خود را امن شبکه های بی سیم

[ad_1]

داشتن یک مودم بی سیم در خانه خود را تا به آن منافع است. چک کردن ایمیل و بازی PSP, تلفن همراه, سیستم عامل, برنامه, گشت و گذار خالص از خود را در سالن مجموعه یا تخت همه دارای این مزیت است. بخش غم انگیز این تکنولوژی است که تقریبا 30 درصد از کاربران دریافت نصب اشتباه ترک نا امن بی سیم و یا پهنای باند رایگان برای بقیه از ما. در حالی که من نوشتن این مقاله وجود دارد در حال حاضر 3 کاربران که با استفاده از نا امن شبکه های بی سیم در اطراف من.

این مقاله را به شما آموزش بر روی اصول خود را تامین امنیت بی سیم پهن باند در خانه. داشتن یک تلفن های بی سیم تلفن همراه و بی سیم را فعال کنید برنامه های کاربردی بر اصل عمل است که کمتر تارهای بهتر است تجربه است. شبکه های بی سیم برای استفاده از, اما آنها همچنین می تواند آسان برای هک اگر شما اصلا مناسب تنظیمات امنیتی و یا نرم افزار در حال اجرا در پس زمینه. به طور پیش فرض اکثر شبکه های بی سیم از جعبه در حال نا امن. شما باید به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای کاربر برای پیدا کردن تنظیمات مختلف مورد نیاز خود را به امن شبکه های بی سیم. لیست زیر اصول اولیه برای حفظ نفوذ به شبکه خود را محدود.

مرحله 1: شما باید بدانید که خود را از زمان راه اندازی شبکه

تکنولوژی بی سیم انتقال داده ها با استفاده از امواج رادیویی از یک برنامه به دیگری. سیگنال حامل اطلاعات خود را منتقل می شوند بیش از یک فاصله وسیعی گاهی اوقات کیلومتر است. بدون ساده اقدامات امنیتی در محل هر کسی با ابزار مناسب می تواند رسیدن به و, رمز, سرقت و هک داده های خود را. نا امن بی سیم است که رایج ترین شکل از نفوذ به شبکه های خصوصی.

مرحله 2: تغییر SSID و رمز عبور کاربر

SSID مخفف خدمات مجموعه شماره شناسایی. هر شبکه بی سیم از شرکت های بزرگ سیستم ساده خانه نصب setups شامل یک SSID. SSID شبکه های دیجیتال نام و نام خانوادگی. تغییر SSID خود را با شماره و رمز عبور از تنظیمات پیش فرض به چیزی خصوصی و قوی است. حفظ هرگز به طور پیش فرض SSID فعال است. برای تغییر SSID و پسورد شبکه, راه اندازی نرم افزار برای سخت افزار بی سیم خود را. شما باید قادر به تغییر SSID خود را در برنامه های کنترل پنل. جای نوشتن پیش فرض SSID را انجام خواهد داد شما بسیار خوب است اگر شما نام شبکه است پخش به تمام کاربران خود در منطقه است. شما می توانید اطلاعات خود را به صورت خصوصی برای همه کاربران در سراسر منطقه خود را با غیرفعال کردن SSID broadcast. آن را به عنوان ساده به عنوان تیک تاک جعبه از مودم شما کنترل پنل.

مرحله 3: تنظیم مک فیلتر

کنترل دسترسی رسانه ها و یا مک – 12 رقمی آدرس متصل به شبکه دستگاه. Pocket PC PSP, لپ تاپ, Desktop و غیره همه دارای یک آدرس MAC. می توان آن را سخت برای پیدا کردن یک آدرس MAC بسته به سخت افزار مورد استفاده قرار گیرد. اما زمان صرف شده برای تامین این بخش جلوگیری خواهد شد هکرها از راه رفتن مستقیم به شبکه شما و سرقت اطلاعات است. برای کاربران دسکتاپ ویندوز کلیک کنید و سپس اجرا کنید سپس عبارت cmd را در جعبه متن. نوع ipconfig/all در پنجره داس. 12 رقمی آدرس فیزیکی است که مک آدرس. در واقع مک فیلتر دستگاه از دسترسی به مودم های بی سیم خود را. با شناسایی که می توانید دسترسی خود را به مودم بی سیم می افزاید: یک لایه امنیتی بیشتر به شبکه خود را. برای فعال کردن مک فیلتر را باز کنید مودم بی سیم نرم افزار و با وارد کردن آدرس MAC از کسانی که سخت افزار شما دسترسی به. معمولا در بر داشت زیر تنظیمات امنیتی مودم شما کنترل پنل.

گام 4: رمزگذاری و تقلا خود را داده

دو مشترک رمزنگاری پروتکل WEP (Wired Equivalent Privacy) و WPA (Wi-Fi Protected Access). هر دو پروتکل تقلا اطلاعات خود و جلوگیری از بازدید کننده های ناخواسته از ورود به شبکه خود را. WPA دیده می شود به عنوان امن تر از WEP با توجه به همیشه در حال تغییر تصویب کلید. با این حال WPA است و نه شناخته شده توسط تمام دستگاه ها و منوط به زمان و سخت افزار دستگاه پیکربندی. WPA است که به طور کلی ساخته شده است به اکثر روترهای همراه با رمزنگاری WEP. این بسیار مهم است که مطمئن شوید دستگاه شما اتصال پشتیبانی از WPA encryption. اگر نه با استفاده از WEP و مک فیلترینگ جلوگیری خواهد شد بسیاری از رسوخ هکرها.

گام 5: آموزش و نرم افزار

مطلع – همیشه به عنوان خوانده شده تا در امنیتی بی سیم. برخی از مقالات آنلاین برای حفظ جلوتر از Internet security. هر ماه بررسی برای به روز رسانی خود را به مودم بی سیم. نگه داشتن دسکتاپ خود را تا به روز با آخرین به روز رسانی از مایکروسافت یا لینوکس. دانلود نرم افزار شخص ثالث مانند Zone Alarm برای کمک به تشخیص نفوذ و نظارت خود را بی سیم انتقال در تمام زمانها. بیشتر نرم افزار های شخص ثالث انتخاب خواهد شد به زودی اضافه شده از جمله یک مقاله در WarDriving.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *