درخواست از چین برای کمک به پیروزی در انتخابات

درخواست از چین برای کمک به پیروزی در انتخابات

[ad_1]

گروه بین‌الملل-رجانیوز: «جان بولتون» مشاور امنیت ملی اخراج‌شده کاخ سفید در کتابی که قرار است به زودی منتشر شود ادعاهای چالش برانگیزی را مطرح کرده است

 

 

به گزارش رجانیوز به نقل از کانال انتخابات آمریکا، نیویورک تایمز به مفاد کتاب جان بولتن که قرار است هفته آینده منتشر شود، دست یافته است. 

 

بخش‌های خاصی از کتاب، به خشم و ناامیدی و سرخوردگی شدید زیردستان ترامپ از او اشاره دارد و نقل قول‌های جذابی از مایک پامپئو در این زمینه دیده می‎شود.

 

بولتن به صراحت ترامپ را به همراهی با دیکتاتورهای مورد علاقه‎اش و ارائه خدمات جدی به رهبران چین و ترکیه متهم کرده است. او اشاره جدی به منفعت رسانی ترامپ به شرکت چینی دور زننده تحریم علیه ایران دارد و همچنین چنین موضوعاتی را درباره ترکیه نیز تأیید کرده است. اخبار پیشاپیش موجود درباره خدمات خاص به این دو کشور برای منفعت بردن خاص از تحریمها علیه ایران، این موضوعات را تأیید کرده بودند. 

 

بولتن به پرونده اوکراین اشاره کرده است و مدارکی را ارائه می‎کند که اتهامهای وارده به ترامپ در این پرونده را اثبات می‎کند. او به صراحت اشاره کرده است که اگر دموکرات‌های مجلس سنا و کنگره ایالات متحده به خدمات ترامپ به چین و ترکیه در دور زدن تحریم‌ها پرداخته بودند، مجرمیت رسمی ترامپ و محکومیت او را بیش از پیش علنی کرده و زمینه بهتری برای اقناع جمهوری‌خواهان برای برکناری او فراهم می‎کردند. 

 

بولتن به صراحت ترامپ را متهم کرده است که در جریان نبرد تجاری با چین که ابعاد مهمی از آن صوری و ساختگی است، به طور علنی به شی ژی پینگ التماس کرده است تا محصولات کشاورزی بیشتری از آمریکا بخرد تا او بتواند رأی ایالتهای کشاورز آمریکا در انتخابات 2020 را بیش از پیش جذب کند. 

 

بخشی از متن کتاب پیرامون درخواست ترامپ از چین برای کمک در انتخابات 2020

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *