برند های شیرالات چدنی در بازار

برند های شیرالات چدنی در بازار

[ad_1]

وقتی پروژه‌ای شروع می‌شود و به مرحله اجرای تاسیسات می‌رسد یکی از دغدغه‌های اصلی انتخاب برند مناسب برای تهیه متریال لوله و اتصالات است. انتخاب برند شیرآلات با توجه به اهمیت بالایی که در سیستم لوله کشی دارد همواره مهم بوده است. در ادامه برندهای معتبر شیرآلات چدنی بررسی شده‌اند.

در بازار تاسیسات و لوله و اتصالات برندهای مختلفی برای شیرآلات وجود دارد. معتبرترین این برندها شیرآلات چدنی میراب  ،شیرالات چدنی بی همتا  و شیرآلات چدنی فاراب است.

رنج محصولات تاسیساتی ( تا سایز ۲۰ اینچ) تولیدی این سه برند معتبر تقریبا مشابه است ولی در بعد صنعتی و آب و فاضلاب رنج محصولات تولیدی شرکت میراب گسترده‌تر است.

پس برای اولین قدم باید رنج سایز شیرآلات مورد نیاز خود را مشخص کرد. اگر سایز شیرآلات چدنی مورد نیاز بالاتر از ۲۴ اینچ باشد تنها گزینه‌ای که برای تهیه شیرالات چدنی مورد نیاز وجود دارد شرکت میراب است که شیرآلات با سایز بزرگتر از ۲۴ اینچ را بصورت سفارشی تولید می‌کند. بزرگترین سایز تولید شده در این شرکت ۱۲۰ اینچ است.

البته در سایزهای زیر ۲۰ اینچ نیز برای انتخاب بعضی آیتم‌های خاص مخصوصا شیرآلات کنترلی انتخابی جز شرکت میراب وجود ندارد به دلیل اینکه این شرکت تنها شرکت تولید کننده شیرالاتی مثل شیر فشار شکن پایلوت دار، شیر کنترل دبی و … است.

حال اگر رنج سایزهای مورد نیاز زیر ۲۰ اینچ باشد، هر سه برند قابلیت تامین شیرآلات مورد نیاز را دارند.

مورد بعدی که باید توجه کرد رنج محصولات تولیدی آنها است که همانطور که در بالا اشاره شد رنج تولیدات این سه برند در سایزهای زیر ۲۰ اینچ تقریبا مشابه است اما ممکن است در برخی موارد تفاوت‌هایی داشته باشند.

بطور مثال شیرآلات پروانه‌ای گیربکسی تولیدی شرکت فاراب از سایز ۲ اینچ تا سایز ۱۲ اینچ و فقط با فشار ۱۶ بار تولید می‌شود ولیکن شیرآلات پروانه‌‍ای گیربکسی تولیدی شرکت میراب از سایز ۱ اینچ تا ۱۴ اینچ و در دو فشار ۱۰ و ۱۶ بار تولید می‌شود.

البته شرکت وگ ایران بی همتا نیز شروع به تولید شیرآلات پروانه‌ای کرده است که در آینده نزدیک نوع گیربکسی آن نیز به بازار عرضه خواهد شد.

پس برای انتخاب برند مناسب پروژه ابتدا باید سایزینگ مورد نیاز و سپس مشخصات فنی مورد نیاز خود از قبیل فشار و دما را مشخص تا بتوان برند مورد نظر خود را انتخاب کرد.

حالا برای اینکه بتوان موارد فوق را مقایسه کرده و به انتخاب نهایی خود نزدیک شد، راحت ترین راه مراجعه به سایت پرشین متالکو است. در این وب سایت می‌توان تمام موارد فوق را با فیلترهایی که بالای هر لیست وجود دارند محدود کرده و اقلام برندهای مختلف در فیلد شیرآلات چدنی را مقایسه کرد.

علاقه مندان برای مشاهده لیست قیمت و مشخصات فنی شیرآلات چدنی می‌توانند به سایت پرشین متالکو به نشانی اینترنتی www.persianmetalco.com مراجعه و یا با شماره 021-66311460 در ارتباط باشند.

 

 

لطف کنید کلمات بولد شده را به سایت ما لینک فالو دهید.

ادرس سایت   :     https://persianmetalco.com/

 

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *