راز سنگ خود را منفجر بازاریابی شبکه ای MLM کسب و کار آنلاین

[ad_1]

امیدواریم که شما لذت بردن شما عزیزان در این آخر هفته.من از اینجا در آیووا با من در قوانین در نظر گرفتن آن آسان است. سپس من به فکر کردن در آنچه که من می تواند به شما بچه ها این شکرگزاری و قدردانی از حمایت و دعاهای شما.

بنابراین من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن یک راز بازاریابی بسیار قدرتمند شما باید شروع به استفاده از در یک بار. این راز من هزینه بیش از 3 بزرگ را به یاد بگیرند و آن را تا به ارزش آن. این چیزی پیچیده نیست یک قرص سحر و جادو اما قدرتمند است. به علاوه بسیاری از مردم حتی نمی دانم در مورد آن و اکثر کسانی که آن را استفاده نمی.

اما قبل از من به اشتراک گذاشتن این راز با شما, من می خواهم به شما قول می دهم که شما درخواست آن را به کسب و کار خود را از حق دور و به طور مداوم.

وجود ندارد و من به فاش کردن این بسیار قوی راز و شما نیست را به استفاده از آن. به یاد داشته باشید که این یک راز من هزینه بیش از 3 هزار دلار برای یادگیری است.

OK…

راز چیزی است به نام “داستان من بازاریابی” این است که یک سیستم قدرتمند بازاریابی که در آن شما تمرکز خود را و داستان خود را در یک راه بسیار خاص. داستان من بازاریابی اجازه می دهد تا شما را به جذب انواع حق از مردم به کسب و کار شما از طریق سیستماتیک گفتن که شما حوادث در زندگی خود را و تفکر برانگیز.

ببینید مردم وجود دارد در حال انتظار برای شنیدن داستان خود را به طوری که آنها می توانید کسب و کار با شما. آنها مربوط به حوادث در زندگی خود را درک شما به اشتراک گذاری.

داستان من بازاریابی باعث می شود مردم می دانند که شما و ایجاد یک پایه فن برای شما.

همیشه تعجب که چگونه شما احساس می کنید مانند شما می دانید های مورد علاقه خود را ستاره فیلم ؟ آن را به دلیل “داستان من بازاریابی” نه تنها شما دیدن و شنیدن آنها را, اما شما به عنوان خوانده شده در مورد آنها را در مجلات کتاب ها و بیش از همه رسانه ها. و در همه جا مورد علاقه خود را بازیگر یا بازیگر است که با استفاده از “داستان من بازاریابی” برای ترویج خود.

مطمئن شوید که شما فرصت مهم است اما شما و داستان شما مهم هستند.

مردم را به پیوستن به شما برای اولین بار قبل از اینکه فرصت خود را. هنگامی که آنها دریافت به دانستن و مربوط به شما را از طریق داستان خود را و سپس آنها اعتماد شما به اندازه کافی برای انجام کسب و کار با شما.

بنابراین خارج وجود دارد و شروع به صحبت کردن در مورد شما. شما در حال قدرتمند شدن و رهبر آماده به ظهور و درخشش است.

من می دانم که شما تعجب که چگونه شما می توانید انجام این کار زمانی که شما ساخته نشده و هر گونه پول و یا اصلا یک نفر در تیم خود. که دقیقا همان جایی که شما باید شروع به.

شما چه کسانی هستند ؟ چه پس زمینه خود را ؟ چگونه زندگی شده است برای شما ؟ چرا شما را به کسب و کار ؟ چه مبارزات شما رو در کسب و کار شما? چه هستند شما در حال حاضر انجام است که امیدواریم که شما خواهد شد آن را بهبود بخشد ؟

آیا داستان خود را در قسمت های کمی ترکیب آن با وب 2.0 پدیده و به عنوان دیده بان خود را زنده تغییرات و کسب و کار شما رشد می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *