رانندگی بی پروا? یک وکیل

[ad_1]

رانندگی بی پروا است که یک اصطلاح کلی دیگری که می تواند به معنای چیزهای مختلف در کشورهای مختلف. گسترده آن به معنی رانندگی در یک بی دقتی و یا شیوه خطرناک است که می تواند با قرار دادن دیگران در راه آسیب است. بسیاری از مردم دریافت کرده اند به سرعت بلیط در سال خود را از رانندگی اما یک رانندگی بی پروا شارژ کمتر رایج است و معمولا نیاز به دادگاه ،

در برخی از ایالت ها صرفا فراتر از حد مجاز سرعت است که باعث می شود برای یک رانندگی بی پروا شارژ. این هزینه معمولا از رفتن بالاتر از پیش تعیین شده میزان سرعت یا بیش از 20 مایل در ساعت بیش از حد مجاز سرعت. ناامن عبور نیز می تواند برای شارژ. عبور یک اتوبوس مدرسه, عبور وسایل نقلیه دو پهلو به پهلو و یا عبور از روی تاج از تپه ها همه هیچ-nos. رانندگی بیش از حد سریع برای زمان شرایط جاده و یا حتی عدم سیگنال همه می تواند در نتیجه یک رانندگی بی پروا شارژ.

یک وکیل مشورت کنید

آنچه شما باید انجام دهید اگر شما شده اند به اتهام رانندگی بی پروا? یک وکیل. این اتهامات جدی هستند و می تواند در نتیجه از دست دادن مجوز جریمه تند امتیاز خود را بیمه و حتی زندان هم بسته به شدت این حادثه و اینکه آیا هر کسی مجروح شد و یا وجود دارد صدمه به اموال. یکی از معروف نتیجه اخیرا اعلام زمانی که اتباع واشنگتن ” حق صحرا نورد در خدمت پنج روز در زندان برای رانندگی 105 مایل در ساعت در 55 مایل در ساعت در منطقه ویرجینیا. این قوانین ایالتی به ایالت متفاوت است, بنابراین مطمئن شوید که شما می دانید قوانین و مجازات برای دولت است که در آن شما متهم شدند.

یک وکیل خوب ممکن است قادر به گرفتن شارژ خود را کاهش می یابد به یک ساده سرعت نقض و یا یک اتهام نادرست رانندگی است. این به احتمال زیاد منجر به بیشتر ملایم مجازات و اگر شما از دست دادن مجوز خود را, احتمالا خواهد شد برای یک دوره کوتاه از زمان. جریمه بیش از حد خواهد بود پایین تر برای این کمتر جدی اتهامات و نقاط کمتر خواهد بود ارزیابی شده توسط شرکت بیمه خود را.

مجرمین

اگر شما اول زمان مجرم ممکن است شما با یک فندک جمله اما تکرار مجرم می تواند بالا بردن خشم از قضات گاهی اوقات آنها را تحریک به اعمال مجازات شدیدتر. زمان صرف شده و در زندان به دور از کار خود و یا دراز مدت از دست دادن مجوز خود را طلسم می تواند مشکلات جدی و احتمالا مالی تباهی بنابراین بسیار مهم است به یک وکیل در کنار خود است که آگاه در مورد نقض ترافیک در منطقه شما.

حتی اگر رانندگی بی پروا است که معمولا به عنوان یک بزه آن را هنوز هم می تواند در خود را ثبت دائم پس شما برای بقیه عمر خود را. اعتقاد راسخ شما می توانید جلوگیری از حفظ امنیت خود را ترخیص که می تواند بر درآمد خود را. به این دلایل بسیاری از مردم سعی کنید خود را بی پروا رانندگی اعتقاد حذف و یا پاک پاک از رکورد خود را, اما آن را یک کار دشوار است و اکثر مناقصه ناموفق هستند.

داشتن یک وکیل آگاه در کنار خود می تواند به معنای تفاوت بین ناراحتی و عمده با ماندگاری طولانی و اختلال در زندگی شما. اگر شما شده اند به اتهام رانندگی بی پروا تماس با یک وکیل با تجربه در این زمینه حق دور.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *