تاکتیک های بازاریابی برای یک وکیل ورشکستگی

[ad_1]

هنگامی که بحث در مورد بازاریابی فکر می کنم از آن به عنوان یک ورزش. بازاریابی باید دیده می شود به عنوان یک بازی برای هر وکیل است. در نظر آن را به یک بازی که در آن شما به دنبال به دست آوردن بیشترین امتیاز را از تماس با معنی چگونه بسیاری از افراد دیده می شود و در هر هفته و ماه و سال. این بازی همچنین باید در نظر افراد است که در تیم بازاریابی خود هستند که متمایل به مراجعه کسب و کار شما? در زیر برخی از با نفوذ بسیاری از تاکتیک های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور پیروزی در این به اصطلاح “بازی” از بازاریابی است.

به دست آوردن اهداف درست

در هنگام بازی و ورزش تماس صحیح مواد, لازم است, شما نمی خواهد بازی فوتبال در حالی که با استفاده از یک توپ بسکتبال را به شما? زمانی که بازاریابی شما همچنین نیاز به پیدا کردن به اهداف درست. اگر شما می خواهید برای برنده شدن در این به اصطلاح بازاریابی بازی بسیار مهم است برای شما را به بازار صحیح افراد است. این افراد کسانی هستند که می خواهند و نیاز به خدمات خود را. را هم در هماهنگی اهداف ایده آل خود را با تجربه به منظور دیدار با “نقاط تماس بگیرید.”

تدوین نوع حق دوستان

اگر چه روند جلسه دیگر وکلای مدافع ورشکستگی و حقوقی متخصصان مهم است آن است که بسیار مهم برای تبدیل شدن به دوستان با مسلط تر و تاثیر گذار ترین بازیکنان در بازار هستید ، برای مثال اگر شما در بازار است که معاملات با شرکت های ساخت و ساز است که به دنبال ورشکستگی و سپس آن مهم است که به همراهی انجمن های صنفی و حضور خود را در همایش. در این کنفرانس است که در آن صحیح اتصالات شبکه ساخته خواهد شد.

تبدیل شدن به یک دانشمند

اگر چه ممکن است شما آن را تشخیص وجود دارد بسیاری از افراد که علاقه مند هستند در دانش است که شما باید. این مهم است که به زمان گذشته به منظور به اشتراک گذاشتن این دانش از طریق یک وبلاگ مقالات تجارت و توسط انتشارات به اشتراک گذاری آن را در سراسر رسانه های اجتماعی. وجود دارد بسیاری از صنعت هماهنگ کننده رویداد است که به دنبال به دست آوردن سخنرانان و رهبران کارگاه. در هنگام صحبت کردن و یا منجر به یک کارگاه این شما قرار می دهد در مقابل اتاق که به شما می دهد تمام توجه بیشتر از میانگین تبلیغات همیشه می تواند انجام دهد.

ساخت یک لیست

وجود دارد که در آن فرد ممکن است علاقه مند در خدمات حقوقی با این حال ممکن است مناسب در خرید. شما می توانید دست آوردن این افراد از طریق گرفتن توجه خود را با اضافه کردن آنها را به یک لیست پستی برای اولین بار خود را تایید. لیست پستی که ایجاد می کنید می توانید مدیریت یک منبع مفید از درآمد بالقوه و مشتریان. اما این بسیار مهم است برای حفظ اطلاعات است که داده تازه با اطلاعات ارزشمند مانند آنچه که در روند حوادث و اخبار در ورشکستگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.