برنامه های تلفن همراه برای کسب و کار – قدرت در فشار

[ad_1]

فکر کردن در مورد راه اندازی یک برنامه تلفن همراه برای کسب و کار شما? اگر نه در حال حاضر ،

در حال حاضر زمان برای سوار این موج از فرصت.

همه ما می دانیم که کارآفرینان و صاحبان کسب و کار است که به منظور رقابتی ماندن در بازار امروز, شما نیاز به موقعیت کسب و کار شما را به استفاده از روندهای در حال ظهور. بازاریابی تلفن همراه است که در آینده آن را در حال حاضر!

آیا می دانید که آمار نشان می دهد مصرف کنندگان تلفن همراه خود را تلفن و یا دستگاه های تلفن همراه در عرض 3 فوت از آنها 23 ساعت در روز ؟ فقط فکر می کنم در مورد این فرصت را دارید قبل از اینکه شما را به کسب و کار خود را در شما و مشتریان شما و یا چشم انداز دستگاه تلفن همراه و 23 ساعت در روز / 365 روز از سال است ؟ حالا که دوستان من چیزی است که من تماس بگیرید فرصت را! من نمی دانم هر گونه دیگر رسانه های بازاریابی است که همان قدرت را فورا دریافت کنید توجه برای بازار هدف خود را.

چه چیزی شما فکر می کنم پاسخ متوسط و یا باز کردن رای است امروز با بازاریابی ایمیل? مگر اینکه شما فوق العاده پاسخگو و فعال لیست شما فقط 4% – 9% نرخ باز در عرض 24-48 ساعت از شما هل دادن دکمه ارسال. موبایل فشار و یا پیام های متنی دیده می شود و باز از 97 ٪ از زمان در عرض 4 دقیقه. در حال حاضر که قابل توجه است! فقط فکر می کنم در مورد تلفن همراه خود را و رفتار و یا هک فقط به اطراف خود نگاه کنید.

مصرف کننده انتظار این است که هر “با نام تجاری” دارای یک برنامه می توانید آنها را دانلود و دسترسی بر روی دستگاه تلفن همراه خود را.

ما اغلب خواسته سوال “چرا باید من یک برنامه تلفن همراه?” در اینجا فقط چند دلیل که چرا شما باید یکی:

  • ایجاد وفاداری مشتری است. هر کس دوست دارد به احساس موجود در چیزی خاص را به مشتریان احساس می کنید مانند افراد برجسته با ارائه تخفیف و کوپن و تبلیغات فقط برای استفاده از و دانلود نرم افزار.
  • ایجاد وزوز ویروسی. مشتریان را تشویق به استفاده از نرم افزار تلفن همراه به سرعت به همه از دوستان خود را در مورد کسب و کار با استفاده از ساخته شده است در به اشتراک گذاری قابلیت های Facebook, Twitter, LinkedIn, وبلاگ اس ام اس و ایمیل.
  • رشد لیست مشتریان. یک برنامه تلفن همراه می تواند جمع آوری نام و آدرس ایمیل به طور مستقیم از داخل برنامه و به راحتی صادرات آنها را به بالا ایمیل کمپین بازاریابی خدمات برای استفاده در ایمیل های اضافی.
  • دریافت بازخورد فوری. برنامه های تلفن همراه اجازه می دهد تا مشتریان به ترک بازخورد در فن دیوار اشتراک گذاری عکس و ارسال دیدگاه در راه های مختلفی.

آنچه که یک برنامه ؟ یک برنامه یک نرم افزار است که به دانلود و نصب بر روی یک دستگاه تلفن همراه به جای اینکه ارائه شده در یک مرورگر. کاربران و بازدید از دستگاه های خاص پورتال مانند فروشگاه App اپل و آندروید گوگل بازی در بازار برای پیدا کردن و دانلود برنامه های کاربردی برای سیستم عامل. یک برنامه تعاملی تعامل با کاربران و کار بیشتر شبیه به یک برنامه کامپیوتری از یک وب سایت.

این برنامه ممکن است جلو و محتوا و داده ها را از اینترنت در مد مشابه به یک وب سایت و یا آن را ممکن است برای دانلود محتوا به طوری که آن را می توان بدون اتصال به اینترنت.

انتظار می رود که تا اواسط سال 2012 بیشتر مردم خواهد شد دسترسی به اینترنت بر روی دستگاه های تلفن همراه خود از روی کامپیوتر است. با که در ذهن آن را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد اهمیت داشتن یک کسب و کار و یا خدمات به درستی دیده می شود در سراسر سیستم عامل های مختلف تلفن همراه در غیر این صورت شما خواهد شد از دست دادن کسب و کار.

