بک لینک چیست 🤯 جدیدترین روش های لینک سازی سئو 2021

در این مقاله سعی شد مفهوم بک لینک و نحوه ایجاد آن و کاربردهای بک لینک به عنوان بخش حیاتی از راه حل های سئو، شرح داده شود. بسیاری از عزیزان، به دنبال خرید بک لینک دائمی یا خرید رپورتاژ بوده و این مورد نیز جزء مواردی است که توسط وب سایت ما ارائه میگردد. بک لینک پی بی ان(PBN) خلاصه شده ی عبارتPrivate Blog Networksاست.شبکه ی خصوصی وبلاگ ها ترجمه ی مناسبی برای این عبارت است.به این معنی که ما برای لینک سازی به سبک PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم. به همین دلیل ما همیشه به مشتریان خودمان توصیه میکنیم که به دنبال خرید بک لینک معتبر باشند و فریب تبلیغات برخی سودجویان در این زمینه را نخورند. همان طوری که گفته شد، طبیعی ترین و بهترین حالت این است که سایت های معتبر با خواست خود به سای شما لینک دهند، ولی چنین چیزی برای سایت های تازه کار امکان پذیر نباشد، زیرا سایت های معتبر معمولا به سایت های با اعتبار کمتر لینک نمی دهند. اصطلاحا به این لینکها که از سایتی به سایت دیگری روانه میگردد، «بک لینک» گفته میشود و طبیعتا از خرید آن نیز تحت عنوان خرید یا فروش بک لینک یاد میگردد.خرید بک لینک چه فایدهای دارد؟

این مطالب را به هیچ وجه نباید از سایت های دیگر کپی شده باشند. سلب مسئولیت: تحریریهی زومیت در تهیه این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد. بلعکس سایت هایی که دارای محتوای بی ارزش و هرز هستند در اخر لیست تقاضا برای لینک گیری هستند. موثرترین بک لینک ها (رتبه 1) برای بهبود وضعیت سئوی این وب سایت، بک لینک های از وب سایت های مربوط به لیست رستوران های تهران هستند. بک لینک ها در حال حاضر موثرترین عامل بهبود رتبه سایت در گوگل و یا حتی افت و جریمه آن هستند. حال اگر مطلب بلاگر دوم بیشتر مورد توجه قرار گیرد و در سایتهای بیشتری بکلینک دریافت کند، در عین حال روی بلاگر اول هم تاثیر گذار است. دلایل قرار گرفتن آنها در محتوای را به دلایل خاص بودن این افراد تلقی نمایید. بلاگ نویس (ب) برای درک بهتر مخاطبان از مغایرت نظر وی با مقاله بلاگ نویس (الف)، مقاله خود را به مقاله بلاگ نویس (الف) لینک می کند. چرا که اگر آن صفحه تعداد بک لینک های خروجی زیادی داشته باشد، ترافیک بالای مخاطبان نیز تقریبا به همان میزان میان بک لینک ها تقسیم می شود. در روش لینک سازی pbn ، سایت شما صاحب تعداد محدودی لینک از منابع معتبر و مورد اعتماد گوگل خواهد شد که این لینکهای ساخته شده از طریق متدهایی خاص در لینکسازی تقویت میگردند.

آیا مقصد بک لینک های خروجی به وب سایت های معتبر هستند؟ این صفحات فاقد ویژگی تخصصی بودن هستند و نمی توان روی آن ها برای رسیدن به اهداف معتبر مارکتینگ حساب کرد (بخشی از بیانیه Google Quality Evaluator Guidelines). بدین وسیله سایت در موتور جستجو میتواند برای کسب درآمد به عنوان یک فروشگاه اینترنتی یا همکار در فروش رتبه بگیرد. ما پیشنهاد می­دهیم حتما از پست­های مهمان استفاده کنید زیرا این روش یکی از موثرترین روشهای موجود است که شما می­توانید به وسیله آن علاوه بر دریافت بک لینک­های با کیفیت و مرتبط، روابط آنلاین موثری ایجاد کنید. با این شیوه اگر نقصی در نوع نگارش مقالات از دید شما عزیزان وجود داشته باشه، ما رو در تنظیم مقالات بعدی کمک می کند. با وجود این موارد، چطور کیفیت لینکها را در کمپینهای سئو ارزیابی کنیم؟ در واقع تولید محتوای با کیفیت تر مساوی است با گرفتن بکلینک بیشتر. هر چه اعتبار مبدا بک لینک بالاتر باشد، کیفیت آن نیز مطلوب تر است. تمامی بک لینکهای ما دارای پیج اتوریتی بالا بوده و نمونه کارهای مختلف ما، مهر تأییدی بر قدرت و تأثیر آنها است.چرا بسیاری به دنبال خرید بک لینک با کیفیت یا خرید بک لینک طبیعی هستند؟

آپدیت الگوریتم پاندا در سال گذشته باعث شد لینک های بی کیفیت و بی ارزش تأثیر خود را از دست بدهند. میدانیم که کلمات کلید در سئوی محتواهای سایتها تأثیر بسیار خوبی میگذارند. بیل اسلاوسکی، بنیانگذار سایت SEO by the sea، در جستوجو بین الگوریتمهای گوگل، به این نتیجه رسیده است که اگر لینک را در بین متن اصلیِ یک صفحه و با رنگ و فونت متفاوت جای دهید، احتمال بیشتری دارد که کاربر روی آن کلیک کند و آن لینک در پیجرنک گوگل رتبهی بهتری بگیرد. آیا برای SEO اهمیتی دارد؟ آیا پلی استیشن 5 مسئول کمبود پردازنده AMD است؟ اما سوالی که پیش می آید این است که می توان به همه آنها اطمینان کرد؟ اما مسئلهای که باید به آن توجه کنیم این است که برخی از کسانی که محتوا در قالب پست مهمان مینویسند و آن را در یک وبسایت منتشر میکنند، سپس مطلب منتشر شده را کمی تغییر میدهند یا به اصطلاح میپیچانند ولی اصل موضوع حفظ میشود و با این روش دهها نسخهی تغییریافته از آن را در وبسایتهای مختلف برای به دست آوردن بکلینک منتشر میکنند، باعث میشوند این نوع از بکلینکها ارزش خود را از دست دهند. همانطور که در بالا گفتم، سیاستهای گوگل درزمینه بکلینکها تغییر کرده است و کاهش ارزش تعداد بکلینکها نیز یکی از مواردی است که گوگل در مورد آن سیاستهای جدیدی را در پیش گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.