خرید کرم ضد آفتاب از معتبرترین برندها – بانه گالری

معمولا بیشتر افراد فکر میکنند که هرچه SPF یک کرم ضد آفتاب بالاتر باشد، قدرت اثر آن در برابر اشعههای مضر نور آفتاب هم بیشتر خواهد بود. برخی از افراد هم هستند که علاقهای به استفاده از ضد آفتاب های بی رنگ ندارند و بههمین دلیل هم بهطور کلی دور مصرف تمام آنها را خط میکشند.

به همین دلیل هم بهتر است تا از بهترین کرم های ضد آفتاب رنگی برای مصرف روزانه افراد استفاده شود. این ضد آفتاب برای تمامی انواع پوست مناسب است و به خصوص برای افرادی که پوستی چرب دارند، توصیه می شود؛ چراکه فاقد چربی است. از آنجایی که تعریق یا شستن صورت میتواند اثر ضد آفتاب ما را بهسادگی از بین ببرد، بنابراین توصیه میشود که محصولات مقاوم در برابر آب را خریداری کنید. SPF 15 میتواند جلوی ۹۳ درصد اشعههای مضر آفتاب را بگیرد.

این عبارات نشاندهندهی آن است که کرم شما میتواند از پوست در برابر هر دو اشعه محافظت کند. بررسیهای سازمان غذا و داروی آمریکا هیچگونه ارزشی را برای SPF بالاتر از ۵۰ قائل نشده است. به همین علت هم این محصول در فهرست بهترین ضد آفتاب رنگی برای پوست چرب و آکنه دار ایرانی قرار گرفته است.

کرم پودر را به نرمی، با حرکات روی به پایین و بدون هیچ فشاری روی پوست بکشید. این نوع ضدآفتاب ها یک حالت خشکی بر روی پوست ایجاد می کنند و به خاطر دارا بودن فرمولاسیون خاص، باعث ایجاد خنک کنندگی بر روی پوست می شوند. تحقیقات سالهای اخیر نشان داده است که اشعه فرابنفش A یا UVA نیز احتمال ابتدا به سرطان پوست را افزایش میدهد. اگر دوست دارید که پوست خود را برنز کنید، از کرم ها و اسپری های آرایشی استفاده کنید؛ به شدت از انجام سولاریوم توسط تخت های برنر کننده دوری کنید، اشعه فرابنفش موجود در این دستگاه ها موجب چروک شدن پوست شده و خطر ابتلا به سرطان پوست را بالا می برد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد افتاب بلیتا 7 کاره لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.