بیرانوند به کمپین AFC برای مبارزه با کرونا پیوست

بیرانوند به کمپین AFC برای مبارزه با کرونا پیوست

[ad_1]

گروه ورزش-رجانیوز: بر اساس اعلام سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان به پویش کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای مبارزه با ویروس کرونا پیوسته است.

 

به گزارش رجانیوز، کنفدراسیون فوتبال آسیا از چند هفته گذشته برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا پویشی تحت عنوان «زنجیره را بشکن» به راه انداخته است که از طریق ستاره‌ها و چهره‌های مطرح فوتبال آسیا مردم را تشویق می‌کند با ماندن در خانه و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مانع شیوع بیشتر این ویروس مرگبار شوند.

 

بر اساس اعلام سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مدت در حمایتی بی نظیر بیش از ۱۰۰ بازیکن و داور برجسته آسیایی به پویش آگاه سازی مردم تحت عنوان BreakTheChain پیوسته اند تا در تلاش برای مهار کووید ۱۹ جدیدترین رهنمود‌های بهداشتی سازمان بهداشت جهانی را منتشر کنند و در مبارزه با این بیماری پیام‌های الهام بخش امید و همبستگی را با میلیون‌ها نفر از هواداران به اشتراک بگذارند.

 

این سایت اسامی بازیکنانی را که به تازگی به این پویش پیوسته‌اند منتشر کرد که در میان ستارگان فوتبال آسیا که قرار است این پیام را به مردم برسانند، نام علیرضا دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس نیز چشم می‌خورد.

 

پیش از این هم چند بازیکن کشورمان از علیرضا جهانبخش، مرتضی پور علی گنجی، سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی به همراه علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان و فرشته کریمی ستاره تیم ملی فوتسال بانوان نیز به این پویش پیوسته بودند.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.