بهترین دندانپزشک تهران | پایگاه اطلاع رسانی رجا

[ad_1]

شاید برایتان سوال باشد که با وجود بیش از 12 هزار مطب و دندانپزشک در تهران ، بهترین دندانپزشک تهران چه کسی است؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

 

همچنین در این مقاله قصد داریم بهترین پزشک و متخصص دندانپزشک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم.

همانطور که میدانید دندان یکی از قسمت های مهم بدن هر فرد است که علاوه بر سلامتی بر موارد دیگری از جمله زیبایی تاثیر بسیاری دارد پس توجه و رسیدگی به آن بسیار مهم است و در صورت بروز بیماری و اختلال باید به پزشکی معتبر و کاربلد و باتجربه و تحصیل کرده مراجعه کرد.

 

هزینه اصلاح طرح لبخند چقدر است؟

 

اما نکاته دیگری علاوه بر تحصیلات ، تجربه وجود دارد که در بهترین بودن هر دندانپزشک تاثیر مهمی دارد و باید به آن توجه ویژه ای کرد که عبارتند از :

اخلاق و رفتار مناسب (خوش برخورد بودن پزشک با بیمار)

داشتن مطب و محیطی تمیز و بهداشتی

استفاده از تجهیزات و وسایل مناسب و بروز

صادق بودن با بیماران

منصفانه بودن هزینه ها و بالا نبودن آن

 

هزینه ی ایمپلنت دندان چقدر است؟

 

خب در این بخش ویژگی های بهترین دندانپزشک را بطور خلاصه بیان کردیم ، اما به چه صورت بهترین دندانپزشک را پیدا کنیم؟

خب برای شناخت و پیدا کردن بهترین دندانپزشک می توان از آشنایان و اطرافیان و همچنین با مراجعه به وبسایت های پزشکان بهترین دندانپزشک را پیدا کرد.

یک دندانپزشک حرفه ای باید علاوه بر تحصیلات توانایی و تجربه ی کافی در ارائه خدمات به بیماران را داشته باشد ، همچنین خدمات خوب و با کیفیت را با هزینه ی منصفانه به بیماران ارائه دهد.

دندانپزشکی شامل بخش های مختلفی از جمله زیبایی ، جراحی و درمانی می باشد. در ادامه ی این مطلب ما پزشکی را به شما عزیزان معرفی می کنیم که با دریافت هزینه ی مناسب خدمات عالی و با کیفیتی را ارائه می نماید.

یکی از خدمات مهمی که افراد مختلفی بخاطر آن به دندانپزشکی مراجعه می کنند “اصلاح طرح  لبخند ” است. اصلاح طرح لبخند شامل روش های مختلفی از جمله کامپوزیت ، لمینت ، بلیچینگ و.. است. اما برای انجام طرح لبخند باید به پزشک معتبر مراجعه کرد و پزشک باید توانایی انجام ارتودنسی و جراحی و.. را داشته باشد در همه ی موارد نیاز به عمل جراحی و.. نیست اما در مواردی امکان دارد که برای درمان نیاز به آن باشد.

پس قدرت و توانایی کار پزشک بسیار مهم است که در واقع همان سابقه ی کار پزشک است. پزشکی که شما به آن مراجعه می کنید باید توانایی تشخیص و قدرت بالایی برای درمان و معالجه داشته باشد و به شیوه های نوین درمانی تسلط کامل داشته باشد؛  پس به سابقه ی پزشکی پزشک معالج حتما توجه کنید.

توجه کنید که در حال حاضر بخاطر نابسامان بودن وضعیت اقتصادی کشور ، اگر پزشکی هزینه ی بسیار کمی را دریافت میکرد حتما از پزشک بودن آن اطمینان پیدا کنید. در حال حاضر افراد سود جو بسیاری وجود دارد که با تبلیغات بسیار در شبکه ی مجازی و همچنین تبلیغات بصری افراد بسیاری را جذب کلینک خود می کنند اما توانایی ارائه خدمات مناسب را ندارند و مراجعین به این مراکز اغلب دچار مشکلات بسیاری می شوند.

پس از پزشک بودن و پزشکی که به آن مراجعه می کنید اطمینان حاصل نمایید.

خب در ابتدای مقاله گفته شده که می خواهیم بهترین دندانپزشک تهران را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین دندانپزشک تهران

دکتر علیرضا انصار فلوشيپ زيبايی و جراحی از دانشگاه سی نا ايتاليا، ایشان همچنین دارای مدرک كارشناسی ارشد بيوالكتريك و ليزر (Double Degrees) است.

دکتر انصار در سال ۱۳۷۶ به عضویت هيئت مؤسسين اولين انجمن ليزر پزشكی ايران در دانشگاه تهران درآمد. وی از سال ١٣٧٨ تا کنون نیز ادوايزر و مشاور علمی بسياری از شركت‌های تجهيزات پزشكی و دنداپزشكی و مراكز درمانی می‌باشد.

در حال حاضر کلینیک‌های دندانپزشکی دکتر انصار واقع در پاسداران و صالحیه دارای به‌روز ترین تجهیزات دندانپزشکی هستند و با تجربه بهترین دندانپزشک تهران اقدامات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی با عالی‌ترین سطح و کیفیت برای شما انجام می‌شود.

مشکلاتی از قبیل بی‌دندانی، نامرتبی دندان‌ها، پوسیدگی‌های سطحی و عمقی، دندان عقل نهفته و نیمه‌نهفته، درمان ریشه و … به مراتب راحت‌تر و بدون درد و عوارض جانبی در کلینیک دکتر انصار درمان می‌شوند.

ماهانه حدود ۱۰۰ جراحی و جاگذاری ایمپلنت در کلینیک دکتر انصار انجام می‌شود که این رقم در سال به بیش از ۱۰۰۰ می‌رسد.

دندانپزشکی زیبایی در واقع هنر است و جزئیات در آن اهمیت فراوانی دارد. همراهی دانش و تکنولوژی روز با تجربه‌ی خوب دندانپزشکی بهترین کیفیت را به ارمغان می‌آورد که رضایت مراجعه‌کنندگان عزیز را همیشه به همراه دارد.

لیزردرمانی در دندانپزشکی با هدف کاهش دردهای ناشی از ترمیم، آسیب‌ها و عوارض جانبی موجود در دندانپزشکی سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلیه اقدامات دندانپزشکی با کمک لیزر در کلینیک‌های دندانپزشکی دکتر انصار با بهترین نتیجه و کیفیت انجام می‌شود.

توجه به جزئیات و در نظر گرفتن تمام جنبه‌های زیبایی و سلامتی در کلینیک دندانپزشکی دکتر انصار اهمیت زیادی دارد.

مراجعه منظم و داشتن چکاپ‌های سالانه می‌تواند هم از نظر اقتصادی و هم تضمین سلامتی برای شما سودمند باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر  به وبسایت دکتر علیرضا انصار مراجعه کنید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.