دولت باید از محل بازگشت اقساط مسکن مهر میلیون‌ها خانه برای مردم بسازد/ احتکار دو میلیون و ۶۰۰ هزار مسکن در سطح کشور نتیجه عدم نظارت است

دولت باید از محل بازگشت اقساط مسکن مهر میلیون‌ها خانه برای مردم بسازد/ احتکار دو میلیون و ۶۰۰ هزار مسکن در سطح کشور نتیجه عدم نظارت است

[ad_1]

گروه اقتصادی-رجانیوز: علی نیکزاد نائب رئیس مجلس یازدهم اظهار داشت: مجلس یازدهم تشدید نظارت بر قیمت مسکن را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد که در این راستا باید برنامه‌ریزی‌های لازم نیز در اولویت قرار گیرد.

 

وی در گفت و گو با تسنیم ارائه لایحه از سوی دولت را ضروری دانست و افزود: در این خصوص ارائه لایحه از سوی دولت ضروری است و همچنین باید منتظر نظرات کمسیون‌های مختلف مجلس نیز بود.

 

نیکزاد با بیان اینکه باید میلیون‌ها خانه ساخته شود تصریح کرد: دولت باید از محل بازگشت اقساط مسکن مهر در صدد ساخت میلیون‌ها خانه در سطح کشور برای مردم باشد.

 

نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بحث نظارت بیان کرد: اما باید توجه داشتیم باشیم که باید نظارت را نیز در اولویت‌های اصلی خود قرار دهیم چراکه امروز احتکار 2 میلیون و 600 هزار مسکن و حجم انبوه مستاجران در سطح کشور نتیجه عدم نظارت است.

 

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس اظهار کرد: دولت هیچ‌گاه نمی‌تواند به عنوان متولی اصلی ساخت مسکن ایفای نقش کند اما باید با ارائه تسهیلات و اعتبارات لازم این اقدام اساسی را عملیاتی نماید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *