جی kevin green نقد و بررسی – آیا او واقعا یک فروش مستقیم و بازاریابی اینترنتی گورو?

[ad_1]

جی kevin green دارای یک سابقه قابل توجه در کسب و کار به عنوان مالک کپی Pro وابسته ثروت کارشناسی ارشد بین المللی و گذشته سهامداران با آزادی لیگ بین المللی است. این نقد و بررسی را به تمرکز بر روی Jay's کار و تاثیر در فروش مستقیم و بازاریابی اینترنتی صحنه; اما او دارای یک پس زمینه گسترده در بسیاری از کسب و کارهای دیگر به عنوان یک فیلم مستقل تولید کننده صاحب شش شرکت یک سخنران حرفه ای و مربی بین المللی املاک و مستغلات توسعه دهنده و سرمایه گذار و ورزش شدید علاقه مندان است. همچنین لازم به ذکر است خود را نیکوکار سهم به نام کمپین در آفریقا Toasting Timbo بنیاد کودکان's موسسه اوتیسم نجات ارتش تریسی مک گریدی بسکتبال اردوگاه کوه سینا دیابت و National Breast Cancer Foundation. این بررسی کمک خواهد کرد که خوانندگان تعیین اینکه آیا Jay معتبر و با کیفیت به پیوستن به کسب و کار.

Jay's تاریخ آغاز می شود نه با فروتنی به عنوان یک کارمند در Midas. اگر چه او تا به حال یک روحیه کارآفرینی خود را از سال های نوجوانی موفقیت خود را تنها در عرض پنج سال گذشته است. با توجه به استنباط از ورود به وبلاگ او ساخته شده در مارس 2009 جی است که در اوایل دهه 30's. اولین کسب و کار به عنوان یک نوجوان شامل مراقبت از 5 میلیون دلار مزرعه خانواده در کانادا و صحبت کردن برای کشاورزی پایدار همایش. اگر چه او رو شکست کامل برای سه سال اول در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار یک روز جی رو درگیر در یک کسب و کار-احتمال آزادی لیگ بین المللی-بدون درب برای فرار. او اشباع کردن کارت های اعتباری خود را و آن را یک 'با آن اجرا کنید و یا می میرند' سناریو. در عرض چند هفته او تا به حال ساخته شده و بازگشت سرمایه گذاری اولیه خود را از دو بزرگ و 90 روز را در آن به او شغل خود را ترک. شش ماه بعد او ساخت 20-30 دلار,000 در ماه است. او را شکست 100 ، 000 $ در هر ماه خوانده شده را علامت خود را در دهم ماه به عنوان او شروع به تغییر خود فلسفه کسب و کار برای کمک به دیگران در رسیدن به موفقیت همان را به عنوان خود. آغاز شده در سال 2000 در یک زمان LLI ترین بود به سرعت در حال گسترش شرکت فروش مستقیم از دهه. جی شد, بالا, تولید برای شرکت; اما در نهایت جی و بسیاری از تولید کنندگان برتر باقی مانده است. این بود که به احتمال زیاد در نتیجه تبلیغات منفی از این شرکت's مخدوش شهرت با توجه به طرح دعوی در دادگاه توسط دادستان کل. یک روز جی و بلند مدت مرتبط هارون پارکینسون مشترک ایده های کسب و کار. سه ماه بعد آنها تاسیس آنچه در حال حاضر وجود دارد به عنوان Carbon Copy Pro.

محبوب ترین و قابل توجه Jay's کسب و کار است که تکامل به کپی نرم افزار سیستم بازاریابی. این سیستم باعث ثروت کارشناسی ارشد شرکت بین المللی که kevin green وابسته است. کافی است بگوییم کپی Pro حضور در 160 کشور جهان و دارای ارزش خالص از $ 20 میلیون دلار است. این شرکت دست به یک درجه بالایی از موفقیت اولیه به عنوان بسیاری از اعضای دلار رسیده 20-50,000 در هر ماه درآمد. جوهر از این سیستم است که آن را کاهش منحنی یادگیری است که بازاریابان اینترنتی تجربه با حذف چند قبلا مهارت های لازم. به عنوان یک ترکیب محصول برای تکمیل کپی نرم افزار جی تولید ماهیگیری (کسب و کار-in-a-Box) به عنوان یک راه اندازی ابزار در سال 2008 به منظور به سطح زمین بازی برای بازاریابان آنلاین.

Jay برجسته شده است در تعدادی از مقالات مطبوعات از جمله صفحه اصلی کسب و کار اتصال اوت 2008 Equestrio نیویورک آبزرور گردی و فوربس. او هر فرد's بهترین بهره را در قلب, و اگر چه من شخصا نه وابسته جی kevin green در هر راه من به شدت توصیه به پیروی از اصول او می آموزد و حداقل تحقیق و درک خود را در فرصت های کسب و کار. Jay's تاریخ صحبت می کند برای یکپارچگی خود را به عنوان یک تاجر معتبر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *