دیجیتال وفاداری بازاریابی از طریق برنامه تلفن همراه خود را

[ad_1]

بنابراین کسب و کار خود و می خواهد به رقابت در برنامه ، حال سؤال می شود که چگونه شما رقابت ماندن مربوطه و به طور مستقیم ترجمه یک برنامه سفارشی به رشد کسب و کار و فروش ؟ دیجیتال کارت های وفاداری هستند یک راه عالی برای تکامل یک شرکت نرم افزار و به دست آوردن اطلاعات حیاتی به محوری بازاریابی جهت شرکت شما. دانستن چگونه برای تبدیل نام تجاری خود را به یک کارت وفاداری می تواند باز کردن بسیاری از فرصت ها برای کسب و کار شما. آنها را به مشتریان دلیلی برای دوباره خود را در فروشگاه و یا شرکت بدون در نظر گرفتن رقابت و متعهد به دوباره فروشگاه خود را به گرو در اوردن پاداش خود را.

در حالی که روز پیش از نیاز به تمبر و یا برخی از نوع پانچ کارت نسخه دیجیتال از یک کارت وفاداری (ایجاد شده به یک شرکت برنامه) موجب صرفه جویی در محیط زیست اجازه می دهد تا برای کمتر کار فشرده روش برای نگه دارید تا کارت و مانع جعلی رستگاری تلاش است که اتفاق می افتد در مناسبت. بزرگ دیجیتال کارت پانچ نه تنها اجازه می دهد تا مشتریان به نگه داشتن به آینده را به کسب و کار خود را به جمع آوری اطلاعات مهم برای کمک به شما را در درک مصرف کننده عادات خرید چه تبلیغات کار کرده و کار نمی کند و حفظ هزینه های روند بنابراین شما می توانید بیشتر تنظیم تلاش های بازاریابی خود را. کاغذ قدیمی و/یا پلاستیک بازاریابی کارت نمی تواند انجام این وظایف به اندازه کافی به عنوان نسخه های دیجیتال. در ضمن این کارت ها اغلب یک فرایند به بررسی از نظر بازاریابی. دقت آنها نبود در بالا 90% محدوده به عنوان دیجیتال کارت های وفاداری به این دلیل که نرم افزار و سیستم های حسابداری درگیر نمی شد که در آن فن آوری است که در امروز. این بسیار مهم است برای کسب و کار به درک وفاداری کارت می توانید درایو کسب و کار.

کارت های دیجیتال قابل دسترسی از طریق برنامه های گوشی های هوشمند است که حفظ قدرت نام تجاری خود را در دست مصرف کنندگان در همه زمان ها. ارسال اطلاعیه های فشار همراه با یک کارت وفاداری دیجیتال کمک خواهد کرد که مصرف کنندگان استفاده از مجوز دیجیتال بیشتر موثر است. کسب و کار که تصمیم به غفلت قدرت وفاداری بازاریابی کارت گم شده در بزرگ فرصت های کسب و کار. آن را سخت به اندازه کافی برای رقابت برای کسب و کار خود را با رقبا. با شرکت های جدید ظاهر تا هر روز آن را حتی سخت تر برای نگه داشتن مشتریان وفادار است. با دیجیتال کارت وفاداری شما خواهد ماند مربوطه امروز در رسانه های اجتماعی و مستقیم بازاریابی تلفن همراه محیط زیست است.

هنگامی که به دنبال یک شرکت برای ایجاد شرکت خود را برنامه مطمئن شوید که شما بخواهید در مورد دیجیتال وفاداری بازاریابی قطعات. یک برنامه طراحی شرکت قادر به آدرس این مسائل از طرف شما در غیر این صورت حرکت می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *