توسعه نرم افزار تلفن همراه گرایش به تماشای در سال 2015

[ad_1]

از e-commerce به m-commerce, برنامه های تحت وب به برنامه های تلفن همراه, تلفن همراه به تبلت, دسکتاپ به لپ تاپ و بسیاری از بیشتر. این فن آوری است که به طور مداوم در حال پیشرفت با خرگوش سرعت. در واقع آن منتقل شده است بسیار فراتر از تصورات خود را و درک. به نظر می رسد مثل هر سال جشن گرفته می شود به عنوان “سال های تلفن همراه” به دلیل اعتصاب ساعت 12 ساعت در دسامبر 31, جدید تکامل است که اتفاق می افتد در هر سال است. به نظر می رسد کاملا enthralling است که ما به طور مستمر پله تا در نسخه جدید از چشم انداز و برنامه موبایل درخشان و پیشرو تصویر.

موبایل کسل کننده ابزار از جوانان امروز است. و نزدیکی آن اندازه است هیچ کس نمی تواند تصور کنید که طول موج آن از استفاده. در واقع, آن است که تنها ابزار در این دوران است که می تواند دیده می شود در دست هر فردی در سراسر جهان, که آیا آن است که در فرم قرص و یا آی فون. کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و استرالیا و بریتانیا هنوز هاب از انقلاب تلفن همراه در سراسر جهان استفاده از برنامه های تلفن همراه شاهد عمده موج در بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان (از جمله کشورهای در حال توسعه).

در حال حاضر ما گذشت نیمی از سال 2015 و تا حال حاضر بسیاری از برنامه جدید تلفن همراه روند تکامل در بازار است. اجازه دهید ما را ببینید دنیای توسعه نرم افزار تلفن همراه.

توسعه نرم افزار تلفن همراه روند 2015

اپل Swift زبان برنامه نویسی:

سویفت قوی و بصری زبان برنامه نویسی برای iOS, OS X و تماشای سیستم عامل. آن را ترکیبی از بهترین ها در زبان مدرن تفکر با عقل از گسترده تر اپل مهندسی فرهنگ است. سویفت, پاک, دولت پشتیبانی شده توسط قدیمی و محبوب ترین Cocoa و Cocoa Touch چارچوب یک فرصت برای دوباره فکر می کنم که چگونه توسعه نرم افزار کار می کند.

فقط پس از چهار ماه از راه اندازی آن در آن استفاده شده است 20 درصد از توسعه دهندگان. این یاقوت-مانند برنامه نویسی تابعی است عالی از جنبه های این نرم افزار جدید. این رقم در چنین مدت کوتاه شگفت انگیز است.

توسعه کراس پلت فرم:

83% از توسعه دهندگان با استفاده از حداقل یک کراس پلت فرم ابزار برای چیزهایی مانند تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش تصادف و تست. به عنوان اظهار داشت: استفاده از کراس پلت فرم ابزار شروع به پریدن کرد از 23 درصد به 30 درصد بیش از شش ماه گذشته است و تا در یک پیاده روی. در این سال چیز دیگری است رانندگی عبور-توسعه چارچوب’ افزایش است. در واقع در این سال توسط شرکت نرم افزار به جای مصرف کننده نرم افزار. Xamarin تلفن-فاصله Snecha و شتاب دهنده برخی متقابل پایدار-توسعه چارچوب.

دستگاه های پوشیدنی و یو تی (اینترنت اشیاء):

2015 دیده خواهد شد که قوی تر حرکت می کند به اینترنت از چیزهایی است. 53 درصد از توسعه دهندگان تلفن همراه در حال حاضر در حال کار بر روی نوعی از T Io پروژه. خانه هوشمند شد برجسته ترین بازار با 37 ٪ از توسعه دهندگان تلفن همراه مشغول به کار در T Io پروژه با هدف قرار دادن آن است. یو تی کاربران انتظار می رود به افزایش حدود 25 میلیارد در حدود سال 2020.

در سال 2014 پوشیدنی شد و دوم نزدیک با 35% ذهن به اشتراک بگذارید. اپل دیده بان شد داغترین موضوع فناوری پوشیدنی در سال 2014. و در سال 2015 دستگاه های پوشیدنی در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد توسط شرکت خود را برای بهبود بهره وری و بهره وری. و با انقلاب پوشیدنی, نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان حرکت خواهد کرد و تمرکز خود را از گوشی های هوشمند را بیشتر در دستگاه پوشیدنی برنامه های کاربردی برای شرکت های و سازمان های دیگر در سال 2015.

بیشتر چراغ های مبتنی بر WiFi و خدمات:

GPS است که به شدت غیر قابل اعتماد هنگامی که می آید به در-درب های نقشه برداری. و در اینجا این چراغ مبتنی بر WiFi و خدمات به وجود آمده بود. Beacon تکنولوژی شروع به محو مرزهای بین آنلاین و آفلاین در خرده فروشی و تبلیغات منطقه. اپل در حال حاضر تعبیه شده این تکنولوژی در iOS و اندروید است که انتظار می رود به دنبال این سال است.

به علاوه فای را ارائه بسیاری از خدمات از اینترنت گشت و گذار کنید.

این خدمات برش لبه را باز کردن یک دنیای جدید از امکانات برای محل آگاهی و فرصت هایی را برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان بالقوه است.

فروشگاه نرم افزار بهینه سازی هنوز هم می شود یک پادشاه:

با وجود هر گونه توسعه نرم افزار تلفن همراه و دیگر تکامل, ASO (فروشگاه برنامه بهینه سازی) ادامه خواهد داد پر سود و عامل مهم در ساخت یک برنامه موفق است. در سال 2015 بازاریابان خواهد شد با تمرکز بیشتر بر روی این ASO روش و آلی کاربران است.

ابر تکنولوژی:

ابر جو در تلفن همراه و دیگر دستگاه های پوشیدنی است حیاتی برای ایجاد دستگاه های رایگان ذخیره سازی و مکان خاص محدودیت. این تکنولوژی را ایجاد جزر و مد در جهان است و باعث قانع کننده موج در جهان, IP اطلاعات ترافیک. انتظار می رود که بسیاری از صنعتگران و متخصصان کسب و کار را نیز استخدام انقلابی این عنصر به منظور افزایش بهره وری خود را.

Mobile e-commerce و بله به همراه پرداخت:

تجارت تلفن همراه سوئیچ ها تمرکز خود را بر تعامل به جای تمرکز تنها بر سهم بازار. این پدیده شامل کاربران که استفاده از تلفن همراه خود برای دسترسی به اینترنت و تعامل در انجام آنلاین معاملات تجاری.

انتشار اپل پرداخت در تبدیل حالت معاملات مالی را در سراسر دنیای دیجیتال. پرداخت با استفاده از برنامه های تلفن همراه تبدیل خواهد شد بسیار ساده تر و امن تر و سريعتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *