خرید از فروشگاه اینترنتی برنج اری یا خیر؟

خرید از فروشگاه اینترنتی برنج اری یا خیر؟

[ad_1]

امروزه فروشگاه های اینترنتی مواد غذایی بسیاری بوجود آمده اند که هر یک از آن ها خدمات متنوعی ارائه می کنند اما به عنوان یک فروشگاه اینترنتی از بسیاری از این فروشگاه ها و بالعکس فروشگاه های محصولات دیجیتال استقبال چندانی نمی شود. اما چرا از این فروشگاه ها استقبال چندانی نمی شود؟
دلیل اینکه  این فروشگاه ها محبوبیت زیادی ندارند این است که اکثر فروشگاه های آنلاین این ضمانت را می دهند که اگر محصول خریداری شده اگر متناسب با اطلاعات آن نباشد و یا از خرید خود راضی نبودند می توانند در طی یک هفته اول یا کمتر آن را بازگردانند و  پول خود را پس بگیرند.
این دیدگاه اولی است که نسبت به این دو نوع از فروشگاه وجود دارد و در فروش مواد غذایی تنها ضمانت شاید کافی نباشد چون تنها زمانی می توانیم به آن اطمینان داشته باشیم که از کیفیت محصولات آن مطمئن شویم.

رفع مشکلات توسط فروشگاه مواد غذایی زرکار یک

معمولا مردم دوست دارند محصولاتی شامل مواد غذایی مخصوصا  خرید برنج ایرانی، چای، عسل، دمنوش و .. را به صورت حضوری از جایی که با آن اشنا هستند و یا دوست و آشنایی آن را به آنها معرفی کرده است بخرند و در مقابل خرید از یک فروشگاه آنلاین می تواند کمی شمارا دچار شک و تردید کند.
به همین دلیل سعی کرده ایم در این بخش به معرفی یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی برنج بپردازیم.
فروشگاه برنج زرکار یک ، یک فروشگاه مواد غذایی است که در زمینه فروش محصولاتی مثل برنج، دمنوش و چای و .. فعالیت می کند و تمامی سعی خود را کرده است که این محصولات را بهترین مکان ها ایران بدون واسطه جمع آوری و به مشتریان خودعرضه کند.

الویت های فروشگاه برنج زرکار یک

مشتری مداری مهم ترین سیاست در فروشگاه اینترنتی زرکار می باشد و این فروشگاه تمامی سعی خود را کرده است تا بهترین خدمات را در فروش برنج ایرانی ارائه بکند. شما به راحتی در این فروشگاه آنلاین  می توانید به خرید برنج بپردازید و آن را در سراسر ایران تحویل بگیرید.
همچنین برای رفع ترید شما در کیفیت محصول زرکار یک این امکان را به مشتریان خود می دهد که اول بسته تست 1 کیلوگرمی را سفارش بدهند و پس از استفاده و رضایت از محصول خرید اصلی خود را بکنند.
خدمات زرکار تنها محدود به این سرویس نبوده و مشتریان می توانند در صورت عدم رضایت محصول را بازپس فرستاده و مبلغ خرید خود را پس بگیرند در کنار این موارد در هنگان خرید می توانید از اطلاعات این فروشگاه که شامل نقد برسی، فیلم و تصاویر، لیست قیمت و پشتیبانی 24 ساعته است استفاده بکنید و لذت خریدی به صرفه را برای خود به ارمغان آورید.

انوع برنج ایرانی ارائه شده در زرکار

فروشگاه زرکار با توجه به متفاوت بودن ذائقه  شخصی در خرید انواع برنج ایرانی تمامی سعی خود را کرده است که تمامی برنج های ایرانی شامل برنج صدری، برنج دم سیاه، برنج علی کاظمی، برنج های پر محصول شامل برنج فجر، برنج ندا، برنج خزر، برنج شیرودی.. را با بهترین قیمت و کیفیت دراختیار مشتریان خود قرار بدهد.

برنج طارم

برنج طارم یکی از ارقام برنج ایرانی و یکی از پر تقاضا ترین برنج ها در ایران می باشد که از انواع متفاوتی مثل ، برنج طارم محلی، طارم دمسیاه، طارم هاشمی و ..برخوردار است و شما به راحتی در فروشگاه زرکار می توانید به خرید برنج طارم بسیار با کیفیت بوجار شده و یکدست درجه یک بپردازید.

برنج طارم

برنج هاشمی

برنج هاشمی یکی از پیشتازان در بازار فروش برنج ایرانی  و یکی از بهترین برنج های خوش عطر و طعم می باشد که خاستگاه اصلی آن شمال ایران و در استان گیلان است. برنج هاشمی دانه هایی بلند و عطر و طعم بسیار خوبی دارد و  در بین کشاورزان  در کاشت و در بین مردم خرید و تقاضای بسیار بالایی دارد. این برنج نیز مانند طارم ارقام مختلفی دارد که در فروشگاه برنج زرکار موجود می باشد.

جمع بندی 

در نهایت با وجود تمامی نکاتی که درباره فروشگاه اینترنتی مواد غذایی وجود دارد به نظر می رسد  اعتماد به فروشگاه انلاین بهترین راه حل مخصوصا در زمان وجود کرونا میباشد. این فروشگاه ها خدمات بسیار خوبی ارائه میدهند و از آنجایی که واسطه در فروش محصولات آن ها مخصوصا برنج وجود ندارد قیمت بسیار بهتری نسبت به فروشگاه های فیزیکی دارند و به راحتی و با دغدغه کمتری می توان از آن ها خرید کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.