تهران گردی در یک روز با معرفی اقامتگاه

تهران گردی در یک روز با معرفی اقامتگاه

[ad_1]

اما با وجود همه این‌ها، پایتخت ایران همچنان سزاوار دیده شدن است، زیرا این شهر واضح‌ترین نمونه از ایران امروزی است و یکی از معدود شهرهای خاورمیانه است که در واقع می‌توان زیر پوست شهر را مشاهده کرد. با این حال، اکثر مسافران حداکثر فقط یک یا دو روز را در تهران می‌گذرانند؛ اما برای من تهران گردی در یک روز خلاصه شد.

تهران شهری کاملا پهناور است که مکان‌های زیادی برای بازدید دارد. از این رو، برای داشتن سفری یک روزه، مشکلی برای بازدید از مکان‌های مهم شهر نخواهید داشت. اگر سفر شما به تهران در یک روز خلاصه نمی شود می توانید با اجاره سوئیت در تهران یا آپارتمان های مبله اوقات خوشی را در طی چندین روز برای خود رقم بزنید. با این حال، من در زیر به جاذبه‌های تهران اشاره می‌کنم:

تهران برای دوستداران موزه مانند بهشت است

با بیش از ۷۰ موزه، تهران پیشنهادهای بسیاری را برای دیدن موزه‌های مختلف ارائه می‌دهد. به عنوان اولین تمدن در جهان، تهران می‌تواند بخشی از تاریخ ایران را نشان دهد. به خصوص در موزه ملی و موزه جواهرات که در آن می‌توانید آثار قبل از تاریخ را پیدا کنید، موزه عباسی با هنرهای جذابش، موزه مقدم، موزه آبگینه و سفالینه و البته موزه مورد علاقه من یعنی موزه هنر معاصر را از نزدیک مشاهده کنید.

پیشنهاد من: موزه هنر معاصر

پارک‌ها بخشی از هویت تهران هستند

هنگامی که به فکر تهران گردی در یک روز هستید، دیدن پارک‌ها می‌توانند بخشی از سفر شما باشند. در کنار پارک‌های قدیمی مانند پارک ملت، پارک ساعی، باغ نگارستان و موارد دیگر، برخی از مدرن‌ترین پارک‌های تهران که اکنون به قسمتی از معماری شهر تبدیل شده‌اند وجود دارند. یکی از این مکان‌ها، پارک آب و آتش است که از طریق پل طبیعت به پارک طالقانی متصل می‌شود. معماری زیبای این پل که برگرفته از آشیانه پرندگان است و به عنوان نمادی از تهران مدرن شناخته می‌شود.

پیشنهاد من: پارک آب و آتش به دلیل وجود پل طبیعت

 

 

کاخ‌های سلطنتی ذهن شما را یک لحظه راحت نمی‌گذارند

تهران به عنوان جدیدترین پایتخت ایران، حق امتیاز زیادی برای ارائه انواع و اقسام کاخ‌های سلطنتی دارد. از این کاخ‌ها با سبک معماری غربی مانند مجتمع سعدآباد و کاخ نیاوران گرفته تا کاخ‌هایی با سبک ایرانی مانند کاخ گلستان و عمارت مسعودیه و بسیاری دیگر در سطح شهر، همه بیانگر تاریخچه خاندان سلطنتی در شهر تهران هستند. با مشاهده و گذر از دالان‌های این کاخ‌ها، می‌توانید شیوه زندگی و طرز تفکر پادشان قاجاری و پهلوی را از نزدیک مرور و بخش از تاریخ پر فراز و نشیب کشور را لمس کنید.

پیشنهاد من: کاخ گلستان

بلندی‌های شهر چهره واقعی تهران را نشان می‌دهند

برای تهران گردی در یک روز پیشنهاد من به شما رفتن به بام تهران است. یقیناً دیدن دربند و درکه می‌تواند بسیار جالب باشد، اما برای اینکه بتوانید چهره واقعی تهران را مشاهده کنید، در اول صبح با رفتن به بام تهران، سفر یک روزه خود را شروع کنید (اما ناگفته نماند با اجاره روزانه خانه در تهران می توانید سفر خود را طولانی تر کنید.) وقتی به میدان اصلی بام تهران برسید می‌توانید گسترده کلان شهری همانند تهران را به عنوان شهری همیشه زنده ببینید و اگر بلندی‌های بیشتری هوس کردید، سوار تله‌کابین شوید. همچنین مسیر حرکتتان تا میدان اصلی، طوری است که از هر قسمت آن نهایت لذت را خواهید بُرد.

پیشنهاد من: بام تهران

برج‌ها نماینده‌های اصلی شهر تهران هستند

بر فراز آسمان‌خراش‌های تهران، دو برج دیدنی تهران وجود دارند که نمادی از دولت‌های اخیر در ۷۰ سال گذشته ایران است. رژیم‌هایی هدفی بی‌نظیر برای تداعی زیبایی‌های یک شهر داشتند. برج آزادی که در زمان محمد رضا شاه پهلوی بنا گشت و از دیرباز تاکنون همچنان نماد اصلی تهران است و دیگری برج میلاد است که با آن ظاهر مدرنش به عنوان بلندترین ساختار کشور، در دوران بعد انقلاب اسلامی ساخته شد.

پیشنهاد من: برج میلاد

 

 

تهران گردی در یک روز می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد، اما اگر سفرتان بیش از یک روز به طور انجامید و احساس کردید باید در اقامتگاهی ساکن شوید، می توانید با مراجعه به سایت شب به عنوان بزرگ‌ترین سامانه اجاره و رزرو سوئیت و آپارتمان در کشور، اقدام به جستجوی اجاره آپارتمان مبله در تهران یا سوئیت کنید. می‌توانید در کمترین زمان اقامتگاه خود را پیدا کنید؛ سایت شب در تمام طول سفر به صورت ۲۴ ساعته پشتیبان شما است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *