جی پی اس ماشین – دلتا جی پی اس

همه گوشی های هوشمند مجهز به ماژول GPS میباشند و بعضی ها ماژول گلونانس را نیز دارند . به صورت کلی دستگاه های رهیاب خودرو به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم بندی می شوند که ردیاب آنلاین کاملا حرفه ای و با روشن کردن اینترنت گوشی تان و از طریق (GPS) موقعیت خودروی شما را مشخص می کند؛ اما ردیاب آفلاین موقعیت خودرو و ضعیت سوییچ و درهای خودرو را از طریق پیامک به شما گزارش می دهد. اما ملاک فعالیت مجموعه مهندسی ردیاب دلتا بر روی کیفیت میباشد . تجربه 12 ساله ما در مجموعه ردیاب دلتا باعث انتخاب DELTAGPS شده است .

بهترین جی پی اس gps ردیاب خودرو چیست ؟ آیا میدانید بهترین جی پی اس gps ردیاب خودرو چیست ؟ ردیاب خودرو توسط جی پی اس مورد پوشش قرار می گیرد. کارخانه های مختلفی در حال تولید جی پی اس ردیاب ( GPS Tracker ) میباشند . یکی از آپشن های مورد نیاز خودرو که نام آن را امروزه زیاد می شنویم ردیاب خودرو است. نحوه کارکرد جی پی اس به این صورت است که: گیرنده GPS اطلاعات را از طریق ماهوارههای موجود در مدارهای زمین دریافت کرده و موقعیت مکانی را مشخص میکند.

دریافت موقعیت دقیق از طریق سخت افزار gps انجام میگیرد . به طور مثال اگر باطری خودرو شما به سرقت برود، به محض جدا شدن بستهای باطری از طریق اپلیکیشن، هشدار سرقت باطری را دریافت خواهید کرد. یکی از بهترین و ارزان ترین گزینه های روی میز، جی پی اس GR69 است که با نصب یک سیمکارت و سیم کشی ساده، به خوبی نیازهای شما را پاسخگو خواهد بود. آنتن GSM موقعیت دریافتی از GPS را طریق سیمکارت داخل دستگاه به مکان معلومی ارسال میکند .

بعدا با نرم افزار خاصی میتوان موقعیت های ذخیره شده را بر روی نقشه مشاهده کرد . همچنین آلارمهای مربوط به ضربه و باز شدن دربها را تا ۵۰۰ متر و در بعضی مدلها تا یک کیلومتر بر روی ریموت قابل مشاهده است. موقعیت دریافتی از ماهواره برای gps آفلاین بر روی کارت مموری SD ذخیره میگردد . در این پیامک لینک گوگل مپ از موقعیت جغرافیایی، سرعت و شارژ باتری دستگاه برای شما پیامک می گردد. جی پی اس آنلاین یعنی مشاهده دقیق موقعیت ماهواره ای در همان لحظه میباشد . در ابتدا کاربرد نضامی داشت اما با سقوط هواپیمای مسافربری ، استفاده عمومی پیدا کرد .

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد %link1% لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *