تجاری سازی9 هزار خودرو در چند روز اخیر/ پیش فروش 45 هزار خودرو از فردا

[ad_1]

ایکوپرس- فرشاد مقیمی امروز در حاشیه مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده،‌ با اعلام این که کسری برخی قطعات تامین شده و درحال ترخیص از گمرک است گفت: با وصول قطعات و تکمیل خودروها، تعداد عرضه افزایش قابل توجهی خواهد یافت. 

وی از اجرای برنامه پیش فروش 45 هزار دستگاه خودرو از فردا یکشنبه خبر داد و گفت: افرادی که موفق به دریافت خودرو در طرح فروش فوق العاده نشده اند می توانند در طرح پیش فروش نسبت به انتخاب خودروی مورد نظر خود اقدام کنند.

مقیمی تصریح کرد: در صورت بالا بودن متقاضی نسبت به ظرفیت،‌ حداکثر شنبه هفته آینده قرعه کشی طرح پیش فروش انجام خواهد شد. 

وی با اشاره به شرایط مناسب و روند نزولی تعهدات معوق تاکید کرد: باقی مانده تعهدات را به زودی به صفر خواهیم رساند تا بدهی به مردم نداشته باشیم. 

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به سوال حذف شرط پلاک فعال برای خودروهای فرسوده گفت: در فروش فعلی اولویت با افرادی است که فاقد خودرو هستند، امکان ثبت نام برای دارندگان پلاک برای خودروهای فرسوده را نیز طبق مصوبات کمیته خودرو و در چارچوب ضوابط تعیین شده فراهم خواهیم کرد. 

مقیمی اضافه کرد: سند خودروها به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود، با مکانیزم هایی که به کار گرفته ایم به دنبال این هستیم که افراد دیگری جز مصرف کننده نهایی انگیزه ای برای ثبت نام نداشته باشد.

 وی در پایان تصریح کرد:‌ درحال حاضر برای تحویل خودروهای بنزینی با استاندارد یورو 5 مشکلی نداریم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *