خودرو تبلیغات است که آن را برای شما ؟

[ad_1]

واقعیت وجود دارد: 253 میلیون خودرو و کامیون در جاده ها در ایالات متحده می گویند اگر در هر نقطه ای در حدود یک چهارم از کسانی که ماشین ها در جاده, این بدان معناست که 63,250,000 در جاده هستند تقسیم 50 متحده که 126,500 اتومبیل در جاده ها در هر زمان داده شده در هر دولت است. بدیهی است که این اعداد متفاوت و در مکان هایی مانند نیویورک قطعا باید بیشتر ماشین که وسط وایومینگ اما نکته این است که بدون توجه به جایی که شما هستند وجود دارد در حال رفتن به دیگران در اطراف شما در وسایل نقلیه خود را.

وجود دارد میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک و بزرگ و آنهایی که در ظاهر در ایالات متحده در هر سال است. با این همه رقابت فکر نمی کنید زمان آن را به در نظر گرفتن یک روش جدید تبلیغات به شرکت شما متوجه ؟ این است که همه کسانی که تصادفی ماشین حقایق آمده در آن زمان به در نظر گرفتن تبلیغات خودرو!

فکر می کنم در مورد قرار گرفتن در معرض تابلوهای تبلیغاتی دریافت کنید هر روز. اگر شما راست محل سکونت شما می تواند رسیدن به هزاران نفر از مردم در چند ساعت! حالا تصور کنید اگر که بیلبورد در حال حرکت بود رانندگی در اطراف از طریق شهر رسیدن به همه مردم بیشتر است. این است که این نوع از تبلیغات از شما می خواهم برای کسب و کار شما? اگر شما واقعا باید نگاه به خودرو تبلیغات, و من شما را پوشش برخی از گزینه های محبوب ترین برای کمک به شما بهترین تصمیم.

کاری ادامه داده اند:

من مطمئن هستم که شما متوجه آن ماشین با گرافیک و نام تجاری خود را نوشته شده است بیش از همه آنها را. اینها به نام پیچد و به طور معمول بزرگ وینیل ورق با گرافیک چاپ است که تحت پوشش بخش بزرگی اگر نه همه از این خودرو به نوبه خود آن را به یک لفظ حرکت بیلبورد. این گزینه گران قیمت ترین و خاص نیاز به دانش چگونه به محل آنها را به طوری به عنوان نه به تحریف تصویر در بسیاری از وجهی سطح از وسیله نقلیه خود را. بسیاری از افراد نگران هستند با حذف این, اما اگر به درستی انجام شده با محصول مناسب آنها را ترک خواهد کرد شما کار رنگ آسیبی نرساند و در واقع می تواند کمک به حفظ آن است.

خودرو حروف و گرافیک:

اولین نمونه از این من همیشه فکر می کنم محلی را landscaper. شانس هستند آنها یک generic سفید کامیون و خودرو قرار داده شده اند حروف بر روی آن به طوری که مشتریان آگاه هستند که آنها زمانی که آنها نشان می دهد تا به خانه خود را. مانند پیچد خودرو حروف است را از دوام و ضد آب و هوا وینیل قرار داده شده است که در وسیله نقلیه. بر خلاف پیچد این گرافیک به طور معمول تنها حروف و آرم و یا تصاویر است که برش وینیل به طوری که آنها را پوشش نمی دهد و بخش های زیادی از خودرو. قیمت ها در حروف بستگی دارد چقدر از خودرو شما در پوشش و تعداد رنگ. اکثر پرینتر هزینه خواهد شد توسط پا یا خط.

آهن ربا:

اگر شما در حال فکر کردن است که چسبیده به یک غول برچسب بر روی ماشین خود را برای شما نباشد آهن ربا است که احتمالا بهترین گزینه است. اینها برای realtors و یا دیگران که ممکن است استفاده از وسیله نقلیه شخصی خود را به عنوان یک شرکت ، آهن ربا خودرو می تواند در اشکال و اندازه های مختلف و اساسا اندازه کارت کسب و کار است که شما در کنار ماشین خود را. سود ربا است که آنها به راحتی می تواند برداشته شود و مورد استفاده مجدد قرار تا زمانی که آنها به درستی برای مراقبت. من توصیه می گرفتن آنها را به صورت روزانه به عنوان این می تواند پوشیدن کردن آهنربا به سرعت. ذخیره سازی نیز بسیار مهم است که شما همیشه باید آن را مسطح پس از آن میسازد به درستی ترین چوب آن را در یخچال یا کابینت پر کردن. شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که شما تمیز کردن این منطقه آهنربا خواهد بود چسبیده به قبل از شما آن را در. یک ماشین می تواند در نتیجه از دست آهنربا اگر آن را خاموش می افتد رفتن به پایین جاده ها است.

بدون توجه به گزینه ای که شما انتخاب می کنید تبلیغات خودرو است یک راه عالی برای کسب و کار خود را متوجه شده است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.