برنامه های اجتماعی: چگونه آنها در حال بالا بردن نوجوانان شبکه

[ad_1]

بلند رفته اند روز هنگامی که شبکه های اجتماعی می توان تنها در وب است. Facebook اورکات یا مای اسپیس بودند آنهایی که trended در سراسر اینترنت. اما در چند سال عملا همه چیز را روشن به همراه, مانند خرید و یا رزرو سفر. و بنابراین آیا شبکه های اجتماعی! با اینکه غوطه ور خود را در تلفن همراه نمایش بیشترین بار آن نمی باشد روشن است که برنامه به معنای برای تعامل اجتماعی را تبدیل به یک روند هیجان انگیز در میان آنها است ؟ علاوه بر این زمان پژوهش هاي مشترک سایت های شبکه نشان داد که آنها تلاش واقعی سخت به آمده تا با ویژگی های که به برخی از هدف معنی دار به نسل جوانه زدن از طریق برنامه های اجتماعی علاوه بر حصول اطمینان از امنیت خود را.

بر خلاف قبل پدر و مادر امروز نیز با حمایت از برخی از استفاده متوسط از جمله برنامه های کودکان خود را به دلیل که باعث می شود آنها را در اینترنت زرنگ و دانا و اجتماعی فرد است. بنابراین در حالی که بسیاری از نوجوانان در حال هجوم آوردند به برنامه های اجتماعی در اینجا برخی از ویژگی های برجسته و یا نرم افزار از برنامه های رسانه های اجتماعی.

#1 ایجاد و سفارشی سازی پروفایل کاربر

هر برنامه اجتماعی اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد خود را سفارشی حساب کاربری یا پروفایل است که هر راه درست به هویت خود را. کاربران ارائه با گزینه ای برای قرار دادن نمایش تصاویر فضا برای پر کردن تمام اطلاعات شخصی از تولد به مدرسه/موسسه آنها مورد مطالعه قرار گرفته است. گزینه هایی برای سفارشی کردن پروفایل خود را راه آنها می خواهند بهترین کار در جهت منافع جوانان است.

#2 مکالمه بر روی بروید

که کلید هدف از هر شبکه اجتماعی یا نرم افزار. کمک به مردم را به گپ زدن با مردم در دایره خود را بر روی بروید. برنامه های خود را با گسترده پیام کوتاه امکانات (چند زبانه تایپ Emojis GIFs, پوستر, فونت, سبک, و غیره). نه تنها که عمده وجود دارد ملموس ویژگی های مانند صدا/تماس تصویری که کراوات نوجوانان به برنامه برای ساعت.

#3 خبرخوان

برنامه های رسانه های اجتماعی است که فراتر از, پیام, یک, اخبار, پنل یا فضایی که فشرده فعالیت های تمام کاربران دیگر. بنابراین یکی می تواند عکس ها و رویدادها و دیگر محل نگهداری این افراد در درون خود و یا شبکه. این به آنها می دهد یک فرصت برای شروع تعامل با دیگران با میل, اظهار نظر و یا به اشتراک گذاری پست های خود را.

علاوه بر این بسیاری از سرگرمی/کانال های رسانه های کسب و کار, شرکت های جوامع در حال پیوستن به شبکه های اجتماعی ارابه موسیقی با باز کردن یک سفارشی صفحه. بنابراین کاربران می توانند پست های اخبار در مورد زمینه های مربوطه خود را.

#4 به اشتراک گذاری و آپلود

اکثر برنامه های حکومت جهان اجتماعی به دلیل بی همتا سود به اشتراک گذاری عکس ها/فیلم ها همراه با امانت آنها را در ابر. است که هنگامی که شما آپلود یک عکس و یا تصویری که می شود ذخیره شده در شبکه برای طول عمر از حساب خود را تا زمانی که شما مایل به حذف آن. هر حساب خود را در فضای ذخیره سازی. همچنین احتمال داده ها به حذف از وجود بیش از حد نادر است.

#5 سنجی و Q/A

بسیاری از برنامه های اجتماعی به کاربران گزینه ای را برای شرکت در برخی از فعالیت های سازنده به غیر از به اشتراک گذاری عکس ها و یا کلیک کردن بر روی عکس های سلفی! یک نظرسنجی-بر اساس یا Q/A بر اساس ویژگی در بسیاری از برنامه ها از جمله Facebook, اجازه می دهد که جوانان در پست یک سوال و اجازه دهید پیروان آنها پاسخ دهد. بنابراین کاربران می تواند به افراط در برخی از واقعی اطلاعاتی بحث و افزایش دانش خود را بر روی بروید.

در علاوه بر اجازه دادن به جوانان به گسترش اچ دایره, های, نظرات, حوادث, عکس/ویدئو رسانه های اجتماعی برنامه همچنین اجازه می دهد آنها را به جذب مقدار زیادی از اطلاعات در مورد هر چیزی و همه چیز. اخبار سایت, عمومی, صفحات, تبلیغات, تبلیغاتی فیلم در حال تبدیل شدن به یک هسته بخشی از برنامه های. قطعا این آنها را جالب تر و هدفمند برای نوجوانان به خصوص برای بی اعتنا هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *