تبادل در AFM – نمی شود Shutout

[ad_1]

بازار فیلم آمریکا در سال 1981 تاسیس شد به عنوان یک راه برای دور زدن خفه نگه استودیوهای بزرگ تا به حال در بازاریابی و توزیع به ویژه در بازارهای خارجی است. جواب این است به فروش و توزیع حقوق به طور مستقیم به فروش مستقل عوامل و کارگزاران و توزیع کنندگان. بازار نیز تسهیل تامین مالی با گرد هم آوردن فیلمسازان محصول و منابع مالی است.

برگزار شد در اوایل ماه نوامبر نزدیک به یک میلیارد دلار از تولید و توزیع معاملات در حال مهر و موم شده در هر سال در فیلم در هر مرحله از توسعه و پیش تولید و تولید. این خوابگاه loews سانتا مونیکا ساحل هتل تبدیل شده است به یک مشغول محل بازار. برخی از 700 نمایش فیلم برگزار می شود در حوزه های مختلف تئاتر در سانتا مونیکا تفرجگاه و در نزدیکی هتل اتاق های غربالگری. با از 8000 شرکت کنندگان و صنعت بزرگترین همایش AFM است که باید مقصد برای فیلمسازان مستقل صنعت و مردم است.

سال گذشته AFM کنفرانس مجموعه شامل بحث در تامین مالی تبادل و تولید و بازاریابی و توزیع است. آنها نیز با تمرکز بر جمعیت-بودجه-جمعیت منابع مخاطبان جشنواره های فیلم و ویدئو در تقاضا. در این مقاله من می خواهم به تمرکز بر روی زمین کنفرانس و زمین جلسات. تبادل پروژه شما گام های اولیه در گرفتن پروژه نورد به دست آوردن امور مالی جمع آوری یک تیم تولید و بازاریابی و فروش این فیلم به عوامل فروش و دلالان و توزیع کنندگان. تمام این مراحل نیاز به نوعی از تبادل فعالیت است. بنابراین دانستن و تکمیل جامد تکنیک های حیاتی برای موفقیت هر پروژه.

خود اسکریپت خواندن در هالیوود دشوار است. اکثر عوامل تولید کنندگان و استودیوهای نمی خواهد قبول ناخواسته کار می کنند. باید هم بزنید تا به اندازه کافی وزوز از خواب بیدار صنعت و با انجام رزین به هر کسی و هر کس شما ایجاد آگاهی است. در این راه شما ایجاد یک آب-کولر بحث-توانایی است که می شود به شما ارجاع درب باز می شود و به دست آوردن آن چهره به چهره نشست. فیلمنامه بسیار رقابتی حرفه ای و قادر بودن به زمین اسکریپت خود را به طور موثر مکان شما بالاتر از رتبه و فایل. تخمین زده می شود که انجمن صنفی نویسندگان آمریکا ثبت نام بیش از 100,000 اشخاص و MPPA 708 امتیاز فیلم در سال 2014. در نتیجه قادر به افزایش بالاتر از رقابت و معاشرت با 1,670 AFM خریداران از 70 شهرستانهای تا حد زیادی از یو پی اس های شانس خود را.

زمین کنفرانس یک جای خوب برای یادگیری در مورد این فرایند است. آنها می گویند خوب زمین می توانید یک فیلم بد ساخته شده و بد زمین می توانید ترک یک پروژه فوق العاده بیحال شدن در قفسه. در این همایش شرکت کنندگان یادگیری قوانین اساسی و ابزار تبادل از کارشناسان. این کارشناسان شامل استفانی پالمر رئیس سابق خلاق امور, MGM توبین Armbrust تهیه کننده از “Begin Again” و Cassian Elwes, تولید کننده از “باشگاه خریداران دالاس.”

من شامل پیشنهادات و راهنمایی های ارائه شده توسط این کارشناسان همراه با آن اشاره شده در مقالات آنها نوشت. هدف خود را در زمین است برای ایجاد علاقه به اندازه کافی جلب توسعه بیشتر و یا به آنها به عنوان خوانده شده اسکریپت خود را. بنابراین خود را زمین است که بسیار شبیه یک فیلم تریلر ارائه جوهر از این فیلم برای ایجاد دخالت بیشتر.

باز کردن ارائه خود را با برخی از بحث کوچک است که ایجاد زمینه های مشترک و ایجاد رابطه دوستانه. با انجام این کار, این می تواند یک عامل مهم در فروش اسکریپت خود را. آن را پاک کام و شما شروع بر روی یک تخته سنگ پاک و بدون حمل بیش از قبلی ارائه شده است. قبل از اینکه شما شروع به خود را در زمین ارائه زمینه با تعریف نوع خود اسکریپت و یا به مختصر پس زمینه داستان خود را قبل از شروع شما دقیق بشه. برای مثال این است که یک, کمدی, که می گیرد در یک دختر بچه مدرسه شبانه روزی در خارج از بوستون.

تجربه به عنوان اگر آنها در حال تماشای یک تریلر تکمیل شده خود را ، زمین در کمدی حالت باید خنده دار و کسانی که در این هیجان انگیز, ژانر باید لحظه غافلگیری و تعلیق. استفاده دقیق از کلمات برای ایجاد یک تجسم زنده و اجتناب از موضوعات انتزاعی و کلی. نیز ارائه نشانگر که در آن شما در اسکریپت مانند “حرکت به عمل دو” یا “در صحنه نهایی.” این کمک می کند تا شنونده می دانید که در آن آنها در داستان و که در آن نقاط طرح و تاب قرار دارد.

استفاده از تعلیق تا بهره. به جای گفتن شنونده چگونه داستان تکامل می یابد, گیاه, دانه ها برای تاب و تعجب آور وحی آمده است. با استفاده از این مجموعه یو پی اس و پرداخت آف به نفع خود آن را نشان می دهد خود را و مهارت های داستان سرایی; یک نقطه اغلب نادیده گرفته شده زمانی که ارتقاء توانایی های خود را به عنوان یک فیلمنامه.

انتظار برای قطع شود. اکثر جلسات مکالمه و تعاملی است. بنابراین آماده می شود به گسترش در زمین خود و با ارائه جزئیات بیشتر. بودن بیش از حد دقیق و توصیف هر صحنه شخصیت یا موقعیت bogs پایین روند. بیشتر به شما می گویند کمتر آنها را بشنود. پیدا کردن توصيفی و فعال کلمات است که به سرعت زندگی را به داستان. بودن انیمیشن و عاطفی نیز enlivens زمین خود را به عنوان آن اجازه می دهد شور و شوق خود را بدرخشد. آن را به شما نشان می دهد این باور در پروژه های خود را.

با استفاده از بیش از حد بسیاری از نامها نیز دچار سردرگمی شده است. در حالی که آن را خوب به شخصیت های اصلی آن را بهترین راه برای شناسایی و حمایت از شخصیت خود را تابع و یا توصیفی رسیدگی است. علاوه بر این نمی شود ترس از خود را روشن بشه. تعامل و بپرسید اگر آنها هر گونه سوال در این نقطه است. پاسخ به سوالات و پیشنهادات خود را در راه مثبت. مخالفت با آنها را نشان می دهد که عدم احترام به ورودی خود را. در نظر گرفتن پیشنهادات خود را و سپس بازگشت به آنها را.

علاوه بر این کنفرانس با کارشناسان بازار همچنین حامیان زمین نشست. در اینجا ده شرکت کنندگان انتخاب شده بر اساس خود را ارسال کنید و دو دقیقه به زمین ایده های خود را. یکی دیگر از ده ها انتخاب شده از مخاطبان و از این دو گروه داوران انتخاب برنده. متوسط جایزه نقدی به برنده همراه با صنعت آگاهی است.

این تبادل جلسات برای ضعیف نیست. انتقادات تمایل به تند تند از طرف سازنده. اگر آن را خسته کننده شما به احتمال زیاد می شنویم که ارزیابی. شما را به شنیدن سوال در مورد ریخته گری, بودجه و بازار. آماده با پاسخ و مقایسه به دیگر تصاویر مشابه با بودجه است که باید به خوبی انجام می شود.

در کنار زمین جلسات وجود دارد بسیاری از فرصت های خود را به زمین اسکریپت یا پروژه به حضور در بازار مردم مانند تولید کنندگان و شرکت های تولید و توزیع کنندگان و نمایندگی های فروش. این افراد و اطلاعات تماس خود را ذکر شده در بازار فروشگاه. شما همچنین می توانید از معاشرت با این افراد در لابی هتل و یا در نمایش رویدادها و احزاب برگزار شد در بازار است.

آنچه شما یاد بگیرند که در این بازار کمک خواهد کرد خود را بهبود تبادل توانایی های خود. شبکه امکانات بی پایان هستند و ارائه فرصت کافی برای اتصال. در ضمن با تشکر از شما یادداشت و پرسش نامه و پیگیری جلسات کمک خواهد کرد به تقویت این روابط است. یکی باید به همین ترتیب تبادل نظر در مکانهای دیگر مانند جشنواره های فیلم, نویسنده, همایش ها و زمین گلشیری. لینک به این رویدادهای آنلاین در دسترس هستند. هر زمان که شما انجام یک پیچ جلسه شما یاد بگیرند که چه کاغذ برداشته توجه مردم است. شما بهتر در توصیف و ترویج فیلم های خود را.

اگر شما در حفظ و تمرین مهارت خود را, آن را نمی خواهد یک strikeout اما یک خانه اجرا کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *