بهترین مراکز فروش آنتی اسکالانت و رزین سختی گیر کاتیونی

[ad_1]

آنتی اسکالانت

برای افزایش عمر دستگاه تصفیه آب صنعتی و حفظ کارایی آن نیازمند ماده‌ای شیمیایی  به نام آنتی اسکالانت هستید، این دستگاه قادر است از ایجاد رسوب روی سطح ممبران آب جلوگیری کند.

آنتی اسکالانت‌ها انواع مختلفی را تشکیل می دهند که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند، رایج‌ترین نوع آن، آنتی اسکالانت فلوکن 260 است که در  تصفیه آب برج‌های خنک‌کننده، بویلرها و صنعت تصفیه آب، فاضلاب و آب شیرین کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این آنتی اسکالانت وظیفه کنترل رسوبات نمک های معدنی و جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی سطح ممبران را برعهده دارند.

آنتی اسکالانت

مزایای آنتی اسکالانت:

  • سازگار با تمامی غشاها و ممبران‌ها
  • موثر در برابر رسوبات سیلیکا
  • موثر در کنترل گرفتگی ها و رسوبات محلول و نامحلول آهن

میزان تزریق آنتی اسکالانت‌ها را با توجه به شرایط دما و فشار یکسان در مقایسه با شروع بهره‌برداری، افزایش افت فشار در غشاها و کاهش تولید آب به طور همزمان مبین گرفتگی ممبرین در نظر گرفته می‌شود.

آنتی اسکالانت آویستا یکی دیگر از آنتی اسکالانت‌های پر کاربرد در صنعت تصفیه آب صنعتی است که از تشکیل رسوبات معدنی کربنات کلسیم، سولفات کلسیم، سولفات باریم، سولفات استرانسیوم، فلوراید کلسیم و رسوبات سیلیکا جلوگیری می‌کند.

این نوع از آنتی اسکالانت‌ها به دلیل مواد تشکیل دهنده با انواع مواد آلی سازگاری داشته و حتی در مقادیر دوز کم نیز می‌تواند رسوبات آلی و معدنی آب را در دستگاه تصفیه آب صنعتی کنترل کند.

مراکز فروش آنتی اسکالانت فلوکن 260 و آنتی اسکالانت آویستا

قبل از هرچیز باید بدانید که خرید آنتی اسکالانت بسیار حساس می‌باشد و باید آن را از جای معتبر خریداری کرده تا کالای اصل به دست شما برسد. آنتی اسکالانت اورجینال را تنها چندین شرکت و بازرگانی به فروش می رسانند. یکی از مطرح‌ترین شرکت‌هایی که به فروش آنتی اسکالانت اورجینال خوش نام است، بازرگانی اسپوتا می‌باشد.

شرکت بازرگانی اسپوتا با سابقه چندین ساله در زمینه عرضه محصولات و مواد تصفیه آب و فاضلاب به همراه تیم مجرب در زمینه فنی و بازرگانی توانسته با حذف واسطه، انواع آنتی اسکالانت ها را با نازلترین قیمت و با کیفیت مطلوب به فروش رساند.

جهت اطلاع از قیمت آنتی اسکالانت فولکن 260 و آنتی اسکالانت آویستا می‌توانید با مشاوره رایگان با کارشناسان این شرکت  تماس حاصل نمایید و با قیمتی مناسب محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین جهت خرید آنتی اسکالانت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

https://spttrade.com/product/آنتی-اسکالانت/

 

رزین سختی گیر چیست؟

رزین سختی گیر پرولایت

رزین سختی گیر نیز ماده‌ای شیمیایی است که با حذف کلسیم، منیزیم و کاتیون‌های فلزی در درون آب و فراهم کردن محیطی مساعد درون بدنه‌ای تحت فشار فلزی (گالوانیزه) یا فایبرگلاس (frp) زمینه تبادل یونی را به وجود می‌آورد. این دانه ها معمولاً متخلخل هستند و سطح وسیعی روی و درون آنها به دام افتادن یونها همراه با رهاسازی همراه یونهای دیگر اتفاق می افتد و بنابراین فرآیند تبادل یونی نامیده می شود.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ion-exchange_resin

نحوه عملکرد سختی گیر رزینی:

رزین سختی گیر با جابجا کردن کلسیم و منیزیم با سدیم موجود در خود باعث می‌شود که آب عبور داده شده از دستگاه تصفیه آب بدون سختی شود و تنها حاوی نمک های سدیم باشد.

با توجه به اینکه رزین سختی گیر دارای ظرفیت محدودی است، در صورت اشباع شدن آن از کلسیم و منیزیم، کارایی خود را از دست می‌دهد لذا لازم است در مدت زمان‌های معین احیاسازی شود، عملیات احیای آن با محلول کلرید سدیم یا همان نمک متبلورانجام می‌شود.

پرکاربردترین سختی گیر رزینی

  • شیر سختی گیر تمام اتوماتیک
  • رزین سختی گیر پرولایت مدلC
  • سختی گیر رزینی frp

 

سختی گیری رزینی تمام اتوماتیک بیشترین کاربرد را در صنعت تصفیه آب و فاضلاب دارد و استفاده از آن باعث حذف کلیه املاح معدنی زائد در آب می‌شود، مزیت دیگری که این نوع از سختی گیری دارد، این است که تمامی مراحل عملکرد دستگاه قابل برنامه ریزی و تنظیم می‌باشد و به طور کلی نیاز به اپراتور ندارد.

شیرهای سختی گیری تمام اتوماتیک در دو نوع جریانی و زمانی به فروش می رسند، عملکرد نوع جریانی این نوع از سختی گیری‌ها به وسیله یک سنسور انجام می‌شود که در خروجی آب تصفیه شده قرار دارد و عملکرد شیر زمانی به گونه ای است که تمام مراحل به وسیله زمان قابل اندازه گیری است.

تفاوت سختی گیر رزینی تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در تنظیم خودکار و یا دستی عملکرد بک واش و احیاء رزین آنها می‌باشد که در صورت عدم انجام منظم و دوره ای عمل بک واش در سختی گیرهای رزینی، عملکرد سیستم سختی گیر به طور کامل از کار می‌افتد.

در صورتی که سرویس کار جهت انجام بک واش منظم رزین سختی گیر به صورت مستمر در موتورخانه حضور ندارد، باید سختی گیر رزینی مورد نیاز را از نوع سختی گیر تمام اتوماتیک سفارش دهید.

رزین سختی گیر پرولایت مدل  C100E

این نوع از سختی گیری‌ها پرکاربردترین نوع سختی گیری می‌باشد که باعث حذف یون‌های مثبت در آب می‌شود، این محصول ساخت کشور انگلیس بوده و می‌توان آن را بهترین نوع سختی گیری ها عنوان کرد، عملکرد این نوع از سختی گیری‌ها به این صورت است که یون‌های کلسیم و منیزیم در آب را با یون های سدیم جایگزین می‌کند.

عملکرد این دستگاه باعث می‌شود که از رسوب گذاری کربنات کلسیم و منیزیم بر روی سطوح و داخل تجهیزات دستگاه تصفیه آب جلوگیری شود و وارد آمدن آسیب ها و خسارات ناشی از رسوبات در تاسیسات ممانعت به عمل می‌آورد.

اندازه استاندارد رزین سختی گیر پرولایت با اندازه ذرات بین 300 تا 1200 میکرومتر است.

مهم‌ترین مزیت رزین سختی‌گیر پرولایت مدل C100 این است که با جایگزینی یون‌های سدیم با یون‌های کلسیم و منیزیم موجود در آب، رسوب‌گذاری کربنات کلسیم و منیزیم بر روی سطوح و داخل تجهیزات را به مقدار زیادی کاهش می‌دهد و از خسارات ناشی از این رسوبات جلوگیری می‌کند.

از کجا رزین سختی گیر بگیریم؟

بیشتر خریداران رزین سختی گیر کاتیونی به دنبال خرید رزین کاتیونی اورجینال و اصل می‌باشند. این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برای خرید این محصول برخوردار است. فروشندگان بسیاری هستند که به فروش رزین کاتیونی یا همان رزین سختی گیر پرداخته‌اند. اما تعداد فروشندگانی که رزین سختی گیر پرولایت اصل را به فروش می‌رسانند بسیار کم و به تعداد انگشتان دست می‌باشد.

شرکت بازرگانی اسپوتا علاوه بر فروش آنتی اسکالانت اورجینال و سایر مواد شیمیایی، رزین سختی گیر پرولایت اصل و اورجینال را نیز برای فروش در سایت خود قرار داده است. اگر شما نیز به دنبال خرید رزین کاتیونی می باشید و می‌خواهید یک خرید مطمئن داشته باشید ما بازرگانی اسپوتا را به شما معرفی می کنیم:

برای خرید رزین سختی گیر نیز می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://spttrade.com/product/رزین-کاتیونی/

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.