بهترین پاور بانک ظرفیت بالا کدام مارک است؟

بنابراین، تنها ظرفیت خود پاور بانک مدنظر نیست و باید نیاز گوشی خود را هم مدنظر داشته باشید. اما برای خرید پاوربانک باید فاکتورهای مختلفی را مدنظر داشته باشید تا بهترین پاور بانک بازار را با توجه به بودجه و نیازتان تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی فونر با ارائه بهترین و منصفانهترین قیمت محصولات تلاش میکند، تا خریدی بهصرفه و لذتبخش را برای شما رغم بزند. در واقع، وقتی که به مکانی میرسید که پریز برق دارد، پاور بانک را به شارژر متصل کرده و میتوانید در جاهایی که پریز ندارید از آن استفاده کنید. هر یک از این معیارها یک ویژگی برای پاوربانک انتخابی شما محسوب میشود، بنابراین به تکتک آنها دقت کنید.

پاور بانک 5000 Hth شاید مهمترین نکته در خرید پاوربانک، ولتاژ باشد چون این نکته تاثیر مستقیم روی باتری شما خواهد داشت و دقت نکردن به آن ممکن است به باتری دستگاه شما آسیب بزند. همچنین اگر قصد خرید پاور بانک ارزان و اقتصادی را دارید، میتوانید مدلهای زیادی را بیابید که میتوانند به خوبی پاسخگوی نیاز شما باشند. از طرفی برای مثال اگر دستگاهی با درگاه USB Type-C دارید، به جای اینکه از آداپتورها استفاده کنید، از همان ابتدا یک پاوربانک USB Type C تهیه کنید. این پاوربانک از فناوری AiPower به منظور شارژ سریع تر نسبت به درگاه های USB معمول استفاده کرده است. اگر نرخ تبدیل کمتر از 75% باشد در واقع یک پاوربانک با قدرت پایین خواهیم داشت.

طول، ضخامت و کیفیت کابل شارژ شما می تواند نرخ تبدیل شارژ را از بانک باتری به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهد، بنابراین نباید آن را به عنوان کابل بی ارزش دور ریخت یا از کابلی دیگر استفاده کرد. به این درصد، نرخ تبدیل میگویند. زنده باشید ممنونم. گوشی آیفون شما با ظرفیت 1821mAh و گوشی سامسونگ نوت 8 با ظرفیت 3300mAh هستش، به نظر بنده شما میتونید از ” پاور بانک انرجایزر مدل UE10047PQ ” و ” پاور بانک انرجایزر مدل UE10045 ” یکی رو با توجه به مدل گوشی های که معرفی کردید انتخاب کنید. اگر قصد خرید یک محصول باکیفیت را دارید، باید مدلی را انتخاب کنید که برای کالای خود خدمات پس از فروش در نظر گرفته است، به این دلیل که اگر باتری دستگاه با مشکل مواجه شود، شرکت تولیدکننده محصول آکبند دیگری را جایگزین محصول معیوب خواهد کرد.

حال که با توجه به موارد گفته شده در قسمت قبل میدانید که چه معیارهایی برای خرید پاوربانک دارید، وقت آن رسیده که بهترین پاوربانک با آن مشخصات را انتخاب و تهیه کنید. شما میتوانید پس از انتخاب برند مورد نظر، مطالعه و بررسی مشخصات فنی پاوربانک اقدام به خرید بهترین برند پاوربانک متناسب با نیاز خودتان نمایید. فقط حواستان باشد که برای خرید شارژر همراه به فروشگاههایی اعتماد کنید که محصولات خود را تضمین میکنند و خدمات پس از فروش دارند. بهتر است پس از اتمام شارژ ، Powerbank شارژ بی سیم را خاموش کنید و سپس مدار شارژ بی سیم غیرفعال شود و Powerbank بی دلیل تخلیه نشود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پاور بانک قیمت لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *