با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک به طور کلی استراتژی بازاریابی آنلاین

[ad_1]

بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) و بهینه سازی (SMO) مهم – شاید حتی انتقادی – استراتژی بازاریابی اینترنتی. بازاریابان اینترنتی خیلی مطمئن نیستید که چگونه به استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک استراتژی بازاریابی و یا حتی اگر آنها باید استفاده از آن را در همه.

رسانه های اجتماعی نیاز به یک چند ازدحام رویکرد: برای شروع با SMM راه را به رسانه های اجتماعی را آهسته اما مداوم رویکرد در تحت تاثیر قرار دادن کاربران خود را– در ابتدا در یک ” مخفیکاری حالت ، کاهش به واقعیت ‘رسانه های اجتماعی تبدیل شده است و در مجموع چشم انداز اینترنت برای همیشه (و آن را ادامه خواهیم داد) و راه آن کار می کند و. آن را احتمالا به دلیل بدون درز, بزرگوار, ‘تاثیر’ عامل است که آن را به ارمغان می آورد و درون خود را برای کاربران آن. کمک به کاربران برای ایجاد یک انتخاب بهتر از طریق رای گیری از نظر رتبه بندی و بحث های مربوط به محصولات و یا خدمات و یا آن می تواند فقط در مورد هر چیزی. واقعا “کلمه از دهان بازاریابی’ قوانین در همه اشکال بازاریابی – می شود آن را در بازاریابی سنتی و یا بازاریابی آنلاین آن منافع هر دو بازاریابان و کاربران نیز هست. و آن این است که در آن همه تبلیغ رسانه خریداران و تمام برندهای برتر مشغول هستند ایجاد وزوز! ساخت خود را بیشتر برای کاربران قابل مشاهده– ورود به رسانه های اجتماعی–پیدا کردن راه های موثر برای رسیدن به و رقابت برای هر توجه ممکن است از آن کاربران; سرمایه گذاری بر روی هدف خود را/چشم انداز مشتریان– هل دادن هر مرحله کمی (البته با احتیاط) در نزدیک شدن به مشتریان خود–به دانستن آنها را بهتر درک و برای ارائه بهتر.

Funneling پایین سمت راست چشم انداز: شناسایی اکثر وزوز مکان در رسانه های اجتماعی– محبوب وبلاگ ها و انجمن ها و شبکه های اجتماعی مرتبط با موضوع خود را در منطقه و به آرامی شروع به معرفی خود را با کمک صدا و مطمئنا اما به طور پیوسته آن را به یک عادت به طور مداوم پست دیدگاه های خود را و یا راه حل های در این شبکه های اجتماعی است. تبدیل شدن به بیشتر از یک نوع نظر رهبر برای دیگران در منطقه شما و من مطمئن هستم که آن را درو مزایای در دراز مدت است.

در نهایت بیش از یک دوره از زمان مردم تمایل به اطلاع شما و حضور آنلاین خود را–خوب! اگر آنها احساس می کنید شما در حال کمک به آنلاین علت و رو به رشد را به چیزی بزرگ است دیر یا زود آنها شروع به گوش دادن به شما و احتمالا اعتماد شما و که در آن شما را تبدیل نقطه شروع می شود–را برای اولین بار حرکت می کند–قرار دادن کسب و کار خود و پیشنهاد آرام اما مهمتر از برنده شدن اعتماد به نفس خود را برای اولین بار–که دروازه–ورود یک نقطه که در آن شما واقعا شروع به گفتگو با مخاطبان خود به طور موثر با قدرت و قصد.

همه چیز در حال دگرگونی سریع در آنلاین. فروش سخت کار نمی کند در اینترنت بازاریابی–کاربران اینترنت به سادگی نمی نشستن و تعمق در مقابل اینترنت و دیدن آنچه به عنوان بازاریابان اینترنتی در حال تلاش برای گفتن پیام باید ساده و مستقیم و رسا به اندازه کافی برای انتقال پیام خود را; و آمریکا در شرایط’; این بازور نوع رنگ: معمولی که فروش زمین…سخت است نه!…نه!. کاربران اینترنت باید یک دهانه توجه کوتاه تا آنها را مشغول نگه داشتن خود را از طریق وب سایت ارائه محصول مناسب به فرد مناسب و در نهایت تبدیل آنها بسیار دشوار است.

من همیشه احساس ‘به اشتراک گذاری اطلاعات selflessly’ به صورت رایگان(گوگل انجام یک عمل کلاس, که برای ماده) و آن را نتیجه نهایی بزرگ در یک روز! چند بار که شما شنیده ام مردم گفت: “من این چیزی که برای آنلاین رایگان!’ مردم همیشه دوست دارم حمل خانه برخی از چیزهای رایگان! آن را می پردازد به ارائه برخی از چیزهای رایگان. آن را نمی ممکن است شما را به یک ثروت در یک دوره کوتاه از زمان, اما آن را خواهید مطمئن شوید که کمک به شما در رسیدن به اهداف دراز مدت خود را و یک روز شما خود را در انجام به طور مداوم کار خیلی خوب. باور من! بسیار احساس خوبی انجام می دهند–آن را به شما انگیزه برای انجام بهتر (با توجه به نوع رقابت سختی شما باید آنلاین) و من مطمئن هستم که آن را به شما مقدار زیادی از رضایت و آن را ترک خواهیم شما را با یک حس رضایت و شادی است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, لطفا بسیار پرشور در مورد آنچه شما انجام آنلاین-آنلاین بازاریابی نیازمند تخصص دیگری شانس هستند شما به زودی را فراموش کرده اید و شما کشف خود را که بخشی از تاریخ و آن را آسان برای ایجاد یک گشت یک بار رفته است.

به این نتیجه بازاریابی آنلاین با زمینه به رسانه های اجتماعی هر چند در ابتدا ممکن است سخت و پیچیده است اما می توان آسان ساخته شده توسط دقیق و از طریق یک مطالعه دقیق. به یاد داشته باشید ارائه کار در بالاترین سطح همیشه می شود, شکلی از هنر است. من مطمئن هستم که یکی روز بود ثابت و کوه بز شما خودتان را برای رسیدن به قله. خداحافظ راه آن فقط به خاطر من از نقل قول زیر. موفق باشید!

این فقط یک سوال از فتح یک قله ناشناخته اما از ردیابی گام به گام یک مسیر جدید به آن است.

— گوستاو مالر (کوهنورد)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *