برای همه نوع استفادهای کاربرد دارد

ولی یخچال 10 الی 15 الی 20 سانتی متر از کابینت بیرون می زند و شکلی نازیبا به خود می گیرد .پس با گرفتن عمق بیشتر برای کابینت این مشکل حل می شود ؛البته لازم است به اندازه قطر در یخچال،یخچال از کابینت بیرون باشد.همچنین در پشت یخچال باید مجالی برای عبور هوا و تخلیه ی هوا در نظر گرفته شود. این نکته را هم بخاطر داشته باشید که، بنا به مدت زمان استفاده شما از آلاچیق پیش ساخته در محل مورد نظر، میتوان از پایه پیچی یا ثابت یکی را برگزید. باید در نظر داشته باشید که در آشپزخانه حتما مثلث کار رعایت شود.یعنی محل قرار گیری سینک ظرف شویی و گاز و یخچال به صورتی باشد که کمترین انرژی را از خانم خانه بگیرد. باید توجه داشته باشید که مهمترین ویژگی سبک مدرن رنگهای ساده و خطهای صاف و منظم است. هر کدام ویژگی های جداگانه ای دارد و سبک مخصوص خود را می طلبد. مهم ترین ویژگی سبک مینیمال خلوت بودن فضا است که باعث ایجاد یک آرامش خاصی در کتاب طراحی داخلی منازل مسکونی محیط می شود. بعد از اینکه برای هرکدام از دیوار ها، طراحی در نظر گرفتید و طرح مورد نظر خودتان را پیدا کردید؛ براساس برداشتی که از زمین داشتید، دیوارها را به صورت پلان ترسیم می کنید و طرحی را که برای آن در نظر گرفتید ترسیم می کنید.

موضوعی که خیلی مهم است اینکه که در محل قرار گیری یخچال حتما عمق کابینتها را بیشتر بگیرید. روانشناسی رنگ هنگام صحبت کردن در انتخاب لحن و حالت روحی شما ، موضوعی عظیم است. نکته اول : قرار است در آشپزخانه ی شما از چه ابزار ها و تجهیزاتی استفاده شود. در این صورت می توانید وسایل دکوری خود را بر اساس رنگ تفکیک کرده و از هر یک در محیطی خاص استفاده کنید. نکته مهم در رابطه با طرح و ایده های مدرن و سنتی این است که فضا را قبل از هر گونه طراحی می بایست بر اساس آنها تطبیق داد. در رابطه با مورد اول باید بگوییم که یک طراحی مناسب و ایده آل در کنار اجرای دکوراسیون اداری می تواند نظم و ترتیب شگفت انگیزی را به محل کار ما هدیه بدهد. در صورت نبودن کمد دیواری خانه نظم و قانون نخواهد داشت. 5- برای اجرای سبک مدرن در منزل باید به چه مواردی توجه داشت؟

در طراحی کابینت آشپزخانه در قسمت هایی که دید بیشتری وجود دارد بهتر است سوپری در نظر بگیریم و درون سوپری باید یخچال و فر قرار داده شود.سعی کنید در اجرای سوپری ها حتما در یک جاهایی پر و خالی وجود داشته باشد که یک مقدار فرم و شکل شما غیر منتظره و غیر قایل پیش بینی باشد. در مورد سقف شما باید وضعیت موجود در سقف را ببینید و تیرهایی که در سقف عبور کرده را مورد بررسی قرار دهید و طرح سقف را به صورت دستی ترسیم کنید. که هر کدام از این ها براساس اصول خاصی صورت می گیرند. برای تمام دیوارها براساس اصول گفته شده طراحی می کنید. طراحی داخلی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که برای زیباسازی اجزای یک محیط در کنار هم و بهبود ساختار یک فضا به کار می روند. کانکس ساحلی از زیر مجموعه کانکس پیش ساخته میباشد که، اکثر اوقات در سواحل کشور، از جمله مناطق آزاد کشورمان مورد استفاده قرار میگیرد.

ایجاد هماهنگی بین رنگ های مختلف، استفاده از المان های تزییناتی و کاربرد بافت ها هر کدام نیازمند علم خاصی از طراحی داخلی دکوراسیون منزل هستند. پروسه طراحی دکوراسیون داخلی در یک نگاه چگونه است ؟ دیوید کالینز استودیو به عنوان یک استودیوی داخلی معروف برای ترکیب کردن تخیل و خلاقیت برای توسعه طرح های لوکس داخلی و پروژه های معماری در سرتاسر جهان شناخته شده و محسوب می شود. حجم پروژه را بالا می برید و در کنار هم تنظیم می کنید . مثلا در پلان ضلع شماره ی یک و دیوار شماره ی یک را مشخص می کنید. بنابراین لازم است با کارفرما صحبت شود و امکانات و تجهیزات موجود و لازم سوال شود و در طراحی گنجانده شود.یک سری ابزارهایی هست که در توی کابینت ها استفاده می شود مثلا جا قاشق چنگالی ،جای مواد شوینده ،جای روغن،جای سطل زباله و غیره که لازم است شما به تایید کارفرما برسانید و بعد در طراحی خود بگنجانید. در آشپزخانه لازم است مکان یابی عناصر و تجهیزات دقیقا مشخص باشد.لازم است بدانید محل قرارگیری سینک ظرفشویی و یا تجهیزات پخت و پز شما در کجا قرار بگیرد . بهترین مکان یابی تجهیزات آشپزخانه در یک ساختمان کجاست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.