تفاوت بین مهندس درجه شدت بالا منشوری و الماس درجه بازتاب ورق

[ad_1]

چه تفاوت بین استاندارد انعکاسی (مهندس درجه یا نوع I) و با شدت بالا (نوع سوم) و الماس درجه (نوع سوم) بازتاب ورود مواد ؟

مهندس درجه

مهندس درجه بازتاب ورق به طور معمول در دیدار ASTM D4956 نوع 1 استاندارد و محصور فیلم و یا لنز با استفاده از دانه های شیشه ای یا منشوری نوری فن آوری است.

این مواد مشخص شده است برای استفاده در شرایط غیر بحرانی خیابان و جاده ها نشانه هایی مانند پارکینگ نشانه و یا راه پیدا کردن نشانه. آن را کمتر بازتاب نسبت به انواع دیگر ذکر شده در سوال اصلی است. استاندارد رنگ سفید و زرد و قرمز و آبی و سبز و قهوه ای.

مهندس درجه بازتاب ورق نیز استفاده می شود اغلب به صورت انعکاسی برچسب و decals به عنوان آن است که هر دو قابل چاپ دیجیتال و چاپ روی صفحه نمایش روش. آن را نیز کاهش-جدول با استفاده از یک قالب برش یا وینیل پلاتر, که باعث می شود آن را مفید برای ایجاد انعکاسی کن که قطع به یک شکل مشخص شده.

مهندس درجه بازتاب وینیل با بهره گیری از و تهاجمی اکریلیک چسب که باعث می شود آن را دشوار را به حذف. استفاده از گرما از یک اسلحه گرم یا سشوار کمک در حذف به عنوان مثال بازتاب ورق اما اغلب وینیل را جدا از چسب و لازم است به استفاده از یک چسب remover برای نرم کردن و پاک کردن چسب.

به عنوان مثال اکثر انعکاسی فیلم یک 5-7 سال دوام گارانتی, و نه به عنوان یک “در دراز مدت استفاده از” مواد.

شدت بالا منشوری درجه

شدت بالا منشوری (هیپ) ورق مطابق با ASTM استانداردهای مورد نیاز برای D4956-09 نوع III و نوع IV و همچنین ASTM 4956-07 نوع X. این است که یک غیر-متالایز میکرو منشوری لنز انعکاسی ورق استفاده می شود که عمدتا به صورت انعکاسی ترافیک و نشانه های راه موانع و یا راه های دیگر منطقه ساخت و ساز دستگاه و ترافیک delineators مانند مخروط و یا بشکه.

هیپ ورق های بسیار انعکاسی و آن را با دوام روکش محافظت می کند نشانه ها و دیگر کنترل ترافیک دستگاه در برابر خراش و سایش. نه تنها آن را بسیار بازتابنده در شب آن را نیز دستورات توجه در طول روز را به عنوان به خوبی.

هیپ بازتاب ورق است که برای استفاده دائمی علائم راهنمایی و رانندگی در منطقه کار دستگاه ها و…. می آید و در رنگ سفید و زرد و قرمز و نارنجی و آبی و سبز و قهوه ای.

فرآیند تولید برای هیپ ورق نیز در نظر گرفته می شود بیشتر “سبز” را به عنوان آن را به تولید 97 درصد VOC کمتر تولید گازهای گلخانه ای از مهندس درجه بازتاب ورق و 72 درصد انرژی کمتر برای تولید. اما بازتاب ارزش به تنهایی می ایستد به عنوان یک بهتر است دلیلی برای استفاده از لگن.

در نهایت هیپ بازتاب ورود مواد خواهد آخرین طولانی تر از آن به عنوان مثال بازتاب فیلم همتای. این مواد در نظر گرفته شده است به اواسط تا دوربرد دوام و به طور معمول حدود 10 سال است.

الماس درجه

در نهایت الماس درجه بازتاب ورق (DG3) کامل مکعب منشوری بازتاب ورق می گرداند که تقریبا 60 درصد از نور در دسترس برای رانندگان وسایل نقلیه است که در حدود دو برابر آنچه هیپ بازتاب ورق های منعکس کننده. DG3 بازتاب ورق مطابق با مشخصات ASTM نوع XI استاندارد است.

آن است که احتمال دارد با دستور قانون در آمریکا که این مواد مورد نیاز خواهد بود به جای بسیاری از نشانه های موجود. در حال حاضر همه جدید “بحرانی” کنترل ترافیک نشانه ها (مانند علامت توقف, محدودیت سرعت, نشانه, و غیره.) ملزم به استفاده از این ورق.

شبیه به دو نفر دیگر sheetings فوق الماس درجه بازتاب ورق دارای یک چسب حساس به فشار و اعمال می شود (به طور معمول) alodized یا آلومینیوم آنودایز ورق یا با دست یا غلتک مکانیکی فشار رول دستگاه پرس/برس.

این مواد را می توان یا با استفاده از صفحه نمایش چاپ و یا با استفاده از فیلم شفاف است که می آید در انواع بزرگراه نشانه ای رنگ.

DG3 ورق مهندسی منعکس جدیدتر چراغهای جلو در اواخر مدل خودرو و همچنین برای کمک به رانندگان مسن تر (مثل من) با بیشتر لومینسانس و همچنین رانندگان کامیون که چراغ قادر به انتخاب کنید تا نشانه هایی است که استفاده از DG3 بهتر و در فاصله بیشتر است.

موجود در انبار رنگ شامل رنگ سفید و زرد و نارنجی و قرمز و سبز و آبی و قهوه ای است. یکی دیگر از رنگ فلورسنت زرد-سبز نیز موجود است و استفاده می شود در درجه اول در مناطق مدرسه و برتر لومینسانس هر دو در طول روز و شب.

آخرین به روز رسانی در: 30 جولای 2018

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *