تبلیغات هوایی – ارزش پول و یا اتلاف پول است ؟

[ad_1]

صاحبان کسب و کار فکر می کنم هزینه بیش از هزاران بار قبل از امید بستن برای هر رویکرد برای تبلیغات خود. آن است که یک رویکرد عاقلانه به عنوان مصرف کننده پاسخ بستگی به شما راه انتشار نام تجاری خود را. این مقاله کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید که آیا تبلیغات هوایی است که ارزش برای پول خود را یا نه.

آنچه که در تبلیغات هوایی یا هواپیما, بنر, بازاریابی است ؟

آن است که روند تبلیغات محصول یا خدمات خود را با استفاده از یک هواپیمای کوچک با یک بنر به آن متصل پرواز بیش از یک منطقه مشخص شده.

آیا انواع مختلف هوایی تبلیغات ؟

وجود دارد سه نوع عمده:

1) هوایی تابلوهای تبلیغاتی و هوایی آگهی نامه

2) Skywriting

3) Blimps

چه کل هزینه ؟

بسیاری از مردم این تصور غلط است که هوایی بازاریابی پر هزینه است. هزینه تقریبی هر هزار چشم انداز کم است. عمده هزینه های متحمل شده است برای تولید بنر, اما از آن است که هزینه یک بار و شما می توانید با استفاده از همان بنر در هر نقطه در هر زمان شما می خواهید.

چه تضمینی است که پیام من را در رسیدن به مصرف کنندگان بالقوه?

شما باید کنترل کامل بیش از مبارزات انتخاباتی آگهی خود را هنگامی که شما انتخاب کردن برای تبلیغات هوایی. شما می توانید دقیقا مشخص کردن بازار هدف منطقه ای است که شما خیال است که حداکثر مصرف کنندگان بالقوه.

آیا ممکن است نتیجه?

نتیجه چیزی جز آنچه مورد نظر شما حداکثر مصرف کننده پاسخ. نظرسنجی ها نشان داده اند که تبلیغات هوایی افزایش تا 20 درصد از مصرف کننده پاسخ به یک نمونه از مبارزات انتخاباتی آگهی.

چرا باید من ترجیح می دهم آن را به رسانه های سنتی?

رسانه های سنتی است و رو به کاهش شیب بیش از چند سال گذشته. شانس آگهی خود را نادیده گرفته می شود بسیار بالا هنگامی که شما انتخاب کردن برای رسانه های سنتی. در حالی که اگر شما بروید هوایی حداکثر مردم را درک پیام خود را با یک قاب مثبت از ذهن و در یک زمان کوتاه است.

چه نوع و اندازه از کسب و کار آن را با توجه به بهترین ؟

نوع, اندازه و یا طبیعت مهم نیست در هنگام انتخاب هوایی برای تبلیغات آن را به عنوان به همان اندازه مولد برای همه نوع و اندازه. شما می توانید یک بازار به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید انجام مبارزات انتخاباتی آگهی خود را بیش از همه بازارهای عمده کشور است. بزرگترین سازمان ها از جمله مک دونالد فاکس نیوز و مترو استفاده کرده اند و هوایی تبلیغات برای مبارزات انتخاباتی خود را در حالی که جدید شروع کسب و کار همچنین می توانید سریع به رسمیت شناختن از طریق هواپیما تبلیغات.

چگونه می توانم پیدا کردن قابل اعتماد هوایی تبلیغات شرکت ؟

ساده ترین راه برای پیدا کردن قابل اعتماد هوایی شرکت است جستجو در اینترنت. مقایسه خدمات و قیمت های ارائه شده توسط شرکت های مختلف و همچنین نگه داشتن چشم خود را تجربه. شما می توانید مشتریان خود را از مشتریان قبلی در صورتی که شما نیز راضی خواهد شد. مطمئن شوید که شرکت شما استخدام ارائه می دهد خدمات خود را در سراسر ایالات متحده آمریکا. آن را به شما صرفه جویی در پول اضافی اگر این شرکت ارائه می دهد تخفیف برای آگهی مکرر.

تمام این پاسخ ها به وضوح نشان می دهد که هوایی تبلیغات شما ارزش برای پول خود را. در واقع شما خواهد شد شگفت آور افزايش مصرف کننده پاسخ و به شما خواهد شد درآمد چند بار پول شما صرف در هوایی خود را تبلیغات انتخاباتی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *