تاریخچه مختصری از تبلیغات با تبلیغاتی تقویم

[ad_1]

تقویم تبلیغاتی دارای یک تاریخ غنی و قدمت آن به سال 1850 که Ketterlinus لیتوگرافی ساخت شرکت. فیلادلفیا شروع به چاپ تقویم که شامل تبلیغات است. تبلیغاتی تقویم دیواری شد و حتی بیشتر محبوب به عنوان چاپ فن آوری بهبود یافته است. در سال 1878 اندرو و یعقوب Geiger افتتاح یک فروشگاه چاپ در نیوآرک نیوجرسی و شروع چاپ و تبلیغات, تقویم, طرفداران پوستر و کاغذ دیگر فانی.

تقویم تبلیغاتی تبدیل شد به طور فزاینده ای محبوب در اواخر 1880 به لطف تلاش های دو مشاغل اوهایو newspapermen Jasper Freemont حوصله و خود را رقیب هنری ساحل. آنها شدید رقبا و بین آنها نمیفهمد چگونه برای قرار دادن تبلیغات در بی شمار از آیتم های از پیش بند و کلاه و طیف گسترده ای از آیتم های خانگی. آنها حتی اختراع کلاسیک سینی فلزی تبلیغاتی کولا که در حال حاضر باارزش توسط کلکسیونرهای عتیقه.

دو newspapermen توماس مورفی و ادوارد برک آزبورن هر دو از بلوط قرمز, IA هستند با اعتبار اختراع هنر تقویم که فوق العاده محبوب شد در اواخر 1880. مانند جاسپر با حوصله و هنری, ساحل, آنها نیاز به کسب و کار جدید خود را به نگه دارید پرس مشغول و آن را در فروش بیشتر. آزبورن چاپ آبرنگ جدید Red Oak, دادگاه, در, مقوا, چاپ, تبلیغات, اطراف نقاشی و اضافه شدن تقویم پد. این یک موفقیت بزرگ بود.

تا آن زمان هیچ کس فکر کرده بود به جای جذاب هنر در تقویم. این دو نفر خریداری شده خوب عکس و نقاشی از انواع هنرمندان و بهبود قابلیت چاپ شامل 3 رنگ چاپ. توسط 1894 مورفی و آزبورن شاغل در مجموع 94 نفر از جمله 14 سفر فروشندگان و چاپ حدود سه میلیون تقویم.

در پایان سال 1894 مورفی به فروش می رسد مورد علاقه خود را در کسب و کار به آزبورن نقل مکان کرد که این شرکت به نیوآرک نیوجرسی به نزدیک تر به هنر و مراکز کسب و کار در نیویورک مناطق شهری. آزبورن پس از آن کشف و ضبط بر جدید تکنولوژی چاپ – چاپ لترپرس – تولید تقویم با بالاترین کیفیت. در نتیجه موفقیت از آن تقویم به او اجازه راه اندازی کارخانه چاپ در تورنتو و لندن و سیدنی استرالیا است.

از آن زمان به بعد تبلیغاتی تقویم همچنان به رشد در محبوبیت به عنوان یک محصول تبلیغاتی. امروز غریزی تبلیغاتی تقویم همچنان رتبه در میان سه محصول برتر در گروه محصولات تبلیغاتی میباشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *