حلال اهرام مصر – یک ترکیب متناقض? بازاریابی شبکه ای و هرمی

[ad_1]

بسیاری از ما با مناسب باعث دانشیار برنامه های بازاریابی شبکه ای نامشروع با طرح های هرمی و گفتگو متوقف می شود وجود دارد. متاسفانه این امر منجر به بسیاری از فرصت از دست رفته.

بله اهرام تعریف “چند سطح” طراحی شده توسط, اما نه همه چند سطح جبران سازه های نامشروع هستند طرح. ما نیاز به تعریف ما از نظر و سپس تفاوت بین آنها.

بیایید شروع با برخی از نمونه – صنعت بیمه عمر و نمایندگی خودرو. آیا کسی می گویند که در نیویورک زندگی ملاقات کرد و مشخصاتش شرکت های بیمه نامشروع طرح های هرمی? آیا کسی می گویند که فورد و تویوتا و BMW نمایندگی نامشروع هستند طرح های هرمی? اما صبر کنید, چگونه مدیران فروش پرداخت می شود? چگونه مدیران فروش در هر فروش عمده سازمان پرداخت می شود? داشتن کار کرده و یکی از کسانی که شرکت های بیمه به عنوان یک مدیر, من می توانم به شما بگویم که از بودن در داخل. یک مدیر فروش/کارگزینی به ارمغان می آورد شما را به کسب و کار با داستانهای واقعی از “ژنده پوش به ثروت” موفقیت است. با توجه به LIMRA این صنعت سازمان پژوهش تنها حدود 17 درصد از استخدام جدید زنده ماندن سه سال اول. و که آنها به فروش می رسد در درجه اول خانواده و دوستان است. بیش از 80 درصد موفق به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند رد و جلوگیری از انجام لازم اکتشاف. این یک 10-3-1 بازی. نزدیک 10 چشم انداز برای یک جلسه منجر به قرار ملاقات 3 که منجر به یک نهایی فروش می باشد. در حال حاضر اگر شما یک بازمانده و رسیدن به یک سطح معینی از موفقیت شما دعوت برای پیوستن به تیم مدیریت و تبدیل شدن به یک کارگزینی (مهم نیست که چه خوب به عنوان آنها آن را بدهد). به عنوان همکاران شما بسیار کمی اگر هر فروش مستقیم پس چگونه می توانم به شما پرداخت می شود? اگر عامل فروش باعث می شود حدود 50% کمیسیون است که برگ دیگری از 50 درصد به پرداخت شرکت های بزرگ و هزینه های فروش و تیم مدیریت. بزرگتر و بهتر از تیم شما جذب پول بیشتر شما را. مدیران ارشد/استخدام در درآمد که خود را در استخدام و عوامل تولید و مدیر کل زندگی کردن کل آژانس درآمد و او با فروش یک چیزی که در سال. من مدیر کل بین $750,000 – 1.000.000 دلار در هر سال بود و اجازه فروش شخصا. 160 فروش عوامل 8 مدیران و 1 مدیر فروش نیست اما ساخت 1.000.000 دلار است. نیست که یک هرم? البته از آن است. آیا همه آنها شروع به فروش به خانواده و دوستان ؟ البته آنها انجام داد ؟ آیا اکثریت قریب به اتفاق نه موفقیت دراز مدت ؟ متاسفانه بله! نیست که این مدل از اکثریت قریب به اتفاق سازمان فروش جهانی بیش از ؟ البته از آن است! در حال حاضر ما می تواند همه توافق دارند که حلال اهرام!!!

ما در حال حاضر درک کنند که بسیاری از بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطح هرم-نوع فروش نیروهای کاملا مشروع است. پس چه تفاوت است?

در وب سایت خود آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) می فرماید: “در کلاسیک ‘هرم’ طرح شرکت کنندگان در تلاش برای به پول صرفا توسط استخدام جدید شرکت کنندگان به برنامه است.”

1) استخدام به تنهایی نمی تواند تنها منبع درآمد.

2) وجود دارد به یک محصول قانونی و مشروع و یا خدمات است که به فروش می رسد به عموم مردم.

3) محصول و یا خدمات باید برای فروش در یک قیمت رقابتی.

4) طرح پرداخت غرامت باید “باز” به این معنی است که افراد می تواند به پیشرفت و رونق با توجه به تلاش و موفقیت و نمی تواند محدود به زمانی که آنها وارد این برنامه است.

همه صنایع باید سیب بد و همه فرصت ها باید به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. درستی ساختار چند سطح بازاریابی شرکت می تواند کارآفرین بلیط به رویای آمریکایی است.

ما می تواند کمک به شما در انتخاب یک شرکت قانونی که منطبق با منافع خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.