در زمین بازی چند سطحی بازاریابی ‘تلو تلو خوردن رفتن” است که هیچ چیز را به بازی با!

[ad_1]

چیزی بزرگ به تازگی رخ داده است به من در مورد زندگی من به عنوان یک بازاریاب است. در حال حاضر من یک راست تیرانداز پس لطفا انتظار نداریم که این زیبا و تصفیه شده; درک هدف من این است برای کمک به بسیاری از افرادی که مثل من به طور جدی در شرکت بازاریابی شبکه ای در حالی که حفظ شغل دیگری و یا کسب و کار. بیایید یک تعریف کردن از راه اول: یک تلو تلو خوردن رفتن (همچنین به عنوان شناخته شده بالا و پایین رفتن یا teeter هیئت مدیره) یک باریک مدیره چرخد و در وسط به طوری که به عنوان یک پایان بالا می رود دیگر پایین می رود.

خوب اگر شما با خواندن این مطلب من قصد دارم به فرض شما درگیر در MLM یا به طور جدی با توجه به درگیر شدن با یک شرکت است. اکثر مردم در این بخش زمان عرصه بازاریابی شبکه ای ممکن است هرگز متوجه است که آنها باید خود قرار می گیرد سنتی حرفه ای در یک طرف و کسب و کار MLM خود را در انتهای دیگر لوله بالا و پایین رفتن. اين چگونه است ؟ بنابراین شما بودند حمایت خود را به نحوی قبل از شما سحر و جادو از این صنعت و اگر شما به اشتراک گذاری و حتی کسری از هیجان من وقتی که شما را دیدم پتانسیل درآمد & درآمد باقی مانده آن را می توانید ایجاد کنید, شما ممکن است شروع به پریدن کرد در کانن توپ سبک. من ساخته شده یک چلپ چلوپ زمانی که من پیوست شرکت من و باید بگویم من در مورد آن بسیار خوشحال. من صحبت کردن در مورد, داده می شود, تشخیص و ایجاد رشد سازمان در سرعت رعد و برق. اما زمان و توجه به محدود چیزهایی که با محدودیت. بنابراین زمانی که من شروع به وقف اغلب اگر نه همه تمرکز من به کسب و کار جدید باید حدس بزنید که در آن من توجه نمی شد. من آن را روشن. آن را دیگر بسیار موفق و سخاوتمندانه سودآور شرکت های خصوصی که در من ایجاد شده از زمین تا من شروع شده 6 شش سال قبل. بنابراین همان چیزی است که من ساخته شده یک نامزد موفق توسط اسپانسر من برای استخدام من در کسب و کار خود من بود و نادیده گرفتن به عنوان اگر آن را به یک پیراهن با یک لکه من نمی توانستم شستشو کردن. سریع به جلو و یک سال بعد متوجه شدم که درآمد من تولید در کسب و کار جدید بود و نه نزدیک به اندازه کافی برای حفظ شیوه زندگی من و کسب و کار سنتی رنج می برد فوق العاده به دلیل فقدان رهبری است. بنابراین حدس می زنم در آنچه که من انجام داد. شما-آن را به من پریدند به طرف دیگر از بالا و پایین رفتن رفتن و شروع به سازماندهی مجدد و ساخت شرکت من با هر دو اسلحه فروزان.

بنابراین فراتر از آتش و دود از شرکت های بزرگ باز گشت من MLM سازمان شروع به تبدیل شدن به راکد و در برخی از مناطق سقوط از هم جدا. اگر نویسنده از “ترکیب اثر” دارن هاردی را احتمالا فریاد زد: “هالی سیگار! شما دست داده MO!” حرکت خود را با نام کامل او نامرئی مرد مسئول نگه داشتن یک تیم و کسب و کار با انگیزه در یک جهت رو به بالا. این پنالتی بود چند تکه گروه ثابت قدم رهبران در میان یک دریای مرده رانش چوب “سعی کنید’ers.” به اندازه کافی در هر دو طرف بالا و پایین رفتن به خانه نوشتن در مورد. بنابراین این تکرار خود را در آنچه به نظر می رسید به یک حلقه بی نهایت برای حدود دو سال در شرکت ملی مدیر سطح. من دوست داشتم شرکت من و زندگی آن را فراهم مرا از یک سو و نیاز به اضافه کردن یک جدید مالی خودرو به نمونه کارها من برای محافظت از آینده مالی از خانواده من است. پس از بسیاری از هزار دلار و ساعت از دست من آن را ثابت!

در یک دیدار به من دوست شین تیت بود که زندانی در آن زمان او با من به اشتراک گذاشته و برخی از اصول ساده از زندگی به عنوان او آن را دیدم. در زیر داستان از وضعیت او به من آموخته کلید برای گرفتن من وضعیت تحت کنترل است. آن بود که گرفتن یک استراحت از یک یا دلیل که ثابت کرده در موارد متعدد به رها و تراژدی. این بود که به سازمان اختصاص داده شده بی امان با توجه به تعادل است. بسیاری از مردم فکر می کنم آنها این را درک کنند و می گویند: “بعد از من این چیز دیگری مشغول به کار دوباره, من می توانید تمرکز بر روی هر دو” اشتباه است. لحظه به لحظه شما را ترک حرمت مناسب که نقطه شیرین نگه می دارد که هر دو به پایان می رسد از کسب و کار خود و هیئت مدیره ‘شما فقط از دست یک” (در لورن هیل صدای.)

بنابراین اجازه دهید قرار دادن این نکته ، شما باید همچنان به حرکت رو به جلو در زندگی در حالی که حفاظت از آنچه شما در حال حاضر. نمی رویم تا در چیزی جدید است که شما را فراموش کرده ام چه باید شما را به جایی که شما هستند. اگر شما خود راضی می شوند که در آن شما در یک روز ممکن است شما آرزو شما تا به حال در جایی دیگر رفتن است. زمانی که یک طرف خود را تلو تلو خوردن رفتن شروع به پایین رفتن نمی پرش به طرف دیگر. به سادگی لیز خوردن لب به لب خود را به عقب و نزدیک به متوسط تا زمانی که چیزی سطوح ،

اگر من کمک 1 از کار من انجام شده است.

Lerrod Smalls

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *