بررسی لوازم – اسرار آنها نمی خواهند شما را به کشف

[ad_1]

در تابستان سال 2003 لوازم مدیر عامل Michael O جانسون با افتخار ارائه نوبل برنده جایزه دانشمند لوئیس Ignarro به یک جمعیت هزار نفر از توزیع کنندگان لوازم در لاس وگاس.

Ignarro صحبت برای بیش از یک ساعت به خوشحال جمعیت. او در مورد صحبت های انقلابی خود را در تحقیقاتی که تا به حال او را برنده جایزه نوبل در پزشکی در سال 1998 و جمعیت را تشویق به عنوان او توضیح داد که چگونه خود را برش لبه کار شده بود سرمایه گذاری جدید در لوازم محصول به نام Niteworks که به او افتخار می تواند نتیجه در بیشتر بیماری های قلبی’.

چنین چشمگیر ادعا می کند از یک دانشمند مانند Ignarro به طور طبیعی باعث شادی و سرخوشی در یک سالن پر از لوازم سرسخت ترین حامیان اما Ignarro و محصول خود را در یک مقدار شگفت آور از انتقاد از تعدادی از منابع و دانستو بیش از یکپارچگی مردی که لوازم آویزان اعتبار خود را بر اساس.

پشت glitz و زرق و برق که در لاس وگاس, کنفرانس, لوازم پنهان شده بودند تعدادی از اسرار تاریک است که آنها نمی خواهند شما را به کشف.

Ignarro تمامیت نامیده شده است در به سوال تعدادی از منتقدان که سوال نه تنها محصولات خود را, اما نیت خود را. اولین اتهام با هدف Ignarro است که محصولات خود را هرگز آزمایش بر روی انسان تنها موش. دانشمندان باید پرسید که چگونه هر کسی می تواند ادعا می کند در مورد یک محصول بدون نیاز به انجام هر گونه آزمایش های علمی در انسان برای آنها محصول است که به وضوح طراحی شده است.

دیگران را مورد انتقاد قرار هزینه محصول گفت: 90 دلار-یک-ماه برچسب قیمت برای Niteworks است ‘زشت’ و این که ویتامین ها و آنتی اکسیدان موجود در آن می تواند خریداری برای ‘سکه’ جاهای دیگر.

ثالثا پس از Ignarro مقرره منافع مالی در این محصول موفق بودن مردم را مورد انتقاد قرار بالقوه خود را صادقانه و متوازن نظر از آن.

آیات مورد Ignarro و دخالت خود را در Niteworks دیده می شود می تواند به عنوان یک ضربه چکش به لوازم این شرکت همچنان به رشد و فراتر از انتظارات در بازار بورس نیویورک. Ignarro خود ادعا می کند که هیچ راهی وجود دارد که او را تایید هر محصول است که او واقعا باور.

بنابراین لوازم اسرار تاریک ممکن است به عنوان تاریک که آنها برای اولین بار به نظر می رسد. بدون شک Ignarro دخالت در Niteworks خواهد بود با ارزش تر اگر او نیست که چنین آشکار منافع مالی در موفقیت این محصول اما حتی شدیدترین منتقدان قبول است که مواد تشکیل دهنده در محصولات سلامت خود بهره مند شوند. لوازم آگاه از انتقادات آنها به نیت خود را به نظر می رسد واقعی و تعهد خود را به شفافیت تحت جانسون باید تقدیر می شود.

اما می Dr. Louis Ignarro توان اعتماد کرد ؟ ما به شما اجازه تصمیم بگیرید که برای خودتان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *