برون سپاری راه حل های بازاریابی دیجیتال

[ad_1]

یک نام تجاری همیشه به نظر می رسد برای پایان دادن به, پایان, جامع روش بازاریابی است که می تواند در آن به طور کلی رشد و گسترش است. با بیشتر و بیشتر سازمان های خلاق آینده در بازار کارآفرینان نگاه به جلو به هدف انبوه مخاطبان و تعامل با آنها را با نام تجاری خود را. این شامل بسیاری از کسب و کار هزینه. این است که چرا وب ارائه دهندگان خدمات در حال ارائه جدید و بهبود یافته به طور کامل یکپارچه IT (فناوری اطلاعات) و BPO (کسب و کار روند برون سپاری) راه حل برای کاهش کلی هزینه های کسب و کار و توسعه موثر مبارزات به عنوان در هر مورد نیاز مشتری است.

ارائه دهندگان خدمات ارائه طیف وسیعی از نوآورانه راه حل های بازاریابی اینترنتی که در زیر ذکر شده:

• رسانه های اجتماعی و بازاریابی نظارت
• پرداخت پستها در طول کلیک کنید و مدیریت مبارزات انتخاباتی
• بهینه سازی موتور جستجو & حسابرسی
• ایمیل مدیریت بازاریابی
• طراحی وب سایت & توسعه
• مدیریت اعتبار آنلاین
• ایجاد محتوا و بازاریابی
• وبلاگ مشاوره
• پیوند ساختمان

این راه حل استراتژیک یکپارچه در یک شرکت پلت فرم که در دسترس است توسط هر دو طرف-با نام تجاری و شخص ثالث ارائه دهنده خدمات. این می تواند دوباره تعریف بازاریابی دیجیتال رویکرد سازمان. دیگر از این مجازی کمک محاسبات ابری و از راه دور زیرساخت های مدیریت خدمات نیز در دسترس هستند با مشهور ارائه دهنده خدمات که سبب یک نام تجاری برای مدیریت فرآیندهای کسب و کار موثرتر و فعالانه.

خدمات حرفه ای شریک زندگی کمک می کند تا یک سازمان را به خود فرآیند بازاریابی در مسیر. کارآفرینان برون سپاری برخی یا بسیاری از آنها بازاریابی توابع به یک فروشنده. این فروشندگان مراقبت از همه چیز اعم از در حال توسعه استراتژی های موثر, بررسی آخرین روند استفاده از پیشرفت تکنولوژی ارزیابی نتایج کسب و کار و غیره. کمک در اجرای موثر استراتژی بازاریابی خدمات فروشندگان, توانمند سازی کارآفرینان را به تداوم کسب و کار با سرعت و اثربخشی. با اعمال نفوذ فن آوری لبه برش و سیستم عامل آنلاین, شرکت گسترش رسیدن به خود را برای تعامل با مشتریان بیشتر و بیشتر.

کانال های بازاریابی و نامزدی

اجتماعی: مارک داشتن یک فعال مشخصات مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی متحمل بسیاری از محبوب در میان مشتریان هدف. داشتن قوی حضور رسانه های اجتماعی در نظر گرفته شده است یک کسب و کار تفاوت کارآفرینان. با فعال بودن بر روی سیستم عامل اجتماعی یک کارآفرین می تواند رسیدن به مخاطبان انبوه با هزینه پایین (بدون هزینه های زیادی از بودجه بازاریابی).

ابر: ارائه دهندگان خدمات کمک به سازمان ها برای بهره برداری کامل از ابر مبتنی بر خدمات و فن آوری های یکپارچه برنامه های کاربردی به عنوان و زمانی که مورد نیاز برای افزایش چابکی کسب و کار.

تحرک: برای بهبود کلی فرآیند کسب و کار کارآفرینان باید ادغام موثر و نوآورانه راه حل تحرک. ترکیب on-the-go راه حل ها و با استفاده از چندین مشتری محور دستگاه می افزاید: ارزش به کسب و کار.
تجزیه و تحلیل: با توسعه و گسترش قابل اندازه گیری و روش های پایدار ارائه دهندگان خدمات بهبود برنامه ریزی و اجرای یک فرایند است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *