بهترین بخاری هیزمی به همراه بررسی

چه قدرتی برای گرمایش شما؟

هنگام انتخاب بخاری خود، مهم است که مطمئن شوید که قدرت کافی برای گرم کردن فضا را دارد. در اینجا یک محاسبه وجود دارد که می توانید برای تعیین میزان قدرت گرمایش مورد نیاز خود استفاده کنید.

 

قبل از شروع، به یک دکمه اندازه گیری یا اندازه گیری لیزری نیاز دارید:

 

با استفاده از نوار، طول، عرض و ارتفاع اتاق خود را بر حسب متر اندازه بگیرید.

وقتی این سه رقم را به دست آوردید، آنها را با هم ضرب کنید.

در نهایت این عدد را در 5 ضرب کنید.

رقم نهایی که به دست می آورید، تعداد واحدهای حرارتی بریتانیا (BTU) را که رادیاتور برای گرم کردن کارآمد اتاق به آن نیاز دارد، نشان می دهد.

 

قابلیت حمل گرمایش

در این صورت آیا به بخاری نیاز دارید که در صورت لزوم قابل جابجایی باشد یا از یک وسیله ثابت راضی هستید. اگر این باید جابجا شود، ممکن است بخواهید یک بخاری با دسته در نظر بگیرید تا کل فرآیند جابجایی را آسان‌تر کند.

 

اندازه بخاری

ابعاد بخاری را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به راحتی در هر جایی که برای نصب آن انتخاب می کنید جا می شود. بخاری ها اندازه های مختلفی دارند، بنابراین همیشه یکی را انتخاب کنید که با نیازها و نیازهای شما و مهمتر از آن در اتاق شما مطابقت داشته باشد.

 

تنظیم هوای سرد

برخی از بخاری ها دارای ویژگی تنظیم هوای سرد هستند که به آن ها اجازه می دهد هوای سرد را خارج کنند. این می تواند در گرمای تابستان و زمانی که فضا مناسب است و کولر گازی گزینه مناسبی نیست مفید باشد.

 

با این حال، متوجه خواهید شد که هوای سرد تولید شده توسط رادیاتور با هوای سرد تولید شده توسط یک تهویه مطبوع اختصاصی قابل مقایسه نیست.

 

هزینه (نصب، نگهداری، سوخت)

هنگام خرید یک دستگاه جدید، هزینه یک عامل مهم است. مبلغی که می توانید هزینه کنید احتمالاً بر نوع بخاری که می توانید تهیه کنید تأثیر می گذارد، زیرا هزینه ها را می توان به قیمت اصلی خرید اضافه کرد تا هزینه های تعمیر و نگهداری را نیز شامل شود.

 

بنابراین، اگر بخاری قابل حمل بنزین بطری را انتخاب کرده اید، باید هزینه تعویض گاز بطری را در نظر بگیرید.

 

دوام نصب

دوام هر بخاری عامل مهمی است. با بررسی نظرات و رتبه بندی های کاربران، می توانید ایده خوبی از دوام یک مدل خاص داشته باشید.

 

بهره وری انرژی

بهره وری انرژی بخاری شما می تواند بر جیب شما تأثیر بگذارد و در هزینه شما صرفه جویی کند. بازده انرژی مقدار انرژی مصرف شده توسط گرمای تولید شده توسط گرما است.

 

ویژگی بزرگ بخاری های برقی این است که در تبدیل گرما به برق 100 درصد بازده انرژی دارند. از دیگر ویژگی هایی که می تواند گرمایش را کارآمدتر کند ترموستات و تایمر است.

 

ضمانتنامه

همیشه گارانتی همراه بخاری را بررسی کنید. تولیدکنندگان ممکن است انواع مختلفی از پوشش گارانتی را ارائه دهند. برخی ممکن است گارانتی مادام العمر ارائه دهند در حالی که برخی دیگر یک یا دو سال ضمانت محدود ارائه می دهند.

 

از نظر پوشش نیز ممکن است تفاوت هایی وجود داشته باشد. بنابراین، قبل از خرید یک محصول خاص، باید مطمئن شوید که پوشش گارانتی را مطالعه کرده و متوجه شده اید.

 

مواد و سیالات

گرمای منتشر شده توسط رادیاتور توسط سیالات در مورد رادیاتور سیال یا توسط مواد خاصی در مورد رادیاتور اینرسی خشک انجام می شود. در مورد رادیاتورهای اینرسی خشک، آنها از فلزاتی مانند فولاد، آلومینیوم و چدن یا مواد نسوز مانند سنگ صابون یا سرامیک استفاده می کنند. این فلزات باعث حفظ گرما خوب و توزیع حرارتی بهینه می شوند.

 

برای بهینه سازی عملکرد خود، برخی از تولیدکنندگان حتی ایده مبتکرانه ترکیب چدن با آلومینیوم را داشته اند. مواد نسوز همچنین امکان ارائه عملکردهای بسیار جالب را، به ویژه به دلیل خواص بسیار گرمایی آنها، ممکن می سازد. با این حال، مراقب برخی تقلبی ها مانند سنگ صابون باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *