جمعبندی رسانه های اجتماعی در سال 2016

[ad_1]

این چیزی است که ما در صفحات رسانه های اجتماعی مانند نگاه در سال 2016.

Facebook & YouTube News Feed

برخی بسیار تصادفی چالش مصرف بیش از اینترنت.

ران فاصله belfie نمک و یخ چالش ذرت در چوب بلال. همه این عجیب و غریب به چالش تنها ما را در درک که چگونه به راحتی عجیب و غریب بودن اسپرد از طریق اینترنت و چگونه یکی می تواند پیدا کردن زمینه های مشترک با دیگران بیش از این چالش است.

لطفا در 5 ثانیه و یا چیزی بد اتفاق می افتد به شما در 15 روز آینده نوع پست.

همه ما دیده می شود روابط استراحت جنگ جنگیده بودن حیوانات و بچه را شکست امتحانات – همه به این دلیل که در برخی از نقطه از زمان ما قلم میل “که” پست.

مردم خطر جان خود را برای گرفتن عکس.

واقعیت افزوده است که آینده… ما شاهد بزرگ, بزرگسالان با پیچیده مچ پا گرفتن ضربه توسط یک ماشین و یا در حال سقوط در خندق. راه برای بزرگسالان… واقعا….

یکی حرکت در Facebook, 4 ازدواج دوستان است.

آره این یکی متاسفانه روند نیست اما واقعیت است. ازدواج دوستان فقط هر سال دو برابر و حتی سه گانه شاید. و تنها چیزی که شما می تواند به جلو نگاه به در سال 2017 است که فصل گذشته از بازی تاج و تخت.

Instagram خبرخوان

جوان و بالغ فرم چهره خود را با چاقو ویولن سل نوار و stilettos.

به عنوان اگر استفاده از چندین براش نیست به اندازه کافی پیچیده بین المللی آرایش هنرمندان معرفی این تکنیک های قاتل به قلم چهره و کامل selfies!

برخی از دوستان شما به دست آوردن 4k پیروان یک شبه.

چگونه درست چگونه است ؟ در مدرسه شما به سختی تا به حال دو نفر از دوستان و یکی از آنها یک کتاب است. در دانشگاه شما همیشه در نشست های خود را در کتابخانه. اما در رسانه های اجتماعی شما باید یک روستا زیر از شما.

یک اسکرول Kardashians, Jenners سیاه, اوارگان, & توکیو تونی.

چرا که ما عاشق تصاویر تحول -از دست دادن وزن و جنس دست دادن, کون گشاد, خروس بزرگ, برهنه, عکس های سلفی, کلاه گیس های لوکس و شیوه زندگی.

12 ساله در ساتن قرمز لب بالا و پایین پرتاب تاپ.

این دختر من می دانم که او را مانند خود من خواهر کوچک – تقریبا غیر قابل تشخیص در طبقه سوم از او ، Hmm, لب سایه است که در واقع بسیار خوب و درست به نظر می رسد. بچه ها امروز قطعا یک سبک بهتر حس از شما تا به حال. پس چه! او هنوز خیلی جوان است.

با let’s create بیشتر ویران امروز از ما تا به حال و در اینجا آرزوی همه بسیار امیدوار کننده 2017.

PS: اگر شما به شریک شدن در هر یک از موارد فوق جنایات – انجام نظر زیر!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.