برگزاری «طرح ولایت» دستور صریح رهبرانقلاب است/ این دوره طرح اصلاح باورهاست/ وقتی باور درست شد همه‌ی کارها درست می‌شود

برگزاری «طرح ولایت» دستور صریح رهبرانقلاب است/ این دوره طرح اصلاح باورهاست/ وقتی باور درست شد همه‌ی کارها درست می‌شود

[ad_1]

گروه سیاسی-رجانیوز: سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اهمیت طرح ولایت و جایگاه آن اظهار داشتند:یکی از کارهای پر خیر و برکت که از آغاز مورد توجه رهبر فرزانه انقلاب بوده، این دوره  است. 

 

این طرح، طرح اصلاح باورها است. وقتی باور درست شود همه کارها درست می شود، نحوه حیات انسان خیلی متفاوت می شود وقتی  باور به خدا و نبوت و معاد داشته باشد. این طرح طی ۲۴ سال گذشته، ۴۰ هزار و اندی دانش آموخته داشته است  که مبانی فکری خود را یک دور مرور کرده، این کار باارزشی است.

 

وی افزود:غربی‌ها سال هاست به بی خدایی رسیده اند. آن دانشمندشان می گوید «خدا مرده است!» و این را در متن زندگی و تمدن خود وارد کرده اند.

 

فدوی ادامه داد:اما اگر شما به این باور داشته باشید که خدا هست، مرگ هست، آن دنیا هست و … نحوه حیات انسان فرق می کند. انسان دیگر جرأت نمی کند خلاف کند. انسان وقتی می بیند کودکی در کنار اوست حیا می کند و کار خلاف و خطا نمی کند. اگر متوجه باشد که خدا ناظر هست چطور می شود؟ زندگی او زیرو رو می شود.

 

سردار فدوی ضمن بیان این مطلب که طرح ولایت دستور صریح حضرت آقاست، افزود:حضرت سلمان وقتی پشت سر امیرمومنان راه می رفتند یک جای پا باقی می ماند. یعنی دقیقا پا جای پای امام خود می گذاشتند. این ولایتمداری است. وقتی امام نظر می دهد فرد نباید نظر علی حده داشته باشد، خاصه در مورد کاری مثل طرح ولایت که نظر صریح و مستقیم امام جامعه است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *