بک لینک : چرا بک لینک مهم است؟

سرویس بیان با ارائه پوسته های ریسپانسیو ، ارائه آمارگیر رایگان و داشتن سابقه بهتر نسبت به بلاگفا و سرویس های قدیمی تر (که افراد متخلفی برای سئو کلاه سیاه از آنها سو استفاده کرده اند) فضای بهتری را برای راه اندازی PBN دارد. را به مخاطبان ارائه میکند. هنگام تولید محتوا به شکل فوق باید دقت داشته باشید تا مخاطبان آنها را مرتبط به موضوع، جذاب، سرگرم کننده و … اعتبار سایت مانند عمر دامنه ، میزان محتوای به اشتراک گذاشته ، عدم کپی بودن محتوا ، میزان بک لینک هایی که سایت دارد ، میزان رعایت نمودن اصول سئو سایت تماما متریک هایی می باشند که به واسط آنها ارزشمندی بک لینک مورد بررسی قرار می گیرد. عوامل گوناگونی برای تعیین اعتبار دامنه شما در نظر گرفته میشود که از میان آنها میتوان به تعداد بک لینکهای دریافتی، عمر دامنه، نوع دامنه، فعالیت در شبکههای اجتماعی، تعداد لینکهای خروجی و …

همانطور که میدانید لینک سازی خارجی سایت یکی از عوامل مهم الگوریتم پنگوئن برای تشخیص طبیعی بودن است. در مثال بالا، کلمه “خرید زعفران” میتواند کلمه کلیدی اصلی سایت فرضی باشد. با بهره گیری از یک کلمه کلیدی طولانی در یکی از صفحات داخلی خود لینک سازی کنید. این سایت ها کلمات کلیدی مانند عبارات محصول در تعطیلات یا کالاهای آینده را با چند هفته محبوبیت هدف قرار می دهند. میباشند که بسیار موردتوجه موتورهای جستجو قرار دارند. اعتبار صفحه به اعتبار دامنه بسیار شباهت دارد. میزان اعتبار صفحه معمولا طبق لینک سازی داخلی سایت به آن صفحه و بک لینکهایی که مستقیما برای همان صفحه ایجاد میشود مشخص میگردد. همچنین می توانید بین سایت های محتلف ، لینک جویس را بصورت یکنواخت انتقال دهید. بهرهگیری از ابزارهای رایگان و یا حتی غیر رایگان برای ساخت بک لینک به صورت انبوه. ممکن است از خود بپرسید از کجا بدانم که بک لینک PBN می گیرم یا بک لینک عادی؟

اگر با اصول ساخت بک لینک یا اصلا سئو خارجی آشنا باشید، به خوبی میدانید که لینک گرفتن از چنین سایت هایی، صرفا باعث کاهش رتبه وب سایت شما میشود و نتیجه مناسبی برای تان ندارد. در حال حاضر متخصصین سئو و مدیران وبسایتها، درج ریپورتاژ را کاری ارزشمندتر از خرید بک لینک یا تبلیغات متنی میدانند. در حال حاضر این الگوریتم میتواند رفتارهای فریبنده را به درستی تشخیص دهد. سعی کنید تا حد ممکن توازن لازم را میان این نوع لینک سازیها برای سایت خود رعایت کنید زیرا شرکت گوگل رفتارهای غیرطبیعی شما را که فقط برای کسب بک لینک است به سرعت شناسایی میکند. آنچه در بک لینک از نظر تعداد و کمیت مهم می باشد این است که به طور مداوم بک لینک های جدید از سایت ها جدید پیدا کنید. بنابراین ترجیحا برای خرید بک لینک به سراغ انجام میدم نروید یا حداقل بیخیال این پکیج های بی ارزشش شوید.

در نتیجه مدیران وب سایتها و سئوکاران حرفهای از تکنیکهایی مثل تبادل لینک یا خرید بک لینک استفاده کردند و سعی در بهبود جایگاه خود در نتایج جستجو داشتند. ایجاد حساب کاربری در سایتها مختلف و فرومهایی که فعالیت بسیار پایینی دارند با هدف انتشار محتوا و درج لینک در پروفایل شخصی. لینک های خارجی که اصطلاحاً به آن ها Back Links نیز گفته می شود لینک هایی هستند که از سایر سایت ها به سایت شما اشاره می کنند و به دو دسته بک لینک های dofollow و unfollow تقسیم می شوند.لینک های خارجی جزء یکی از فاکتورهای بسیار تأثیرگذار در رتبهبندی سایتها میباشند. به آنها درخواست دهید تمایل دارید در سایت آنها یک عضو مشارکت کننده باشید. اگر پروسه تولید محتوا وب سایت شما به درستی و به بهترین شیوه انجام شود دیگر نیازی نیست درخواست بک لینک از سایتی دیگر داشته باشید. به عنوان مثال اگر سایت شما در زمینه فروش کتاب و یا.. لینک شما در جاهای گوناگونی مثل سایدبار، انتهای محتوای یک مقاله و یا حتی فوتر قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *