بررسی مستقل از جهان سرمایه گذاری

[ad_1]

در طول دهه گذشته یا بیشتر شده اند وجود دارد بسیاری از “کار از خانه” سفر کسب و کار. برخی از آنها بسیار موفق بودند و نه خیلی خوش شانس. بسیاری از ما به یاد داشته باشید YTB یکی از شرکت های موفق که تحت بررسی پس از تعدادی از پرونده های حقوقی ثبت شد در کشورهای مختلف ادعا شیوه های جعلی. آنها را اب و هوای طوفان; اما بحث ساخته شده آن را آسان تر برای برخی از رقبای خود برای به دست آوردن جای پایی در این صنعت است.

یک رقیب جهانی Ventures, Inc. بر اساس در Plano, TX برد چنین موفقیت است. تاسیس در ماه دسامبر سال 2005 توسط دو تا از مهمترین مقامات در بازاریابی شبکه ای و فروش مستقیم صنعت Wayne Nugent و مایک Azcue جهان سرمایه گذاری ثابت کرده است که یک صنعت standout. که گفت: من به هیچ وجه وابسته به جهان سرمایه گذاری کرده اند و به هیچ وجه منافع مالی در این شرکت است. من صرفا اطلاع خوانندگان از نظر من.

از بنیانگذاران Wayne Nugent در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بازاریابی شبکه ای تک موفق ترین نماینده مستقل از سفر و سفر خدمات مرتبط.

برای بیش از ده سال Wayne به دست آورده خود را زندگی می کنند به طور انحصاری از بازاریابی شبکه ای. او به دست آورده است سطح بالا در زمینه موقعیت و تمایز از بالا, پول بگير در چهار شرکت های جداگانه. در نمایشی که در سطح او توسعه سازمان از بیش از 100 ، 000 نمایندگان پوشا از 16 کشور مختلف است.

پس از دریافت مدرک لیسانس خود را در کسب و کار و امور مالی از دانشگاه شمال تگزاس در سال 1995 مالک و بنیانگذار شرکت مایک Azcue بلافاصله به دنبال یک حرفه ای در بازاریابی مستقیم. مایک یکی از ده ملی مدیران بازاریابی در MLM به نام “خانواده عقاب” و زمانی موقعیت شماره 2 نان آور درآمد در سال دوم خود را. مایک نیز توسعه یافته و آموزش دیده یک تیم در بیش از 100 ، 000 نفر در بیش از 14 کشور و مسئول 50 میلیون دلار در فروش.

نیازی به گفتن مایک به دست آورده است اعتبار خود را به عنوان یک رهبر در صنعت.

مدیر عامل شرکت دن Stammen شروع کسب و کار خود را حرفه ای بیش از 22 سال پیش در صنعت فروش مستقیم. در این دوره از زمان آقای Stammen ساخته شده تیم فروش با شرکت های مختلف در مجموع بیش از 1.2 میلیون نفر نمایندگان, که به نوبه خود تولید بیش از 900 میلیون دلار از درآمد فروش. آقای Stammen های اخیر تلاش کسب و کار شد و به جایی که او ساخته شده است یک تیم فروش است که ایجاد بیش از 660,000 مشتریان برای یک بورس نیویورک ذکر شده شرکت خدمات حقوقی.

این شرکت ارائه می دهد سه بسته برای اعضای خود تهیه آنها این فرصت را برای مقرون به صرفه, سفر لوکس, سفر و این فرصت را به طور مستقل به عامل سفر و شرکت در طرح پرداخت غرامت سودآور.

این “کار از خانه” کسب و کار در رتبه بالاتر از 562 از 665 شرکت در MLM Rankings.com معیارهای پایگاه داده 84 درصد رتبه بندی است. بنابراین اگر کسی لذت می برد, سفر به چند صد دلار برای سرمایه گذاری در یک کسب و کار کوچک و کارآفرینی خارش جهان سرمایه گذاری ممکن است مناسب است. حرکت نزولی تنها, من واقعا می تواند در ارزیابی من از این کسب و کار است که در این پایین تبدیل اقتصاد کمتر و کمتر مردم مصرفی درآمد به صرف غیر ضروری کالا و خدمات است که ممکن است باعث سفر کسب و کار برای صاف کردن کمی در حالی که برای. دیگر از آن, من باید بگویم این شرکت اجرا شده است توسط رهبران برجسته است که به خوبی تامین می شود و از سال 2009 آن را گسترش داده است به چندین بازارهای جهانی است. شما می توانم در یک مقدار زیادی بدتر از امروز در صنعت MLM از همکاری با جهان Ventures, Inc.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *