دفتر خود را در یک مقاله منطقه آزاد

[ad_1]

مقدمه

وقتی که من دریافت یک پیام SMS از Abu Dhabi Police من کمی شگفت زده کرد. آن را در عربی, بنابراین من نمی تواند آن را بخوانید اما من به سرعت به حال آن را تفسیر و آن را یک یادآوری است که من ثبت نام موتور خودرو بود که با توجه به پایان می رسد به زودی. من غافلگیر شده بود. تعجب است که یک کشور است که فوق العاده کاغذ محدود در برخی از مناطق انجام شده است چیزی برای غلبه بر جنگ مقاله و حرکت به تدریج به ارتباطات الکترونیکی در دیگران است. این قطعا اتفاق نمی افتد در کشور من

استرالیا ثبت نام تمدید می رسد هنوز هم در پست الکترونیکی.

این من را به فکر کردن در مورد کار من انجام داده بود من را صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار (و بقیه زندگی من) به عنوان کاغذ رایگان به عنوان امکان پذیر است و جزئیات آن استراتژی را دنبال کنید.

مرکزی به این فعالیت است که نرم افزار Adobe PDF به عنوان شما را ببینید.

ارتباطات الکترونیکی

من کارآمد بازاریابی و به طور کلی فعالیت های ارتباطی به حدی است که من به ندرت تولید ارتباط در هارد کپی فرمت. من با حذف هزینه پست و پاکت و کاغذ و نیاز به خط تا در اداره پست انجام تقریبا همه چیز را از طریق ایمیل یا تلفن و الکترونیکی فکس.

حساب من با استرالیا بر اساس فکس ارائه دهنده خدمات به این معنی است که من می توانید از ایمیل و فکس در هر نقطه در جهان 24/7 از لپ تاپ من. هنگامی که آن را فرستاده من یک ایمیل دریافت مشاوره و یا آن را با موفقیت منتقل می شود و زمان. من این را حذف کنید, اما آنها می تواند به عنوان استفاده می شود رسید. به طور مشابه فکس برای من فرستاده با استفاده از شماره فکس وارد در دسکتاپ به عنوان نرم افزار Adobe PDF فایل.

من می توانید آنها را چاپ کنید اگر من نیاز به اما معمولا نمی. زمانی که من actioned من آنها را یا حذف آنها و یا ذخیره آنها را به یک هارد دیسک خارجی هارد درایو استفاده می شود به طور خاص برای این منظور است.

مقاله بر اساس اسناد و مدارک

پس از خواندن اینترنت بازاریابی گورو کن نقره ای وبلاگ در مورد مقاله رایگان ادارات و من در سرمایه گذاری یک اسکنر است که اسکن به نرم افزار Adobe PDF. هر رقومي سند که می رسد و نیاز به ذخیره شود به عنوان مثال برای مقاصد مالیاتی, من اسکن و سپس تکه تکه اصلی است. این مورد به عنوان کاغذ رایگان به عنوان آن می شود.

من مرتب با به عنوان بسیاری از سازمانها به عنوان ممکن است برای دسترسی به صورتحساب فاکتورها و غیره الکترونیکی. تقریبا همه از بانکداری آنلاین انجام می شود و من دیگر به اشتراک مبتنی بر کاغذ کاتالوگ و یا دیگر رسانه های تبلیغاتی.

بایگانی دیجیتال

با استثنا از گاه به گاه سند است که می تواند در حفظ دیجیتال فرمت فایل همه چیز در یک خارجی 80 GB هارد دیسک من می توانم هر جا بروم. دوره من تا داده ها به دی وی دی دیسک و فایل آن است. در پایان سال مالی دیتا را دانلود کنم که سال به یک CD-RW و فایل آن است.

من تمام فایل های مربوط به پوشه ها و به طور مشابه به نام به عنوان مثال من ویزا ماهانه بیانیه ثبت به عنوان VISASEP06.pdf. با استفاده از پر کردن و نامگذاری آن معنی است که من می توانید پیدا کردن همه چیز سریع تر سفارش آنها را به ترتیب صعودی یا نزولی ،

نتيجه گيری

اگر شما به مرگ بیمار بودن با بمباران کاغذ بود که من زندگی خود را به عنوان کاغذ رایگان به عنوان ممکن است توسط زیر برخی از روش های من را اتخاذ کرده اند. هنگامی که شما راه اندازی و به از آن آویزان شما خوشحالم به شما انجام.

کپی رایت 2006 رابین هنری

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.