به کجا برای دریافت بهترین آموزش رایگان آنلاین

[ad_1]

رفتن به کالج سرد است اما همچنین می تواند شما را صاف گران. اجاره کتاب غذا – کالج لیست هزینه ها می توانید بی پایان.

اما اگر شما که مدرک دمدمی مزاجی را بررسی کنید برخی از بهترین MOOCs (انبوه Open Online Course) یافت می شود به صورت رایگان. نگه داشتن در ذهن است که آنها ارائه دوره های رایگان آنلاین در قالب پادکست های ویدئویی, صوتی, سخنرانی ها و متن نوشته شده اما اعتبارات دانشگاه و یا درجه.

دانشگاه هاروارد فرمت مدرسه آموزش باز کردن ابتکار عمل در دسترس ساخته شده هشت رایگان دانشگاه هاروارد دوره های آموزشی در فرمت های تصویری. شما نمی نیاز به ثبت نام فقط به تماشای فیلم سخنرانی. مجموعه شمارش و احتمال, جبر, فشرده, مقدمه ای برای علم کامپیوتر به برخی از noncredit دوره های آموزشی که برای عموم به صورت رایگان و تدریس توسط برجسته دانشگاه هاروارد دانشکده. فهرست خود را بیش از 600 شب و دوره های آنلاین بسیاری ارائه شده به صورت اعتباری و در معقول نرخ شهریه, اگر شما علاقه مند به کاوش در چه چیز دیگری Harvard Extension School ارائه کرده است.

MIT OpenCourseWare (OCW) مبتنی بر وب رایگان باز انتشار MIT محتوای دوره ها و مواد است که آینه تقریبا تمام مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد-تدریس در دانشگاه MIT. چون OCW است نه اعتباری-بلبرینگ یا درجه-اعطای ابتکار وجود دارد که بدون ثبت نام و یا ثبت نام فرایند. شما ممکن است از طریق مواد با سرعت خود را و در هر راه شما می خواهید.

پشتیبانی شده توسط یک کمک مالی از ویلیام و فلورا هیولت پایه (آره آنهایی که پشت HP کامپیوتر) باز ییل دوره (OYC) خود را ارائه می دهند قابل توجه در سخنرانی ها و دیگر مواد آموزشی از برخی از آنها دانشگاهی دانشگاه ییل دوره های آموزشی رایگان از طریق اینترنت. OYC را پوشش می دهد طیف گسترده ای از هنرهای لیبرال رشته هایی مانند علوم اجتماعی, علوم انسانی و زیستی و علوم فیزیکی.

هر دوره دارای یک مجموعه ای از کلاس سخنرانی در تولید با کیفیت بالا و تصویری همراه با دیگر مواد درسی مانند syllabi مشکل مجموعه و پیشنهاد خوانش. سخنرانی در دسترس هستند در دانلود فیلم صوتی-تنها نسخه نوشته شده و رونوشت. برجسته دانشگاه ییل دانشمندان و محققان که آموزش دوره های عالی در مقطع کارشناسی مقدماتی و سطح را در باز ییل دوره.

آموزش داده شده توسط به طور منظم دانشکده استنفورد Stanford دوره های آنلاین رایگان ویژه تعاملی و پیش بینی برای ادامه استنفورد رهبری در ارائه عالی آموزش و پرورش به دانش آموزان خود و به جهان. مانند دیگر MOOC, شما نمی توانید اعتبار خود را کار می کنند اما با استنفورد شما را دریافت خواهد کرد بیانیه ای از موفقیت اگر شما با موفقیت به اتمام دوره. کلاس های ارائه شده در بسیاری از های مختلف تحویل سیستم عامل مثل Coursera, Class2Go و سرمایه گذاری آزمایشگاه.

دوره های آنلاین رایگان حل تعدادی از نیازهای دیگر است که نمی تواند به کار گرفته شده توسط مدارس به طور منظم و در نظر گرفته شده به جای رسمی درجه یک مدرک معتبر اعطای مدرسه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *