جاذبه های بازاریابی چه جهنم در آن است ؟

[ad_1]

جاذبه های بازاریابی

چند سال گذشته من MLM کسب و کار خانه زندگی کرده افتضاح من سخت کار کرده اند اما تلاش شده است برای ساخت یک آنلاین و خاموش-خط کسب و کار MLM.

من واقعا نفهمیدم که چرا من در تلاش بود فقط دانستن که همه چیز اتفاق می افتد نیست برای من!

خب نه تا به امروز که…

این بود که امروز که من در نهایت درک تفاوت های عمده ای در این کتاب نوشته شده توسط مایک دیلرد “حمایت مغناطیسی.”

چه جاذبه های بازاریابی و شرایط آلفا قبل از آلفا و بتا بازاریاب شبکه.

این نام داده شده به مردم و توصیف نوع شخصی آنها نه تنها در کسب و کار بلکه در زندگی است. Beta = پیرو Pre Alpha پیرو که تبدیل به یک آلفا با آموزش خود و تبدیل شدن به یک فرد متکی به خود فرد تبدیل به یک آلفا و آلفا یک فرد در کنترل و دانم که او چه می خواهد.

امروز من برداشت مایک دیلرد کتاب حمایت مغناطیسی (برای مدت زمان 3) و آن را کلیک من سعی کردم به یک آلفا بازاریاب” بدون رفتن را از طریق فرایند metamorphosing از بتا بازاریاب به قبل از آلفا بازاریاب و سپس از یک Pre-Alpha به آلفا بازاریاب.

پس چه نوع آلفا هستید ؟ من مایل هستم موفق درست مثل شما… من می خواهم به موفقیت سریع ، اما وجود دارد یک تغییر روند است که باید قبل از اینکه شما حتی می توانید در مورد فکر می کنم با داشتن جاذبه های بازاریابی موفقیت! و این همه با شما شروع می شود در حال توسعه را به یک آلفا از یک بتا.

برای بازاریابی جاذبه به کار برای افراد داخلی تغییر رخ خواهد داد! شما نیاز به یک خوب به خودتان نگاه کنید و تصمیم می گیرید آنچه در آن است.. ما نیاز به تبدیل شدن به آنچه که ارزش به دیگران می تواند به ما ارائه دهد و چگونه می تواند ما را بدون انتظار هر چیزی در بازگشت ؟ آنچه می تواند ما را به رفتن از بتا به آلفا ؟

این تنها زمانی که شما شروع به درک کامل از منبع اصلی خود را جذب و سپس شروع به کار می کنند و با آن منبع به شما را بزرگتر و بهتر بازاریاب شبکه و یک فرد بهتر است که واقعا زمانی که نتایج خود را بهبود بهتر و این زمانی است که خود از جاذبه های بازاریابی شروع به پرداخت سود سهام بزرگ.

چقدر شما واقعا می خواهید به موفقیت ؟

اگر شما می خواهید به موفقیت در کسب و کار شما یک انتخاب نیست در این موضوع است. “شما باید تبدیل به دیگران جذاب” به طوری که آنها را به شما ملحق شوند.

همیشه به یاد داشته باشید که مانند نیز جذب می مانند بنابراین با افزایش ارزش خود را به دیگران با کیفیت بهتر مردم شما را جذب کند به کسب و کار MLM شما.

رهبر هرگز به دنبال یکی دیگر از بتا

به عنوان مایک دیلرد می گویند در کتاب خود حمایت مغناطیسی “در اصل ما همه متصل به پیدا کردن افراد دیگر جذاب یا غیرجذاب بر اساس سطح ارزش آنها باید ارائه دهد.”

پس چگونه شما می توانید جاذبه های بازاریابی برای شما کار می کنند?

کلمه کلیدی این است که ارزش تبدیل شدن به با ارزش تر به مردم که شما می خواهید را به خود جلب.

1) انتخاب یک موضوع است که شما می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد و سپس رفتن و استاد که تو رفتگی در دیوار. آیا شما می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد MLM Facebook, بازاریابی, بازاریابی جاذبه یادگیری برخی از مهارت های جدید است که دیگران می خواهند.

2) قطع Alphas با نگاهی به آنچه آنها انجام می دهند چگونه با آنها ارتباط پیدا رهبران در Facebook و دیگر سایت های شبکه های اجتماعی شروع به مدل آنها.

3) آموزش خود را در خواندن و تحصیل مثبت کتاب است.

4) گوش دادن به مثبت سی دی.

5) شروع به چالش کشیدن خودتان فشار خود را خارج از منطقه راحتی خود را هر روز. آن را اتفاق می افتد!! کمك همه چیز در مورد جاذبه های بازاریابی و تمرین مهارت های روزانه است. تبدیل به فرد است که شما در رویای تبدیل شدن به.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *