاعات تماس خود را. بیشتر وب سایت هایی که به دست آوردن مقالات خود را به ترافیک بیشتر شما خواهد شد به وب سایت خود را بالاتر محبوبیت رتبه بندی خواهد شد و بالاتر شما خواهد شد حرکت می کند تا موتور جستجو.

[ad_2]

Source by Joshua Black

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.