چه بهتر از راه برای کسب و کار خود را به ماندن در تماس با مشتریان خود را از خود را سفارشی نرم افزار تلفن همراه!

آیا شما از مشتریان و مشتریان است که شما می خواهید برای برقراری ارتباط و اقامت در تماس با ؟ اگر چه بهترین راه برای انجام این کار و پاسخگو نتایج ؟ انتخاب روشن است که از طریق برنامه های تلفن همراه.

من قرار داده ایم با هم ده نکته برای اطمینان از موفقیت برنامه:

1. تعیین هدف خود را

آیا شما به دنبال برای فروش نام تجاری آگاهی, اجتماعی, رسانه ها تعامل و یا به اقامت در تماس مداوم و در مقابل مشتریان خود و چشم انداز?

به عنوان کارآفرینان و صاحبان کسب و کار آن آسان است برای ما برای دریافت پریشان و غرق شده با تمام مسئولیت های ما و در غیر این صورت ایده های بزرگ است. مطمئن باشید هنگامی که در حال توسعه تلفن همراه خود را بازاریابی استراتژی است که آن را هم راستا با هسته ای خود را پیام و طنین انداز با مشاهده خود را مخاطب است.

2. ادغام ویژگی های به اشتراک گذاری اجتماعی

همه ما می دانیم و درک قدرت تعامل اجتماعی و اجتماعی از ویژگی های به اشتراک گذاری اطلاعات. همه خود را در سایت های اجتماعی را می توان یکپارچه به برنامه تلفن همراه خود را که خواهد شد بیمه و افزایش آگاهی نام تجاری.

3. نگه داشتن خود نرم افزار و محتوای آن تا تاریخ

فقط به عنوان مهم به عنوان به روز رسانی وبلاگ خود برنامه باید به روز با مربوطه و مطالب جذاب. شما نیاز به نگه داشتن کاربر نهایی درگیر و یا فقط به عنوان به سرعت به عنوان آنها دریافت برنامه خود را, آنها می توانید آن را حذف کنید.

4. ادغام بازی های تعاملی و ویژگی های رویدادها

ارائه تا به روز اطلاعات در مورد تمام وقایع کسب و کار و به ویژه با ایجاد یک تقویم. این که آیا شما انجام رویدادهای زندگی می کنند و یا مجازی حوادث آنلاین شما می خواهید به نگه داشتن کاربران جدید مشغول اند و می دانم آنچه شما انجام می دهند و جایی که شما آن را انجام می دهند و چگونه آنها می توانند شرکت کنند. ما موجودات اجتماعی از طبیعت و می خواهید این اطلاعات در دسترس را در نوک انگشتان ما..به معنای واقعی کلمه!

5. ایجاد وفاداری / برنامه های VIP

شما می خواهید برای تشویق مشترکان خود را و آنها را به دلیل نه تنها به دانلود خود برنامه اما نیز نگه داشتن آن بر روی دستگاه تلفن همراه خود را. این بسیار ساده است برای ایجاد وفاداری یا VIP برنامه ها و مشتریان خود و چشم انداز شما آن را دوست دارم.

6. توسعه موثر بازاریابی موبایل استراتژی

آن را اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد… شما نیاز به آماده سازی برنامه های بازاریابی خود را قبل از راه اندازی برنامه جدید خود را در فروشگاه برنامه است. این شامل خواهد شد اما قطعا نه محدود به:

  • مطمئن باشید که برای ارسال یک ایمیل اطلاع رسانی به مشترکان خود را با آدرس لینک کلیک کنید برای اپل و آندروید (Google Play) بازار. به طوری که آنها می توانید آن را دانلود کنید. فراموش نکنید که برای تشویق آنها در برخی از راه برای انجام این کار!
  • ایجاد کدهای QR که لینک به طور مستقیم به برنامه شما (کدهای QR 2 بعدی و سیاه و سفید مربع که شامل یک url و یا به خصوص پیام رمزی که دوربین گوشی خود را همراه با اسکنر QR نرم افزار رمزگشایی برای شما.)
  • شبکه های اجتماعی تبلیغات… آه این می تواند یک ابزار عالی!!!
  • پژوهش و کلمه کلیدی برای برنامه خود را فقط به عنوان مهم به عنوان برای وب سایت خود را. به عنوان شما ساخت خود برنامه و یا توسعه دهنده آن را انجام دهید برای شما تعیین چه کلمات کلیدی شما خواهد شد و همچنین توضیحات برای برنامه شما. این هر دو بسیار مهم است که آنها دو مطلب دائمی ویژگی های نرم افزار خود را و بلافاصله کمک به شما در ایجاد مشتریان جدید و فروش هنگامی که به درستی انجام می شود.

7. ایجاد طرفداران Raving

این بسیار مهم است برای ایجاد یک فرصت برای شما کاربران برنامه به احساس به عنوان اگر آنها بخشی از جامعه خود را. به یاد داشته باشید به اشتراک گذاری اجتماعی یکی از ویژگی های ؟ خب این فقط به عنوان مهم است. اگر در رویداد های بعدی خود شما به شما نرم افزار کاربران توانایی برای آپلود عکس های خود را از این رویداد و یا حتی نوشتن در برنامه خود فن دیوار ؟ ما را دیده اند آن وقت و زمان دوباره در شبکه های اجتماعی چه مهم است این است که در واقع آن را باید!

8. پیگیری پیشرفت خود را با در برنامه تجزیه و تحلیل ترافیک

شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما باید یک راه برای پیگیری این محبوبیت از برنامه خود در فروشگاه نرم/بازار. پیگیری تعدادی از محبوبیت مهم است که شما آماده برای آینده تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان جریان درآمد از فرصت های تبلیغاتی. بیشتر محبوبیت شما بیشتر با ارزش شما را به همکاران تبلیغاتی. این است یک راه عالی برای کمک به کسب درآمد از برنامه خود را!

9. بله… قدرت در فشار!!!!

در اینجا مهم ترین ویژگی همه… اطلاعیه های فشار! این بسیار شبیه به ارسال ایمیل, اطلاع رسانی, اما خیلی بیشتر موثر است. به یاد داشته باشید شما باید یک 97% نرخ باز در عرض چند دقیقه از ارسال آن. شما می توانید با ارسال اعلامیه بلافاصله و یا برنامه آنها را به بیرون رفتن در یک روز خاص و زمان به شما در تنظیم.

هشدار از طریق فشار را نشان می دهد تا بر روی یک دستگاه تلفن همراه درست مانند پیام های متنی خواهد بود. اینها تحویل داده شده به هر کسی که تا به دانلود خود برنامه را بر روی دستگاه تلفن همراه خود را. آنها نمایش داده شده در گوشی های هوشمند و iPads و قرص. پیام نمایش داده خواهد شد بر روی صفحه نمایش از تلفن و یا قرص خود را به معنای واقعی کلمه لحظه ای که شما دکمه “ارسال”.

یک کلمه از احتیاط هر چند… نه بیش از استفاده از فشار ویژگی های اطلاع رسانی. این را می توان در دادن پس لطفا سوء استفاده نکنید آن است. درمان خود را برنامه جدید مشترکین درست مثل شما می توانید لیست ایمیل های خود را و ارائه ارزش برای اولین بار, سپس ایجاد گرسنگی و تمایل خود را برای محصولات و خدمات و فروش به طور طبیعی به دنبال.

10. ترویج, ترویج, ترویج!

هنگامی که برنامه خود را به اتمام است و منتشر شده در فروشگاه برنامه شما نیاز به گرفتن مشغول تبلیغ جدید خود را ابزار بازاریابی! برنامه خود را نمی خواهد دانلود خود را به دیگر دستگاه های تلفن همراه بنابراین شما نیاز به فعال در بازاریابی و ترویج برنامه جدید خود را. در حال حاضر زمان برای به دست آوردن در مقابل مشتریان بالقوه و مشتریان.

ثبت نام کمک شرکای بازاریابی برای ترویج برنامه جدید خود را, و بله, حتی دوستان و خانواده خود را و مهمتر از همه فراموش نکنید که در مورد موجود خود پایه مشتری. آنها در حال حاضر خود را طرفداران RAVING!

در جهت برنامه های خود موفق باشد و به شما ارائه یک راه جدید به بازار به مخاطبان خود را, شما باید مایل به پیروی از مراحل ذکر شده در بالا.

فراموش نکنید که قانون طلایی بازاریابی: خرید مردم از مردم و کسانی که آنها را می دانیم! داشتن یک برنامه تلفن همراه برای کسب و کار شما کمک خواهد کرد خود را گسترش دهد “با نام تجاری!”

آیا این زمان برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را و رسیدن به تلفن همراه خود و مصرف کنندگان قبل از رقابت خود را? آن مسئولیت خود را به آن را آسان برای آنها را به ارتباط با شما!

امکانات برای برنامه تلفن همراه خود را بی پایان هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *